Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » dalíší pěstitel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
boris5-5-5
Nový Člen

Karma uživatele boris5-5-5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 97

jaaaj teraz som to kukal podrobnejsie a ty to mas v skrini z polystyrenu? ako si si ju vyrobil, nebal si sa ze ti to zhori? .... a svetlo si mal ako vysoko umiestnene na zaciatku.... mohol by si mi to prosimta sem hodit aby som vedel.. lebo tvojim rastlinkam sa strasne dari tak by som chcel urobyt presnu kopiu tvojej skrine a aj podobne umiestnovat svetlo atd... dakujem

PEACE

Old Post 21-06-2010 v 15:36 PM
boris5-5-5 je offline   Profil uživatele boris5-5-5   Find more posts by boris5-5-5   Foto galerie člena boris5-5-5   Click here to Send boris5-5-5 a Private Message   Add boris5-5-5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 98

..ja mel kvitka na vicero rostlinach-vlastene mel jsem asi 5 kytek takze asi na 3ch a mel jsem rezy

Old Post 21-06-2010 v 17:11 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

skřín ma rozměr 120x120x170 a je zevnitř obaleny polystyrenem proč ne.rostlinek mam 10 ale všechno jsem na začatku už psal

Old Post 21-06-2010 v 20:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 100

..co to tam mas za slahoun??

Old Post 22-06-2010 v 16:22 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

Tak ten šlahoun je fucking hermafrodit a těch tam mám 3 a jednu kytku mam plnou semen takže mi jich zbyva 6 normálních kytek no uvidíme kolik toho bude

Old Post 22-06-2010 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 102

hh myslel jsem si to mel jsem uplne stejnou mrdku..dej to radsi pryc nez ti to naprca vsechno-jestli se uz nestalo

Old Post 22-06-2010 v 20:17 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

už s ním nebudu hybat plyskyřice je pod mikroskopem jako med zitra jim vypnu slunce a nechám je dva dny potmě a potom kosa otočím je naopak usuším zahulím a tak za 2 měsíce začnu znova

Old Post 22-06-2010 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

vím že nemám foto celyho boxu ale zkuste si tipnout kolik toho bude

Old Post 22-06-2010 v 20:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boris5-5-5
Nový Člen

Karma uživatele boris5-5-5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 105

takze ja si myslim ze z tych 6 budes mat tak okolo 250g ale tak jak sa dari tvojim rastlinkam tak to som este nevidel gratulujem

PEACE

Old Post 22-06-2010 v 21:14 PM
boris5-5-5 je offline   Profil uživatele boris5-5-5   Find more posts by boris5-5-5   Foto galerie člena boris5-5-5   Click here to Send boris5-5-5 a Private Message   Add boris5-5-5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106




tak ted jsem jim zhasnul slunce a dva ne ja je necham 3 dny po tme a potom kosa .Protoze dva dny je nechavaji vsichni a ja to zkusim 3 dny po tme uvidime co vy na to?

Old Post 23-06-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 107

3 dny? ja bych nevydrzel cekat ani dva dny navic.
Zajimalo by me jestli ma nekdo dukaz (foto) o mnozstvi pryskyrice pred a po dvoudenni tme, nebo je to jen teorie?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-06-2010 v 20:31 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

uvidime dnes jsem to blejsknul a za 3 dny to blejsknu znova a porovname

Old Post 23-06-2010 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 109

Nejlepsi by bylo fotit jen jednu urcitou palicku a jeste lepsi by bylo makro..
Zkus na tom zapracovat


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-06-2010 v 21:06 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110



tak jsem to byl ted blejsknout ale už je to 24 hodin potmě tak uvidíme za dalších 48 hod.Udělal jsem dvě fota a hned je tu dávám.

Old Post 24-06-2010 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
boris5-5-5
Nový Člen

Karma uživatele boris5-5-5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 111

potom ked vyprazdnis box tak ho odfotis prosimta? dik a su moc pekne..

PEACE

Old Post 24-06-2010 v 21:37 PM
boris5-5-5 je offline   Profil uživatele boris5-5-5   Find more posts by boris5-5-5   Foto galerie člena boris5-5-5   Click here to Send boris5-5-5 a Private Message   Add boris5-5-5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112



tak pred chvili jsem je seknul a tu sou dve fotky po tech 48 hodinach a uz se to vsechno susi

Old Post 26-06-2010 v 19:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7271060 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív