Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Opuštěný baráky bunkry - adrenalin,horrors...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97





tady něco

Old Post 08-09-2008 v 12:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 98






My zas pár let zpět prolezli starej mlýn. Nachází se v místech,kam skoro nesvítí slunko a celkově se nejeví jako útulné hnízdo. Ty, pro které byl trvalým bydlištěm si pamatuju. Mate mě však zbylé zařízení v obytné části mlýna, jako rychlovarná konvice apod, což mi neladí.
Zda toto sídlo bylo pro někoho i dočasným bydlištěm v době blízké, je dost možné. Ale ti,co tam bydleli trvale, už nepodporovali chod mlýna, ten už byl vyřazen z provozu. Neměli s mlynařinou nic společné. Neobvyklé na tom bylo,že ti, kteří tu žili měli vedle obytné části mlýnu prakticky " za vdeřmi " část neobytnou, v havarijním stavu, ne příliš vlídně vypadající. Takže když jsme otevřeli nějaký dveře z normálního pokoje ( nepamatuju si detaily) tak najednou před náma velký prostor mlýnu,technická část stavby. Je jasný, že mlynář, když byl mlýn v chodu,musel být stále ve střehu a tak musel mít postel na dosah. . Ale představa,že tam ty lidi bydleli úplně normálně a pak za dveřma měli takový dílo,to smekám klobouk. Třeba večer otevřít dvěře a vidět velkej prostor, spády někam dolů, polořozbořený zdi, skrz který vidíte do lesa,kterj vás obklopuje.. atd. a vůbec mít ty dveře vedle obýváku a říkat si, že je nesmím otevřít? to je silnej kořínek. .

jinak klasika,bordel,zbytky stavebního materiálu, nábytek, nádobí, počmáraný zdi, sklep..
(jinak se omlouvam,za ne prilis dobrej popis)

Old Post 14-09-2008 v 17:29 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 99




celkový pohled , technická část, obytná část, poslední foto je z místa,kde jsem otevřela ty dveře a pak už jen pohled před sebou

Old Post 14-09-2008 v 17:55 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

ten zapadlej barák,kostel jak nevíš co to je atd to je vesnice jménem SKRYTÍN nachází se když jedeš směrem do Děčína na levý straně jako do Děčína z Ústí nad labem o tý vesnici sou náký historky,je tam bazén marnice,blázinec,kostel atd všechno zničený ale je to tam supr se tam kouknout v noci stojí to za to

Old Post 15-09-2008 v 20:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stans
Nový Člen

Karma uživatele Stans - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 101

jj taky mam rad adrenalin ve forme vloupani.S kamošem jsme se taky vydaly do baraku častečne vybavenyho jeho majitel bydli v praze což je asi 250km docela haluz byla kdyuz jme dum opustily rozkradly a po 5 min prijel majitel asi anemel radost kdyz uvidel rozbity okno a dym u vnitr domu

Old Post 22-09-2008 v 07:34 AM
Stans je offline   Profil uživatele Stans   Find more posts by Stans   Foto galerie člena Stans   Click here to Send Stans a Private Message   Add Stans to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 102






Takze pridavam nejake fota sidliste Bozi dar v Milovicich. Doporucuji

Old Post 30-10-2008 v 15:11 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 103






a dalsi

Old Post 30-10-2008 v 15:25 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 104






no je toho moc takze jeste pet

Old Post 30-10-2008 v 15:51 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 105






Ha kdyz uz jsem u toho tak jeste pridam fotky jedne polorozpadle fary. Misto: Horni Slavkov je to kousek od Lokte

Old Post 30-10-2008 v 16:59 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 106






.

Old Post 30-10-2008 v 22:31 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 107

ty blaho to sem tady necekal tenhle super thread!

od malicka kdy sme jako decka smejdili kolem jindry (hospody) sem rad prolezal stare baraky. ty jo tolik vzpominek! vidim to jak dnes...

okoli jindry, stary drevarsky zavod, chata od kamosky, stara skola, opustene kasarny...dokonce mam doma pomalovane okna co sem odnekud ukradl..

kazdopadne dik za melancholicke momenty

flow,grow,glow

Old Post 08-01-2009 v 23:05 PM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 108




tak když jsem zrovna přitom, hodím taky BARÁK.
Jednoho podzimního dne jsem jela sbírat lysoně a na zpáteční cestě jsem zastavila u nějaké opuštěné osady, na úseku zprava dlouho nic, zleva taky ne. Parkla jsem auto a že se tam mrknu. Připomínám,že jsem byla v normálním stavu. Došla jsem k tomuhle domku, moc se mě líbil, tak jsem vlezla ze strany kde to docela normál šlo, toto je foto z čela. Byla jsem tam ještě s jedním kámošem,tak jsme to celý komentovali, jakože třeba jsem četla zvonek, Á,tady bydlel nějakej pan Hrubý nebo tak, a tady jsou chlívky, a pak jsem si tam vzala takovej rozfláklej hrnek hlíněnej, co se používal třeba na mlíko, měl pěkný ucho,ale byl skoro zadupanej do země. Válel se v místě,kde se jakoby vstupuje k tomu domu. Ještě říkám,že tam asi někdo nebydlí,že by se tam takhle ty veci neválely atd,prostě řeči v tom smyslu, když najednou se otevřely dveře a tam postava, hodně vysokej pán, nebo nevím,prostě neměl hlavu. Protože jsem viděla dlouhý bílý tělo, ale působilo to jakože hlavu má ještě za futrem, stál tam ,to už jsme ale v totálním shocku !!! zdrhali jak o závod, hrnec jsem zahodila, fakt šílený. Chápu,že si to někdo přebere,že asi nejsem v pořádku, víte ,je to shock,když tam lozíš v pocitu,že tam nikdo další nebude. Kdo by to čekal,navíc dopoledne případně na takovým místě? Takže se asi nejednalo o bezhlavýho ducha,hehe,jen tu hlavu jsme prostě nestihli asi zaregistrovat. Vypadal že měl buď bílý pyžamo,nebo nějaký podvlíkačky a triko, úlet )) Pak jsme se ještě vrátily pro ten hrnec,ale ten byl hozenej naštěstí kousek dál. Fotky jsou pořízený,když jsme přicházeli, to pokračování se už neuskutečnilo ))

Old Post 09-01-2009 v 10:00 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109






Není to sice starý barák ale Stránská skála je také úrodné místečko pro pěkné fotky. Příští týden vyrazíme s pořádnou baterkou a uploadnu něco víc.

Old Post 31-03-2009 v 15:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110






Pokračování stránské skály:

Old Post 31-03-2009 v 15:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 111





a poslední série

Old Post 31-03-2009 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112






Takže po týdnu další foto z jeskyní

Old Post 05-04-2009 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1441940 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív