Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurturlite 220W RED Vertical poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

Ale hovnajs, těch 118Kč je růst 18/6 ale počítáno 10dnů, jinak za měsíc a to se opravuju je to při 18/6 356Kč/měs

Pardon

Old Post 03-09-2009 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

Tak paličky nám pěkně schnou,mam je zavěšený ve skříni a pravidelně větrám,jen mi přijde že ztrácej vůni.pár spodků jsem již ochutnal a byl jsem vřele překvapen,vůbec to neškrábe,lehkej,jemnej nekašlací kouř a stávek senza,psychická zhulenost příjemná,fyzická takřka žádná,dá se to kouřit i celej den,mno uvidíme až to doschne......a to bylo strachu

Old Post 04-09-2009 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 99

zdarec, pak je soupni do lahve, uzavri a vuni zase naberou (fermentujou, ale nesmi vyschnout na troud - to by vonely jen po zmacknuti)

Old Post 04-09-2009 v 14:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

No pánové a dámy,škoda je že nemám foťák, paldy jsou tak lehce proschlé,proto jsem je odstříhal od stonků a naložil do sklenic,při lehkym napěchování mam 3 sklenky od marmelády (400g)původní obsah a nějakejch 15g bokem,na zhul,před plněnim do sklenic jsem navážil 86g a to mě velice překvapilo,snad na konci týdne přidám alespoň foto sklenic a suchého,dobrého hulča....co se týče 2. kola,tak řezy G13 jsou již 4den na 18/6 ve 4L květináčích a velice se jim daří.

Old Post 06-09-2009 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

Jo a ještě maličkost,která zřejmě dost ovlivnila celkovej růst prvního kola,nevim jak je to možné,ale digitální časovač jel od 17 do 7, tudiš 14/10 mno druhé kolo už jim snad dám i 12/12

Old Post 06-09-2009 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 102

Ahoj
Pokud to mel byt experiment tak se docela povedl ale pokud chces vypestovat opravdovou ganju tak to chce prestat experimentovat a zacit pestovat.Zacni s vyberem kvalitni genetiky (Rizky od zkuseneho matkare nebo kvalitni semena z nejake osvedcene seed banky) mezi tim si makni poradne na pestebnim boxu a vychytej vsechno co se da at to neresis v prubehu petovani.zvol pestebni medium.Po te co budes mit vse vyresene vyselektuj matku a to tak ze zasad seminka a nech je rust na 18/6 svetlo/tma,(kazdou rostlinu oznac treba cislem)az budou mit dostatek vyhonku tak z kazde rostliny udelej po dvou,trech klonech a kazdou dvojici oznac cislem matky ,klony pak nech nakvest nekde mimo matkarnu 12/12 .Po nakveteni zjistis ktera rostlina (cislo) je samice a ktera samec,tim padem zjistis i pohlavi matecnich rostlin,samce vyhazes a nakvetle klony taky.Tak a mas mateci rostliny a muzes se dat do rizkovani s jistotou ze mas samice.Udelas dalsi klony a ty uz muzou jit na ostro do skrine bez rizika hermacu ci samcu.
Myslim ze na to mas ale chce to prestat experimentovat a zacit poradne a poradne se pripravit a taky zainvestovat.

K tomu krouceni listu:Je to tim ze puda je presolena ,bud hnojivama nebo nevhodnou vodou z vodovodu s velkym obsahem vodniho kamene.Staci kdyz budes zalevat destovou vodou nebo destilkou a pudu casto proplachovat to znamena prolet to na max az voda tece spodem (ne ze to jen zalejes cistou vodou to nepomuze ta sul musi pryc)Tim proplachnutim jim tam jakoby ulkidis a ony se pak citi lip Preju hodne uspechu v dalsim growu.

Stanton

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Naposledy upravil Stanton 06-09-2009 v 21:57 PM

Old Post 06-09-2009 v 21:39 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103

Zdárek,tohle kolo pokud sis všiml jsem se učil zároveň řízkovat,měl jsem řízek orange budu a to s dobrym původem,to je ten strom v mém příspěvku.Udělal jsem klony a jedem,potřeboval jsem si vychytal zálivku,hnojky,ph a podobně a to se mi myslim povedlo.Co se týče prvního kola,tak jsem čekal po mém brutálním hnojení že nebude ani na brk a nakonec se vše obrátilo k dobrému.teď jsem pořídil 4klony G13 (Mr Nice seed bank) tak uvidíme jak pojedou.Mam ještě semínka G13,tak jsem jich 5 nechal klíčit.a uděláme si matičku na zimuV tom malym boxíku to bude ideál a klony budou.myslim si že mam opravdu finančně nenáročnej grow se slušnym výsledkem na
1.kolo. uvidíme ve dvojce Zatim zdárek

Old Post 06-09-2009 v 22:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 104

čus hele kolik Tě stála el za tu lampu za celou sklizen.?? A pod čím si to měl na růstu dá se jet celá s red..??

Old Post 15-09-2009 v 07:12 AM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

Zdárek,dohromady celej pěst cca 80 dnů mě vyšel tak na 8-900Kč a na růstu jsem jel taky RED, roste to podtim dobře,mrkni na druhej příspěvek

Old Post 15-09-2009 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 106

Našel jsem poslední paličku a dal si žbrebentie,musim uznat že kdybych vydržel a počkal necelý měsíc,užil jsem si mnohem více legrace,kouř z poslední paldy byl velice příjemný,jemný a s příměsí cukru,prostě sladko na jazyku.stávek po dvou žbré krásný,né moc únavný,spíš energický,ale krátkodobý,cca 1,5-2hod,ale myslim si že na první round skvělé a jsem spokojen.

Old Post 21-09-2009 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7772340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív