Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Nový zákon...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Příspěvek č. 97

No o to prave jde.... taky si rikam,ze to nikdo z medii nezaregistroval... vzdycky je kolem neceho humbuk a tak podstatna vec, jako utok na svobodu slova...nic,jako kdyby hrach na stenu hazel....

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-03-2002 v 13:14 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C. Pistolero
Nový Člen

Karma uživatele C. Pistolero - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 98

Za poslední roky jsem k němu sympatie ztrácel, ale říkal jsem si, tohleto přece podepsat nemůže. Podepsal... (Pane) Havle, u mě jste definitivně skončil.

[Edited by C. Pistolero on 28-03-2002 at 02:20 PM]

C. Pistolero

Old Post 28-03-2002 v 13:16 PM
C. Pistolero je offline   Profil uživatele C. Pistolero   Find more posts by C. Pistolero   Foto galerie člena C. Pistolero   Click here to Send C. Pistolero a Private Message   Add C. Pistolero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 99

Rekl bych, ze za to havel muze tak z jedne setiny. Projednavalo se to v parlamentu, senatu, tam byli nasi zpriznene duse( pejril, tajmanova atd.) a nikdo nezareagoval. Vlastne kdyby ct nevodvysilala tu reportaz, tak jsme to nezaregistrovali ani my.
Nechapu jak muze v dnesni dobe neco tak duleziteho mediim uniknout.

Jinak sem ted poslal redakci idnes mail asi s milionem liknu, doufam, ze se tim konecne zacnou zabyvat ....

[Edited by marc on 28-03-2002 at 02:42 PM]

Old Post 28-03-2002 v 13:21 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 100

Hm, tak uz si tu petici můžu strčit akorát někam. Venca nám to podepsal rychle a zběsile. Když se bojovalo za "nezávislost" ČT, tak se kolem toho udělal takovej tyátr, všechny osobnosti se vystavovali v tv a plakali, jak se tady porušuje svoboda slova a když se jedná o "feťáckej zákon", tak je to asi každýmu u prdele. A přitom je to prakticky ten samý případ.

Old Post 28-03-2002 v 15:15 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

TAKTAK Příspěvek č. 101

Tak, do dneška jsem si myslel že ze všech těch vychcanejch hajzliků je tam Vašek ten nejvíc racionální (jednookej mezi slepejma ... - jak se řiká), ale spletl jsem se.
Stejně, buďme racionální, tenhle zákon by zničil spoustu uměleckejch děl (viz Jízda, Samotáři atd. atd atd.), nebo premiéra - první a poslední - Perníkové věže....... neblázněte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§


Roofer the PEACEMAKER

Old Post 28-03-2002 v 15:41 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 102

Myslím si, že není třeba se strachovat. Tenhle zákon nemůže senát a vašek pustit. To by byla větší cenzura než v americe. Z videopůjčoven by musely zmizet filmy jako: Kokain, Pátek to je den, Zkurvenej pátek, Samotáři, Bílá vdova, Go, Human Traffic a mnoho mnoho dalších. Nesměl by vycházet např. Tripmag atd. Skrátka přijetí tohoto zákona považuji za nemožné! A pokud se stane, že vejde v platnost tak je to tu opravdu v prdely!

[Edited by Haman on 28-03-2002 at 06:01 PM]

Haman - Flying smokers

Old Post 28-03-2002 v 16:59 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Nový zákon.. Příspěvek č. 103

to Haman

Chtěla bych mít takový optimismus jako ty, i když máš vlastně pravdu. Mělo by to veliký dopad (ve všem) a to jim nemůže projít.

Ke kauze dekriminalizace jsem se již vyjádřila v POLItice,vstup na vl....., tak se nechci opakovat.

Jinak je mi tak ňák divně a jelikož není co podpálit (teda zatím), tak si popíjím své oblíbené bílé (co popíjím, spíš ho do sebe leju ze žalu) a doufám, že to ještě nějaký ten zvrat mít bude!!!

Nezoufejte, nikdy nebude tak špatně, aby nemohlo být ještě LLLLííííííííííííPP!

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 28-03-2002 v 17:12 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 104

Vy to zrejme nechapete. Ten zakon je na 100% v platnosti od 1.6 ...

Jinak text petice se trosku zmenil, nicmene petice pokracuje ...

http://www.reflex.cz/images/data/Petice.pdf

[Edited by marc on 28-03-2002 at 07:08 PM]

Old Post 28-03-2002 v 18:02 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Off topic... Příspěvek č. 105

Sorry za tohle, ale honim tady tu lady ze Stinadel po vsech threadech abych se ji zeptal jestli uz si vyzvedla svuj PM,cely nedockavy cekam na odpoved


Dekuji za pozornost

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-03-2002 v 18:10 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Pohodička Jasně Příspěvek č. 106

Jasně, je v platnosti, někteří to nepochopili, ale já jsem se spíš pozastavoval nad tím, jak se budou chovat LIDI...

Roofer the PEACEMAKER

Old Post 28-03-2002 v 18:13 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 107

Chápu to rovněž, ale nedokážu si nějak připustit, že tohle je ten konec!

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 28-03-2002 v 18:18 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Sorry za další answer Příspěvek č. 108

Ještě jsem vás chtě lidičky poprosit o adresu, kde je nová petice v jiným formátu než je PDF. diky roofer

Roofer the PEACEMAKER

Old Post 28-03-2002 v 18:28 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 109

to marc:
Takže přeci jen nějaké positivum. Petici už mám opět vytisklou a teď, když je na to (doufám) nějaký ten čas, tak splaším určitě víc než nějakejch deset podpisů .

Old Post 28-03-2002 v 18:28 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 110

To Marc

Díky, tisknu a sbírám dobré duše. Jinak už k tomu nemám co dodat takže dobrou.

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 28-03-2002 v 18:37 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 111

Pro mě je nejvíc šokující průběh celé té události:

1, V naprosté tichosti
2, V rekordním čase
3, (téměř) bez reakce médií

Dovedu pochopit, že poživači marihuany jsou ve společnosti okrajové téma, jenomže tady jde skutečně o hrubý zásah do demokracie, svobody slova a tak dále, už to tady bylo řečeno mockrát...

Navíc ta podivná asistence Pejřila a Havla ?

Jediné vysvětlení by pro mne byla snaha dovést celý problém k absurditě, aby se konečně musel řešit. To by vysvětlovalo postoj Pejřila. Jenomže to mně zase na druhou stranu připadá jako moc velký Sci-Fi

Pořád si říkám, štípněte mne někdo, já snad spím !

Old Post 28-03-2002 v 18:39 PM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rostej
Nový Člen

Karma uživatele Rostej - 23% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 112

Já se nejvíc obávám toho, že právníci tabákovejch kartelů (proti kterejm by snad ten zákon dával ňákej smysl) si v tom stejně najdou díru a reklamy plný kovbojů hulících marlbora a roztomilejch kamelků budou na dětičky jukat dál, zatímco to odnesem opět my malý rybky jakožto nutní obětní beránci, aby to vypadalo, že ten zákon k něčemu je

No máme co dělat, máme 2 měsíce na to, abychom prešili ganžový listy na svejch hadrech na logo adidas ;-)

Jo a reklamy na chlast budou samoz5ejme dětičkám lejt do hlavy dál. Alkoholici se snáz ovládají.

Rostej

Old Post 28-03-2002 v 18:54 PM
Rostej je offline   Profil uživatele Rostej   Find more posts by Rostej   Foto galerie člena Rostej   Click here to Send Rostej a Private Message   Add Rostej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2003 - Zákon - 1 odpovědí
03-04-2002 - Přísný zákon. - 1 odpovědí
26-01-2001 - Zákony - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2606850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív