Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » BlackAero BOX™
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 97

pohraj si s ventilací

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 07-11-2007 v 14:42 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 98



2ZhulenyJakPytel: tak to se nedivim, že nechápeš!! připevněný tam totiž není ani jedno.. Zkrz ty očka co vidíš na photu, prostčím ty kapiláry (viz. foto nahoře) Čili kapilárá je k tomu dnu fixována natolik, že stačí zasunout eL kus, prodlužovací tyčku a trysku do kapiláry a tryska stojí vzpřímeně. Čerpadlo je tam naprosto volně, visí ve vzduchu, když zvednu horní bednu, zavěšené na kapilárách(jak je vidět na fotu výše)
Tak snad sem objasnil co jsem mohl...










EDIT: Koukám, že sem tvůj dotaz špatně přečetl.. Takže jak vidíš ty dvě kapiláry , jak se sbíhájí do jednoho dílu, tak ten díl (plastový váleček) přijde zasunout do čerpadla. Kapiláry jsou v tom válci zapatlaný, vteřiňákem a silikonem.... Tak snad teď...



...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 12-11-2007 v 16:42 PM

Old Post 12-11-2007 v 16:20 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 99

Sorry ZhulenyJakPytel, ale nedá mi to a odpovím ti otázkou: Kdyby čerpadlo nebylo ponořené, jak by se roztok dostal do trysek??

JO, to se těš

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 12-11-2007 v 19:55 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

50. den _ _ _ 12/12 Příspěvek č. 100






Tak je to 50 dnů na kwjětu.. Až na jeden Bubble to vypadá, že vše bude za týden a něco ke sklízení.. Šigle nic moc, ale aspoň mám do příště jasnej cíl!! Zejtra proběhne výměna roztoku, už jen za čistou vodu.. A taky to otravné čištění tuby a výbojky.. no vždyť to znáte!! Toť vše..

Zejtros možnos los makros, Amígos!!











































...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 17-11-2007 v 00:33 AM

Old Post 16-11-2007 v 23:00 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 101

čau kkamo...tak to čekuju a jedna věc mi příjde nějaká divná..píšeš že pěstuješ čtyři modely a mě to všechno příjde jako že stejné...co ty pozoruješ nějaké rozdíly mezy kytkama?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 17-11-2007 v 01:49 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 102

No hele, abych pravdu řekl, tohle už sem koumal před pár týdny, kdy sem si říkál, že by měli být vidět mezi modelama viditelný rozdíly. Ale ať koukám jak koukám, všechno mi to taky přijde stejný

Modely jsou ale určo jiný. Už podle vzrůstu.. Bohyně jsou hodně maličký, vidim to tak na 10-15 g na jednu což je velká bída!! Jinak vdovka, crypto a žvejec, jsou na tom vzrůstem zhruba stejně. Vdovka a bubble jsou nejvíce rozvětvený..
Další rozdíl je ve smrádku, co model to jiné aroma.. Takže opravdu nevím, proč nejsou rozdíly mizi kytkama okem postřehnutelné

Jediný co mě napadá je to, že jsou tak kurefsky ocukřený, že rozdíly mezi nima zanikaj.. Ale to je blbost Hodim mackros..

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 17-11-2007 v 12:36 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Los Mackros.. Příspěvek č. 103






...

























































...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 17-11-2007 v 12:51 PM

Old Post 17-11-2007 v 12:43 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

59. den _ _ _ 12/12 Příspěvek č. 104





Další týden fuč.. Dnes tak koukám na kytky a říkám si jaký mám asi štěstí, že mě nepotkala plíseň, když za celou tu dobu neklesla vlhkost pod 60%, většinou kolem 80%... Což je sakra moc a dnes sem se dočkal Málem sem si ani nevšiml, ale koukám a v té změti bílích krystalů, najednou spatřím bílé chloupky patřící plísni. Docela mě to polekalo, ale po důkladném prozkoumání ostatních šišek sem zjistil, že to napadlo jen tu největší a nejhezčí palici SC. Tak sem to vorval pryč a přidal další ofuk na druhou stranu, tak snad tto bude OK!!

Myslel sem, že už ve svém threadu nepoužiju slovo VLHKOST, ale tohle vám musím povědět, jelikož mě to vyděsilo víc jak plíseň na kytkách a to je co řict Po dlouhej době mi přišla základní deska do PC, tak sem se chystal ji tam namontit a když sem vzal case, který má prosklenou bočnici, nestačil sem se divit!! Na tom skle bylo velké množství zkondenzovanej vody a na dně bedny docela kaluž!! Jediný štěstí, že byla prázdná.. No a na zdi, u který stál ten comp byl vlhkej flek přesně ve tvaru té PC bedny, kterej však pokračoval do rohu mísnosti, kde mám stůl a za ním mě čekal opravdu nehezký pohled. Celá zeď ze sádrokartonu je nasračku mokrá a porostlá pěknou modrou plísničkou!!

To jen tak pro vaši představu, v jakých podmínkách pěstuji


foto č. 1: na jedné WW se na kořenech objevil takový bílý povlak, ale co je to, to netuším...






















...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 25-11-2007 v 15:27 PM

Old Post 25-11-2007 v 15:17 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Labbakan
Nový Člen

Karma uživatele Labbakan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 105

čerpadlo máš puštěný furt, bo na jakou dobu?

Světlo je dar, dar je slunce, slunce je fajn, ale je k ničemu, když mi nesvítí do mé skříňky

Old Post 05-12-2007 v 23:11 PM
Labbakan je offline   Profil uživatele Labbakan   Find more posts by Labbakan   Foto galerie člena Labbakan   Click here to Send Labbakan a Private Message   Add Labbakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 106

No ako si na tom? Vcelku ma zaujima ako to vyzera teraz. Tesim sa

Old Post 06-12-2007 v 00:08 AM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 107

Nevím čím to je, ale než sem se dokopal k aktualizaci, utekla zase taková doba..
jesli ono to nebude sklizením druheho growu (EEP)

2Labbakan: čerpadlo běží non-stop, tedy pokud ho po měření nezapomenu zapnout (jako že zapomenu )

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 16-12-2007 v 13:32 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

63. den _ _ _ 12/12 Příspěvek č. 108







No tak ani nevim co napsat, přijde mi že to snad ani nestojí za řeč.. To mluvím o kvantitě, ta je opravdu mizerná.. Kvalita to však alespoň trochu kompenzuje..

Fotky jsou už skoro 20 dní staré (29.listopadu), dva dny poté (1.prosince) jsem zkosil jednu vdovu a jednu bohyni. Ostatní kytky tam byly ještě 10 dní z toho 8 dni na ripenu (EC 1,8-2,2). BubbleGum, tam pak byl ještě dva dny sám.

Takže většina květin ukončila svůj život po dvanácti dnech růstu a po 74 dnech květu. Celkem tedy 86 dní života...

























































...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 16-12-2007 v 23:51 PM

Old Post 16-12-2007 v 14:47 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caligula
Stálý Člen

Karma uživatele Caligula - 89% PěstitelskáKarma uživatele Caligula - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 109

hm hodne solidní Boxík, posílám K+ za povedenej pest.. jen mohl bejt nejakej smouke report..

God is Love

Old Post 25-03-2008 v 20:52 PM
Caligula je offline   Profil uživatele Caligula   Find more posts by Caligula   Foto galerie člena Caligula   Click here to Send Caligula a Private Message   Add Caligula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hafil
Nový Člen

Karma uživatele hafil - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 110

zatím se mi to nehreje.noc 19 den 23 a až to přijde dam vzduchpumpu na chladdejší místo

hafil

Old Post 28-11-2008 v 15:52 PM
hafil je offline   Profil uživatele hafil   Find more posts by hafil   Foto galerie člena hafil   Click here to Send hafil a Private Message   Add hafil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3730240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív