Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Peřináč aneb rodičům ani muk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 97

.

Old Post 22-08-2011 v 22:03 PM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 98


,

Old Post 22-08-2011 v 22:06 PM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 99


úpravy

Old Post 22-08-2011 v 22:07 PM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 100

bude nějaký up ? strašne me zajímá výsledek )
a hlavne jak to roste, peace ..

Old Post 09-09-2011 v 21:36 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 101

mne to mama tiez zalieva, stara sa mi o to a este mi pomaha s pestom presvedc ich ze to nebudes predavat a su v poho

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 16-09-2011 v 13:00 PM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spunkmajer
Stálý Člen

Karma uživatele spunkmajer - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 102

Jak to pokračuje? Pokračuje to vůbec..?

Old Post 30-09-2011 v 17:18 PM
spunkmajer je offline   Profil uživatele spunkmajer   Find more posts by spunkmajer   Foto galerie člena spunkmajer   Click here to Send spunkmajer a Private Message   Add spunkmajer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

čo sa stalo ? Nevidím žiadne nové fotky .. :/

Old Post 02-10-2011 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 104

Buď jim na to přišli a nebo nevím :-)

Old Post 23-10-2011 v 17:52 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od Hardgrow
Nenajdou :-D


Našli co ?

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 29-10-2011 v 12:33 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

Dlouze jsem premyslel jestli napsat, uz me to tahlo, jak jsem videl zrozeni tohoto stealth growu, ale rikal jsem si ale co, budu tu akorat za prudice, ze nepreju sotva plnoletym klukum poradny pest a palice. Ikdyz bylo jasny, ze objeveni stromu poznani nebude na dlouhou dobu

No, ja mam mladou a taky jsem premyslel kam s pestem: tamhle do policky? tam do spize, sklepa? Ani hovno bud se na to vysrat nebo rici sve touhy. To plati pro vsechny nasledovatele, nejde to utajit, kdyz mate svou zakladnu v nepratelkym teritoriu . Sice neznam vubec zadne okolnosti, ale sam jsi tomu i napomohl, musel jsi se nevedomky prozradit(tve chovani, vyraz ve tvari, nenapadne vymluvy proc nejit do pokojika pri rutini domaci cinnosti) neumim si predstavit jak tvoje nervy jeli na plny plyn, kdyz jen mati ti sla vratit vyprane obleceni, mne by treba mrdlo . O hluku, pripadnem rosltinem pachu(kazdy vydech z pestu voni takovou tou lesni vlhkosti). A ted mas zaracha, ne-pristup k netu a co dulezitejsiho nasrany rodice, ne z duvodu, ze jsi pestil tvrde drogy, ale ze si znich udelal totalni kreteny a dal jasne najevo, ze se jim neda verit, to myslim vetsinu rodicu sere nejvic(jasny ne kazdy ma hodnou matku jak ja, znam i par meger, s kterou by nebylo porizeni, ikdyby jsi se posral a snazil co nejvice )

Pokud jsi jen linej a dokvetl jsi, tak klobouk dolu, preju ti to. libilo se mi pekna integrace Biodoomu v tvem pokojiku, fakt pekny. Jo jinak nejsem mentor nebo starej fotr, ale vim svy . Cus IPX

Old Post 31-10-2011 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mariňák
Nový Člen

Karma uživatele Mariňák - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 107

IPX má pravdu , mojí mámě sem to řekl narovinu
A k threadu , myslím že chytli udělejte někdo anketu ...

Naposledy upravil Mariňák 27-02-2012 v 15:38 PM

Old Post 31-10-2011 v 22:43 PM
Mariňák je offline   Profil uživatele Mariňák   Find more posts by Mariňák   Foto galerie člena Mariňák   Click here to Send Mariňák a Private Message   Add Mariňák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 108


Věřte nevěře, nefungovalo mi přihlášení. Ani po obnově hesla.
Abych vše uvedl na pravou míru. Po té, co mi začaly kytičky pěkně růst, vykašlal jsem se na psaní. Abych uvedl v omyl IPX, tak je mi 23 let. Nejsem nějaký malý mazák :-)

Přidám tedy pár foteček, které myslím mluví za vše :-)

Old Post 01-11-2011 v 09:41 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 109

.

Old Post 01-11-2011 v 09:47 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 110


v levo jsou LSD, v pravo je Vanilla Kush. Udělal jsem pokus a největší palice z ní jsem již ostříhal.

Co se týče rodičů, opět věřte nevěřte. Pořád nemají tušení. Samozřejmě měli ze startu problém s hlukem. Po pár probdělých nocích jsem vymyslel systém přítahu a odtahu, který ani já sám neslyším. Pochopitelně jsem musel přes největší vedra do growu dávat bloky s ledem. Teplo bylo v letních měsících velký problém. Poté však nastal nový. Zápach. Opět jsem probděl pár nocí a vytvořil jsem uspokojivý pacháček. Ten starý nefungoval. Rada pro začátečníky. Silonka je na nic. Velmi se mi osvědčila perlinka, je to taková tkanina.
V příštích dnech mám v plánu celkovou úpravu pacháče. Týká se to výměny větráků, trafa atd.

Old Post 01-11-2011 v 09:51 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 111

...

Old Post 01-11-2011 v 09:52 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 112


Tady je to trošku nepřehledné. Jedná se o pohled za část peřináče, která je oku skryta. Na fotce jde vidět velikost palice, který je tak cca 20 cm velká. Sám jsem zvědavý na výsledek a doufám, že bezvěrcům, kteří na začátku nevěřili, počínaje pána v grow shopu, příjemně překvapím.

Old Post 01-11-2011 v 09:55 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5853430 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív