Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Selekce matky z odrůdy Power Plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 97




Drazí kolegové, PP5 už konečně čeká ve tmě na svůj konec, který nastane zítra...90-dní květu...takové meší zpoždění...
PP3 je usušena a zvážena a s konečným reportem se čeká na PP5...no snad do konce týdne...

Přihazuji fotky všech čtyř SSH...
SSH v hydru a RW budu sklízet do tří dnů a SSH v hlíně si pod lampou pobudou zhruba týden....
Dělají mi obrovskou radost...
Jinak se omlouvám za kvalitu, ale nechtěl jsem kytky tahat z boxu...

Foto1

SSH-hydro 64/12

Foto2

SSH-RW(64/12) a SSH-hlína(67/12)

Foto3

Vrcholovky PP3

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 19-03-2010 v 18:30 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 98



KONEC - FINISH - ŠMITEC

Vše sklizeno, vše usušeno, vše zváženo a velká část se už změnila v dým a prach...

Přináším takové malé shrnutí a poohlédnutí se za touto selekcí.
Vše začalo cca 25.10.2009, kdy jsem kytí přesadil do malých květináčků a skončilo 21.3.2010 a to sklizní PP5 phena...dohromady 148 dní selekce ( a to mě čeká ještě druhé kolo )... Kdybych měl propočítat spotřebovanou elektřinu a hnojiva, tak se asi zblázním...nicméně nedoplatek za elektřinu mi dal jasně najevo, že selekce nebyla zadarmo...
Jako vždy se mi nevyhnuly problémy a strasti (o kontrolovaném opýlení ani nemluvě), které se nakonec samy napravily (takže jsem se moc nepoučil), ale taky se podepsaly na celkovém výnosu... Avšak jelikož šlo o selekci a cílem tohoto growu bylo vybrat mateční rostlinu, tak mě výnos až tak netrápí... Vše můžu napravit v příštím kole, které snad odstartuji co nejdříve (o tom potom)...
Z deseti semen vzešlo devět dam...z toho tři stály za ponechání a v příštím kole se rozhodu pro tu jedinou...

Malý souhrn bez kometáře:

PP1



+ nízký vzrůst, krátší doba květu, vyvážený poměr hight/stoned
- výnos

PP2



PP3



+ stavba palic, struktura květů, čisté hight, odolnost, výnos
- dlouhá doba květu

PP4



PP5



PP6



PP7



+ nízký vzrůst, krátší doba květu, množství pryskyřice, vůně
- řídké palice, spíše stoned, odolnost, výnos

PP8



PP10



Celkově vzato jsem s výsledkem spokojený. Nejvíce mne zklamala doba květu...nenašel jsem žádné rychlekvetoucí pheno, což byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se rozhodnul právě pro Power Plant. Nemá cenu mluvit o PP5, která kvetla 90 dní a musím říct, že čekat se v tomto případě nevyplatilo...
Faktem je, že selekce z deseti semen není to pravé ořechové, ale v mých podmínkách je to o hubu. Sice jsem měl k dispozici 20 semen, avšak celou dobu jsem bojoval s nedostatkem místa...

Děkuji všem za přízeň, karmy a rady a snad již brzy naviděnou...

Foto sušiny PP5

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 29-03-2010 v 19:51 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 99






Po dlouhé době přináším poslední report ohledně této selekce.
Phena PP1,PP7,PP3 a model SJ jsem zkoušel i při letošním outu. Ani jedna z kytek však venku nedozrála... PP1,PP7 a SJ jsem nechal dokvést ve skříni. V matkárně jsem ponechal poze PP3 a PP7.

Řezy jsem venku vysadil na začátku června do květináčů o objemu 6,5l (PP1,PP7,SJ) a 11l (2xPP3).
Substrát Royalty-mix,hnojiva Alga-Grow a Alga-Bloom.

Nakvétat začly bez rozdílu až v první polovině září. PP3 jsem sklidil nezralý dříve, než udeřily mrazy a PP1 a PP7 stále dokvétají pod 400W.
PP7 mne velmi mile překvapila a stala se jasným vítězem selekce...

První čtyři fotky ukazují SourJacka venku a následně po manikůře před sklizní. Po umístění pod umělé osvětlení začal pomalu,ale jistě zkomírat, proto jsem ho raději sklidil po 14 dnech indoor...

Na paté fotce jsou dvě kytí PP3, které jsem taktéž sklidil nezralé. Bohužel nebylo možné je přestěhovat do skříně, protože měly obě výšku kolem dvou metrů...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 05-11-2010 v 22:01 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 100






Na prvních dvou fotkách je PP1.

Fotka tři je pohled do skříně na PP1 a PP7.

Fotky čtyři a pět náleží PP7.

Obě kytky se vzpamatovávaly cca dva týdny a následně nato začly tvořit krásné palice... Aktuální fota snad ještě dodám...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 05-11-2010 v 22:09 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 101






Takhle holky vypadaly před nedávnou sklizní a nakonec fotka usušené paličky...

PP7 se opravdu vyvedla...hlavně ten její až nechutný odér...

Foto 1 - PP1
Foto 2 - makro PP1
Foto 3 - PP7
Foto 4 - makro PP7
Foto 5 - sušina PP7

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 29-11-2010 v 19:22 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 102


A tady ještě fotka "bonsaje" PP...

Toť je vítěz celé této úmorné selekce...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 29-11-2010 v 19:35 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coudys777
Stálý Člen

Karma uživatele coudys777 - 95% PěstitelskáKarma uživatele coudys777 - 95% PěstitelskáKarma uživatele coudys777 - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 103

Dobre křaky

Old Post 09-07-2014 v 18:27 PM
coudys777 je offline   Profil uživatele coudys777   Find more posts by coudys777   Foto galerie člena coudys777   Click here to Send coudys777 a Private Message   Add coudys777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6493840 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív