Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Grow test Minimax 150 - NFT GroTank 1m2 , odjeta 2kola
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od Hlava
... vysledek je 273g.....

Nevim jestli sem počital dobře ale GE index mi vyšel na nejakejch 3,99 no 13dnu růstu a 50dnu květu , zkontroluje to někdo ?? Zda se mi to moc vysoký


oki 150w lampa:

18*13 + 12*50 = 234+600= 834 vysvícených hodin

834h*0,15kW = 125,1kWh

273g / 125,1kWh = 2,18 - hledané číslo

blade

Old Post 04-11-2011 v 15:38 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 98

Van Blade, nebyly ty 15OW dvě?

Old Post 04-11-2011 v 16:15 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Koumak
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Koumak - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od MK72
Van Blade, nebyly ty 15OW dvě?


jo byli 1,09

Old Post 04-11-2011 v 16:51 PM
Mr.Koumak je offline   Profil uživatele Mr.Koumak   Find more posts by Mr.Koumak   Foto galerie člena Mr.Koumak   Click here to Send Mr.Koumak a Private Message   Add Mr.Koumak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hysteric
Stálý Člen

Karma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% PěstitelskáKarma uživatele Hysteric - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 86  

GE index Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od van blade


oki 150w lampa:

18*13 + 12*50 = 234+600= 834 vysvícených hodin

834h*0,15kW = 125,1kWh

273g / 125,1kWh = 2,18 - hledané číslo



Hlava psal,že lampa žere 174w po ustálení....to je 0,174kWh/hodina

834 hodin svícení

Hodinová spotřeba:
2*0,174kWh+ventilace= 0,350kWh+ventilace(20-40w ???)= 0,380kWh

Celková:

834h * 0,380kWh=316kWh

GE index:

273g/316kWh=0,86

Tot můj názor(neukamenovat ).
H.

4th round Killing Fields

3rd round Power plant

2nd round-White Rhino

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=737657#post737657

1st round Hashberry

Old Post 04-11-2011 v 18:42 PM
Hysteric je offline   Profil uživatele Hysteric   Find more posts by Hysteric   Foto galerie člena Hysteric   Click here to Send Hysteric a Private Message   Add Hysteric to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 101

Hysteric: Myslim, ze tedka je konecne spravne

Hlava: Mam na tebe prosim te jednu otazku a to jakej je tvuj nazor na mnozstvi emitovanyho tepla. Na strankach klecky ( http://www.klecka.cz/growshop/akce/MiniMax_150W.html ) nekolikrat uvadej, ze mnohem min topy nez klasicke HPS systemy. ( - nízká teplota žárovek - není potřeba chladit pěstební prostor; - snižuje spotřebu energie a teplotu žárovky při produkci maximálního světla; - ovládá světelný výkon k efektivní provozní teplotě lamp (maximální světlo, minimum energie)) Jakej je tvuj nazor ?
Dikyti M.

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 05-11-2011 v 16:06 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmamon
Stálý Člen

Karma uživatele mmamon - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 23  

Re: Update #1 3.9.2011 Příspěvek č. 102

)

Naposledy upravil mmamon 21-06-2013 v 01:02 AM

Old Post 10-11-2011 v 19:30 PM
mmamon je offline   Profil uživatele mmamon   Find more posts by mmamon   Foto galerie člena mmamon   Click here to Send mmamon a Private Message   Add mmamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 103

EC vody mam 0,3 což je celkem slušné .

Old Post 10-11-2011 v 19:56 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Zhodnocení Příspěvek č. 104




citace:
Původní příspěvek od Psycho
Čus mám prostor pro pěst 120x180x200 jaké je vhodné osvetlení z hlediska výnosu pojedu hlínu ve 3,5l květnících dík za radu jestli bude světlo jedno nebo dvě neva



No klidně bych tam šoupnul 3 ty lampy , chtel sem to taky ale měl sem nejakej limit na připojeni , teď se mění prostředí a podmínky tak bych to tam taky nacpal kdybych mohl , pod to nejakej drip nebo 2 ty nft a v pohodě , pokud ti to nepřeroste jako mě tak bys měl bejt v klidu na 1g na watt , vyjde to v podstaťe jako 400w s pojezdem cenově ale tady si myslim že by to mělo větši efektivitu , kvůli lepšímu rozložení světla , než jedna lampa na pojezdu , toto muj nazor


citace:
Původní příspěvek od Mašťák
Hysteric: Myslim, ze tedka je konecne spravne

Hlava: Mam na tebe prosim te jednu otazku a to jakej je tvuj nazor na mnozstvi emitovanyho tepla. Na strankach klecky ( http://www.klecka.cz/growshop/akce/MiniMax_150W.html ) nekolikrat uvadej, ze mnohem min topy nez klasicke HPS systemy. ( - nízká teplota žárovek - není potřeba chladit pěstební prostor; - snižuje spotřebu energie a teplotu žárovky při produkci maximálního světla; - ovládá světelný výkon k efektivní provozní teplotě lamp (maximální světlo, minimum energie)) Jakej je tvuj nazor ?
Dikyti M.


No dobrej dotaz , jestli si pamatujete ty vedra co byly v srpnu , tak jsem, se celkem divil že mi teplota nevylezla přes 27°C a to mám jedno ufo na 2HB XXL a jedno XL , předřadniky byli v boxu a netopí to tolik , dá se na tom v pohodě udržet ruka , mě sem obavy že je budu muset dát ven když venku bylo 36°C ale v pohodě .

Takže u klečky nekecali , lampy opravdu málo topí a nepotřebuješ tak velkej odtah z boxu .


citace:
Původní příspěvek od MDe_

Jinak hlavo, nechceš zkusit Pi Rack? docela by mě zajímal výsledek http://www.uk420.com/boards/index.p...opic=66944&st=0 hodně velký mazec http://www.uk420.com/boards/index.p...attach_id=99014


Nene do těhle obludností se nepouštim sledoval sem tohle u SQ na IC a tomu to taky přerostlo jako kráva

Zhodnocení

Krátce bych chtěl zhodnotit tuto sestavu , ted uz to stoji "jen" 4999,- u Klečky , někomu se to může zdát dost , někomu ne. Tolik k ceně .

Po prvnim kole , jsem si ověril že Minimax 150 funguje spolehlivě , nehlučně , netopí tolik , dlouhej náběh lampy nedává takový pecky do pojistek = nízke Ampéry při staru . Docela rychlý přechod na květ a palice byli celkem velké jak z pod 400W .

Takže tedy zavěrem tento výrobek doporučuji neni to žadnej poděl a opravdu funguje jak má což nebude problém v dalšim kole opět dokázat ale lépe než sem to udělal poprvé .

Doufám že dalši test , s hnojikama G.E.T. a světlem Minimax 150 začnu ješte tento rok až se přestěhuji , děkuji všem za sledování , ješte sem dám pár fotek matroše , měj te se Hlava

Old Post 16-11-2011 v 16:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 105















A pár fotek na závěr......
























..

Old Post 18-11-2011 v 15:18 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 106

............pokračování............



KLIKEJTE NA REKLAMY , PŘISPĚJETE NA DALŠÍ VIDEA , DĚKUJI Hlava

Old Post 15-05-2012 v 03:50 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

TEST Minimax 150 - NFT GroTank 1m2 - 61kytek MIX Příspěvek č. 107






Zdravim všechny kolegy , jak napovídá předchozí přispevek - s Minimaxem jsem ješte neskončil Momentálně čekám na vysledek mého posledniho TESTu , kde jsem zkoušel jak se povede jednomu světlu Minimax 150 na 1m2 , použil jsem osvědčené NFT a k tomu novinku hnojiva G.E.T.více informací ZDE , prvni co mě u nich překvapilo , že jsem toho nespotřeboval moc , přesný výpis je u videa . Dále jsem použil osvědčenou genetiku , sic jsem vlastně použil to co normálně vyhazuju , tzn. spodky/odřezky od vrcholovejch klonů ale nějak mi přerostli matky a bylo toho dost , tak sem asi 80kousku zapichal spolu s normálnima klonama do malejch rw kostek , z toho sem vybral 61nejlepšich , převážně Critical Mass, SMBOG , Sweet Tooth 3 , nějakej Hash Plant , BOGbuble a PEPR , a přesadil do vany , do většich rw kostek a přikryl deklem na NFT a igelitem . Růstu sem jim moc nedal celkem 7dní , i tak to bylo moc a pak přepnout , tady pár fotek z 4dne růstu po nasazení kolínek . Celkem sem jich tam nacpal dost, jak je videt z fotek tak 2-4na kytku .

Dále jak sem psal , uz brzy budu vědet vysledek tohoto pokusu , tak bych chtěl vyhlásit tipovačku , pište sem do trýdu svoje tipy na přesný vysledek , můžete se orientovat podle videa v předchozim přispěvku , nebo si počkat na fotky které sem postupně behem cca 3týdnů průběžně doplnim . Jak je libo

A to byla jedna tipovačka a k tomu ješte druhou a to kolik kolínek sem použil ?? Výsledky vyhlásim najednou a uzávěrka bude nejpozději 15.6.2012 , možná dřive , tři co budou nejblíž vyhrávaj klony ode mě a jeden co tipne správě kolínka , po 3ks dle vlastniho vyběru , když trefi jedna osoba oboje , dostane bonus

Aby bylo jasno , pište (přiklad) 100G a 100KS , připadně pište dotazy , já na ně odpovim , díky "stay tuned" Hlava



....přeskočte tipovačku , KLIK ZDE

Old Post 21-05-2012 v 00:02 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 108

313g cukrový vaty, 178ks uzených kolínek

Naposledy upravil Spála 23-05-2012 v 16:40 PM

Old Post 21-05-2012 v 18:32 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 109

323,8gesoňů a asi tak 153ks kolen plastových

Old Post 22-05-2012 v 05:52 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 110

chtel jsem se zeptat - proc je na videu napsano ''35 days of flowering add 400W'' ?

edit: tak uz to chapu, ale mozna je skoda z pohledu testu tam cpat na konec kvetu vetsi wataz. Na druhou stranu to kytkam 100% prospelo...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Naposledy upravil BloodyBeer 22-05-2012 v 07:39 AM

Old Post 22-05-2012 v 06:37 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 111

tipuju na 300g hmoty ze 150ks kolen

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 22-05-2012 v 06:51 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 112

313g, 96ks kolen

Old Post 22-05-2012 v 07:13 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7767480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív