Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vase Energitky!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
getzz
Stálý Člen

Karma uživatele getzz - 80% PěstitelskáKarma uživatele getzz - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 97






Tradična odskulova pulenergitka..... Predemnou uz ji mělo tak 10 lidí... proste pamatka... Na staré časy kdy byla furt plna hověziny Na pul dne jedna Chci ji udělat novy povrch tim ze ji pomědím modrou skalicí... Ale nak se k tomu nemam... az zrobim postnu výsledek....

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=37212---------Out 2008
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57086---------Out 2011

Old Post 11-10-2008 v 13:39 PM
getzz je offline   Profil uživatele getzz   Find more posts by getzz   Foto galerie člena getzz   Click here to Send getzz a Private Message   Add getzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kac
Stálý Člen

Karma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kac - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 98


energitku beru jen obcas, je moc mala pouzivam radsi tyhle vecicky

Outdoor --- (2008) (2009) (2011) (2012)

Old Post 12-10-2008 v 14:40 PM
Kac je offline   Profil uživatele Kac   Find more posts by Kac   Foto galerie člena Kac   Click here to Send Kac a Private Message   Add Kac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green General
Nový Člen

Karma uživatele Green General - 82% PěstitelskáKarma uživatele Green General - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 99



..milujem buxicky krabicky skatulky a vsetko male uzatvaratelne v com sa prenasa Grass....

-toto su moje mam ich v detskej na policke..uz hrozne dlho..

-ta cierna je Svit narodni podnik z 22.11.1950 a stala 7,8oKčs

-ta strieborna je po prabamke postriebrena vo vnutri zrkadielko..asi skor na kokain bohvie nacom isla babka

-a este su tam dva ukazkovo pripravene alobaly aj s kutačmi



Naposledy upravil Green General 16-10-2008 v 23:45 PM

Old Post 16-10-2008 v 23:34 PM
Green General je offline   Profil uživatele Green General   Find more posts by Green General   Foto galerie člena Green General   Click here to Send Green General a Private Message   Add Green General to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
27305
Nový Člen

Karma uživatele 27305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Palec nahoru Příspěvek č. 100



na2fotce sou jen ty nejčastěji použivane

Old Post 27-10-2008 v 10:32 AM
27305 je offline   Profil uživatele 27305   Find more posts by 27305   Foto galerie člena 27305   Click here to Send 27305 a Private Message   Add 27305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malyna
Stálý Člen

Karma uživatele malyna - 78% PěstitelskáKarma uživatele malyna - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 101




Tak přidám tu moji...která už má ňákej ten rok za sebou...
...nikdy by mně nenapadlo že mi vydrží takhle dlouho (zrovna mně kterej všechno strácim )

Doporučuju se podívat na datum poslední spotřeby, který se naštěstí zachovalo

KřovOut 2009 - sklizeno
KřovOut 2010 -nedokončené

Nehas co nepálíš!

Old Post 27-10-2008 v 15:24 PM
malyna je offline   Profil uživatele malyna   Find more posts by malyna   Foto galerie člena malyna   Click here to Send malyna a Private Message   Add malyna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 102



Moje gandžovka a houbovka. Jedna od energitu, druhá od dijabolí.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 18-01-2009 v 12:05 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
das si a nevis
Stálý Člen

Karma uživatele das si a nevis - 86% PěstitelskáKarma uživatele das si a nevis - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 103



tohle me dostalo hned jak sem to videl tak sem si zni udelal krabu na brcka... sice z vrchu sem ji minule posral a na papiru sem si to jen tak oloupal tak i pres to me tesi to MADE IN HOLLAND...

Proč pít a řídit ......Když můžem hulit a lítat....
---Rachy-HroTTeK--->
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41712&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 02-02-2009 v 21:26 PM
das si a nevis je offline   Profil uživatele das si a nevis   Find more posts by das si a nevis   Foto galerie člena das si a nevis   Click here to Send das si a nevis a Private Message   Add das si a nevis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104





moje kouzelna skrinka

Old Post 25-02-2009 v 21:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jura bbb
Stálý Člen

Karma uživatele Jura bbb - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 105



taky něco přidám

Neberte život moc vážně stejně z něj nevyvázneme živí


kytky pro tento rok


moje kytky pro rok 2008

Old Post 24-03-2009 v 20:09 PM
Jura bbb je offline   Profil uživatele Jura bbb   Find more posts by Jura bbb   Foto galerie člena Jura bbb   Click here to Send Jura bbb a Private Message   Add Jura bbb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 106

jurabbb:tu zltu z dutasov mam aj ja.ako je stara?ja som ju nasiel zamurovanu v kamennom mure z budovy starej 116 rokov aj s jednym zoschnutym dutasom,ktory uz ani nevyzeral ako dutas.ako stara asi je? ma to v celku zaujimalo ze ci ju tam niekto dal ked sa stavala ta budova alebo pri rekonstrukci dakej.

Old Post 24-03-2009 v 21:38 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jura bbb
Stálý Člen

Karma uživatele Jura bbb - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 107

tak jak stará je to nevim ale nijak moc asi ne jelikož vyrobeno : Československý tabákový premysel o.p. Bratislava Smolník
cena: 7,50 Kčs

Neberte život moc vážně stejně z něj nevyvázneme živí


kytky pro tento rok


moje kytky pro rok 2008

Old Post 25-03-2009 v 14:42 PM
Jura bbb je offline   Profil uživatele Jura bbb   Find more posts by Jura bbb   Foto galerie člena Jura bbb   Click here to Send Jura bbb a Private Message   Add Jura bbb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 108


Tak tohle sou moje krabičky mám moc rád všechny plechový krabky použitý aspon jednou byly asi uplně všechny...doufam že nevadí že to nejsou gity

taky hulení....

Old Post 26-03-2009 v 17:10 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Habanero
Stálý Člen

Karma uživatele Habanero - 0% PěstitelskáKarma uživatele Habanero - 0% PěstitelskáKarma uživatele Habanero - 0% PěstitelskáKarma uživatele Habanero - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 109




tak tu je moja energitka. pouzivam ju len ako puzdro na MP3ku

Habanerove Chilli 1

Habanerove Chilli 2

Habanerove Chilli 3

Habanerove Chilli 4

Old Post 23-05-2009 v 10:41 AM
Habanero je offline   Profil uživatele Habanero   Find more posts by Habanero   Foto galerie člena Habanero   Click here to Send Habanero a Private Message   Add Habanero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

není přenoska jako přenoska Příspěvek č. 110


zdravícko osazenstvo groweru
Zajímalo by mě jestli jste řešili krabičku na zelí nejen po vzhledu ale i po praktických vlastnostech . měl jsem spoustu krabiček energitek a schovávaček ale nikdy to nebylo to co by mi padlo jako ulité. všimli jste si někdy toho že když máte čerstvé vytáhlé brčko, tak nádherně voní, není přesušené ani mokré , hezky vypadá dobře chutná a neškrábe. Dáte ho do obyčejné krabičky a po pár dnech se z takhle uskladněného brka stává typické šmélo přesušené, scvrklé, pomlácené zelí které se taky zhulí ale už to zdaleka není čerstvé labužnické brčko. Vzhledem k tomu o jak drahou záležitost se dneska jedná si myslím že kvalitní přenoska je nezbytná součást každého konzumenta. pokud je člověk odkázán na dealery dostane palivo v ságlu v kterém se z něj po pár dnech stává katr důsledkem vysychání. nehledě nato že i přes sáček to smrdí všade kama se protáhnete, proto jsem dlouho hledal a přemýšlel jak tohle vyřešit.
A našel jsem jednu firmu která už dlouhá léta působí na trhu s reklamou na nejkvalitnější kuchyňské doplňky včetně uskladňovacích boxů.
všechny jejich výrobky jsou z kvalitního plastu který má ty nejlepší hermetické vlastnosti i technologie a provedení každého výrobku je naprosto unikátní a na vše je doživotní záruka.
nechci aby to vypadalo že tady někomu dělám reklamu ale s těmito výrobky jsem maximálně spokojen. žádný smrad , žádné závady , nerozbitnost.
Mě osobně se nejvíc líbí dárkové předměty které jsou vždy takové více účelové ale mají i spoustu jiných hezkých věcí. jedná se o firmu tupperware.
http://tupperware.cz/today/1544.html
tady dávám fotky tech které používám konkrétně na MJ.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 29-07-2009 v 03:52 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 111


a ještě stromeček , taky kvalitní na takové to domácí pokouření. asi nejlepší na něm je že když si ho položíte kamkoliv a máteho plný materialu tak si toho nikdo ani nevšimne, je to taková nenápadná skovávačka s nejvyšší kvalitou.

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 29-07-2009 v 03:58 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

filmovky. tesnej dobre. akorat se do nich nic nevejde.
ale nak me netrapi ze by mi presychalo palo. normalne ho mam v zavarovackach a ve filmovce se vohreje stejn tak jeden den...

Old Post 29-07-2009 v 16:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3856090 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív