Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
nodles
Nový Člen

Karma uživatele nodles - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 97

zdarec ja sem to poprve okusil v 16 na skolnim zajezdu v holandsku a hned sem se naprostu luxusne vykouril a od tej doby v tom zdarne pokracuju

Old Post 15-05-2003 v 20:25 PM
nodles je offline   Profil uživatele nodles   Find more posts by nodles   Foto galerie člena nodles   Click here to Send nodles a Private Message   Add nodles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vopis
Nový Člen

Karma uživatele vopis - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 98

nejsi z rousínova???

Old Post 18-05-2003 v 22:49 PM
vopis je offline   Profil uživatele vopis   Find more posts by vopis   Foto galerie člena vopis   Click here to Send vopis a Private Message   Add vopis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vopis
Nový Člen

Karma uživatele vopis - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 99

tak sem napsal sračku ale sory sem docela na paštiku!!ASi tak ve 13/plně vychystanou ganju a ještě v 7.třídě sme jeli na výlet do prahy a pamatuju si dýmku a jak sem se smál na pultě v obchodě !!!Ale sem za to rád!!

Old Post 18-05-2003 v 22:51 PM
vopis je offline   Profil uživatele vopis   Find more posts by vopis   Foto galerie člena vopis   Click here to Send vopis a Private Message   Add vopis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

Nazdárek, já jsem se prvně sfouknul asi v 18 nebo 19 na výšce a od té doby je to můj nejlepší přítel. A je to už dobrých 10 let.............

Old Post 20-05-2003 v 07:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johnykrnda
Stálý Člen

Karma uživatele johnykrnda - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 101

Asi tak ve 13 nebo 14? Jedna starší kámošova sousedka do nás dycky nacpala nějaký fajn modely a my sme pak ani nevěděli jestli sme zhulený nebo ne (ale byly sme jak sviňa). Dneska to poznám bezpečně hned po výdechu :-)) (jako asi všichni tady)

Old Post 20-05-2003 v 19:04 PM
johnykrnda je offline   Profil uživatele johnykrnda   Find more posts by johnykrnda   Foto galerie člena johnykrnda   Click here to Send johnykrnda a Private Message   Add johnykrnda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THC_girl
Nový Člen

Karma uživatele THC_girl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 19  

Obecné Příspěvek č. 102

Já poprvé ve 14.Začalo se mi to líbit a od té doby tak jednou za tyden(nekdy víc)

Old Post 13-06-2003 v 11:49 AM
THC_girl je offline   Profil uživatele THC_girl   Find more posts by THC_girl   Foto galerie člena THC_girl   Click here to Send THC_girl a Private Message   Add THC_girl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mozex
Stálý Člen

Karma uživatele Mozex - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 103

V Sedmé třídě-na lyžáku........spolužák vzal bratrovi hulení do velkého pytlíku(tak 10 energitek-nekecám). No a už v té době to bylo hodně s chlastem a dycky sem sa zjelitil jak mrva...... takže tak 13 pokud si dobře pamatuju :-)

Old Post 16-06-2003 v 20:45 PM
Mozex je offline   Profil uživatele Mozex   Find more posts by Mozex   Foto galerie člena Mozex   Click here to Send Mozex a Private Message   Add Mozex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Turret
Nový Člen

Karma uživatele Turret - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 104

No na me to pokuseni prislo poprvy na mym maturitaku, tzn. v 18-ti.. ale nejak toho nelituju.... uz je to dva roky co si jedu..ale posledni pulrok to docela omezuju...myslim si, ze mi to zatim moc nevzalo...ikdyz by se dalo dlouho debatovat

Old Post 17-06-2003 v 10:38 AM
Turret je offline   Profil uživatele Turret   Find more posts by Turret   Foto galerie člena Turret   Click here to Send Turret a Private Message   Add Turret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 105

tag to sem asi zacal celkem brzo jak tak na to koukam.poprvy sem hulil ve 13 a jako smazkla si teda nepripadam nebo jak to tady gdo psal.

extravaganja

Old Post 17-06-2003 v 14:19 PM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 106

První pufnutí konec devítky .Pořádné zablafání prvák

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 18-06-2003 v 16:02 PM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dosel.matros
Nový Člen

Karma uživatele dosel.matros - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 107

nooo.....ve 14ti s THC_girl......a ted spolu chodime hulit vcelku casto

Old Post 18-06-2003 v 18:46 PM
dosel.matros je offline   Profil uživatele dosel.matros   Find more posts by dosel.matros   Foto galerie člena dosel.matros   Click here to Send dosel.matros a Private Message   Add dosel.matros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satva
Stálý Člen

Karma uživatele satva - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 108

v 15 takovyty klasicky sena poradny skunky az 19 v amstru

Old Post 19-06-2003 v 22:00 PM
satva je offline   Profil uživatele satva   Find more posts by satva   Foto galerie člena satva   Click here to Send satva a Private Message   Add satva to your buddy list     Navštiv homepage uživatele satva! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

Já začal hulit v prváku, když mi bylo 16. Od tý doby hulim docela pravidělně. Začínal jsem na skunku, apk přišel podzim a období venků. To trvalo do poloviny zimy. Teď si zase vychutnávám skunk, těšim se na venky od kámošů a doma si v bubbleru opečovávam svoje rostlinky.

Old Post 21-06-2003 v 18:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 110

no já si poprvé dal asi dva prdy v 8 nakej skunk co mi dala sestra s nakejma kamosema na privatu potom zapomeli v popelniku brko sem si ho vzal a celý vyhulil pak pauza a asi ve 13 sem si dal brko rohypnolovy ganji nekdo to pritah a byl sem pak uz celej den omamenej ucinkama : ). Potom skunk hulim asi vod 14 dost : )

Old Post 11-07-2003 v 22:53 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olo
Stálý Člen

Karma uživatele olo - 6% PěstitelskáKarma uživatele olo - 6% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 111

Fefll ty kravo to hje hutota v 8UUUUUUUUf

Old Post 13-07-2003 v 13:44 PM
olo je offline   Profil uživatele olo   Find more posts by olo   Foto galerie člena olo   Click here to Send olo a Private Message   Add olo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leli
Stálý Člen

Karma uživatele Leli - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 112

prve jsem si dal ve 13... no a od ty doby sem vedel ze to neprestane...

Latoś tego beje HAFO ... ... ...

Old Post 13-07-2003 v 20:36 PM
Leli je offline   Profil uživatele Leli   Find more posts by Leli   Foto galerie člena Leli   Click here to Send Leli a Private Message   Add Leli to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Leli! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0724570 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív