Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 61 62 63 64 65 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 993


Jenom nevím jestli je z Maskované Marušky (vlevo - roste rovně nahoru) nebo Vilmy Vidličky (vpravo - na nějakým 3-4 patře se rozhodla pro vidlici)... Bětka s Adélou jsou na tom stejně... všechny čtyři Mandala#1 šly jako semínka 18.4. do země, do tejdne byly venku a 16.5. jsem je přesadil ven. Ze začátku jsem zalejval ale pak už radši ne, Adéla má cca 2 a půl metru. Na začátku jich bylo 5, ale jeden ukázal koule, čehož jsem si všiml pozdě... začaly kvést jak je psaný na webu, v září, teď ještě aby dozrály...

Naposledy upravil 02-10-2011 v 17:23 PM

Old Post 02-10-2011 v 16:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HAKEJAMEN
Stálý Člen

Karma uživatele HAKEJAMEN - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 994

Rikataruki:no vypada to celkem slušně to tve kyti.ale nevim nevim jestli ti to dozraje..ty dve prvni kytky co mas vedle sebe mi pripadaj strasne moc listnate ne?zkus to prostrihat trosku aspon ty posledni dny az ty hlavy maj trochu slunicka i kdyz jsi myslim ze je to uz ted zbytecne..ale muze to jeste trochu povyrazit...

Old Post 02-10-2011 v 18:05 PM
HAKEJAMEN je offline   Profil uživatele HAKEJAMEN   Find more posts by HAKEJAMEN   Foto galerie člena HAKEJAMEN   Click here to Send HAKEJAMEN a Private Message   Add HAKEJAMEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HAKEJAMEN
Stálý Člen

Karma uživatele HAKEJAMEN - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 995

Rikataruki-Myslím že jsem na tom o neco lip ale taky to neni žádna sláva hodim fotky z 18.9 od te doby jsem si všiml plisně.

Old Post 02-10-2011 v 18:15 PM
HAKEJAMEN je offline   Profil uživatele HAKEJAMEN   Find more posts by HAKEJAMEN   Foto galerie člena HAKEJAMEN   Click here to Send HAKEJAMEN a Private Message   Add HAKEJAMEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HAKEJAMEN
Stálý Člen

Karma uživatele HAKEJAMEN - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 996


Rikataruki - Myslim ze jsem na tom o neco lip ale zase se setkavam s plisni a musim kazdej rok to sklizet rychleji nez to je zrale ale tento rok to smolim pokud to cele nedozraje tak to zhnije,kazdy rok se s tou plisni peru skousim to otrhavat ruzne sracky postriky ale prd z toho ted to tak necham klidne az to zhnije .. fotky z 21.9

Old Post 02-10-2011 v 18:20 PM
HAKEJAMEN je offline   Profil uživatele HAKEJAMEN   Find more posts by HAKEJAMEN   Foto galerie člena HAKEJAMEN   Click here to Send HAKEJAMEN a Private Message   Add HAKEJAMEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 997


co myslyte?

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 02-10-2011 v 18:46 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 998

HAKEJAMEN - jestli ta plíseň není tím, že je máš hodně u sebe...

uvažuju, jestli tu plíseň riskovat a nechat to ještě tejden - dva
a nebo to setnout ve čtvrtek ráno,
podle předpovědi „bude pršet od 6. do 11.“ ---> http://grower.cz/forum/showthread.p...4091#post994091
a http://portal.chmi.cz/files/portal/...eba/preba84.gif
ale treba jim to nevyjde

Old Post 02-10-2011 v 18:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Predyx
Nový Člen

Karma uživatele Predyx - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 999

já se z toho počasí fakt zblázním stačí že se mi tvoří postupně plíseň z těch ranních mhl nechcu vědět co se mi stane když začne chcát

Old Post 03-10-2011 v 03:33 AM
Predyx je offline   Profil uživatele Predyx   Find more posts by Predyx   Foto galerie člena Predyx   Click here to Send Predyx a Private Message   Add Predyx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1000

to počasí je na hovno no, ty ranní mlhy taky mi už dělaj sem tam malou plíseň ale za to odpoledne, to je jiná každopádně 11.10. to vidim na sklizeň, už se s tim nebudu srát, stačí že už mi málem shnila celá kytka jedna

Old Post 03-10-2011 v 13:39 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 1001


rád bych se také zeptal na názor zkušenějších kdy sklidit?
na jih moravy hlásí srážky 7.-.9.10. to se mi zdá ale ještě brzo na kosu...

Naposledy upravil retrobo 03-10-2011 v 23:07 PM

Old Post 03-10-2011 v 14:58 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 1002


...

Old Post 03-10-2011 v 15:13 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 1003


zbytek fotek bude zde http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Old Post 03-10-2011 v 15:15 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1004

Spronty - a jak moc to máš zralý? Já budu muset investovat
http://www.dalekohledy-puskohledy.c...nost-p-949.html

abych věděl víc, i když mi přijde, že zakalenost se dá poznat pouhým okem...

Odhaduju, že to mám tak půl napůl, polovina palic je se zakalenejma a polovina s průhlednejma trichomama.

Otázka na ostatní: Máte všichni mikro nebo to dáváte od oka?
Díky za odpovědi.

Old Post 03-10-2011 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1005

Rikataruki - no řekl bych že zralý to je, utrhl jsem si kousek paldy, usušil a zhulil a už to zhulilo sice né tak jak bych si představoval, ale to se za tu dobu dožene žejo..

asi taky popřemýšlim o tom mikroskopu.. já mám ten normální stolní, ale ten stojí za hovno, sice trichomy vidim, ale nevidim barvu

Old Post 03-10-2011 v 19:05 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1006

Spronty - já zatím používám něco jako toto: http://www.mikroshop.cz/cz/peak-198...-steinheil-lupa
ale je hranatá plastová 12x

Old Post 03-10-2011 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1007

takže taky na nic co .. nevim seru na to prostě to vidim na 11.10. toho počasí se bojim, když už mi i mlha začíná dělat plísně malý

Old Post 03-10-2011 v 19:51 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanelle
Stálý Člen

Karma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% PěstitelskáKarma uživatele hanelle - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 1008

koukám že máte stejnej problem jako ja ,řídím se tím co vidím i bez mikroskopu hněde suché blizny,kristalky na listech a paličkach...jo brutalně to musí lepit taky budu sklízet okolo 15 října plísně nemam ale co není to muže byt..že..

http://grower.cz/forum/showthread.p...2317#post992317

Old Post 03-10-2011 v 20:28 PM
hanelle je offline   Profil uživatele hanelle   Find more posts by hanelle   Foto galerie člena hanelle   Click here to Send hanelle a Private Message   Add hanelle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 61 62 63 64 65 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1102610 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív