Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. Kolo 400/600w MH/HPS autopot
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 81

jasný to je právě jakoby problém zavlažovacích systémů že nemůžeš upravit každou zálivku podle potřeby, buď hnojiva přidat nebo ubrat. Navíc jak vidíš každá kytka to má jinak některá je v poho některá má něčeho moc nebo málo.
Já to tak mám každé kolo sice třeba né zrovna tolik ale mám hodně problémů s listy a abych pravdu řekl tak to prostě neřeším a normálně sklízím 1200g z dvou 600w bez problému. Někdy prostě moc péče škodí no

Old Post 28-10-2019 v 21:08 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 82

jinak s tou vlhkostí bych to taky až tak neřešil v tvojí fázi bych se plísně určitě nebál já mám sám 49. květu a mám normálně 70% vlhkost. Spíš pak je důležitý ať ti poslední 2-3 týdny ten odtah jede na plno ale jestli ti to teď pomáhá zvýšit teplotu v boxu tak bych to tak klidně nechal.

Old Post 28-10-2019 v 21:10 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 83

Díky za rady, souhlasím s tebou.
Došlo mi že kytky spíš zloutnou protože sajou živiny z listů když v zalivce moc není. Uvidí se. Navýším hodnoty.

Vlhkost jsem právě měl do těch 70% a docela se toho bojím.
Teplotu mi to naopak sráží o pár stupňů dolů. Ale pokud tvrdíš že v pohodě tak ještě na týden možná dva přes tmu odtah nepojede ať mají holky teplo

Jinak dáváš dobré užitečné rady Miguelli tak tady máš naoplatku karmu

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 28-10-2019 v 21:42 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od Czechanonymous

A 1 klon fialového phena z mých euphorii 🙂

Tohle už je skoro přepálený.

And I'm stoned!

Old Post 28-10-2019 v 23:06 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Negative Creep

Tohle už je skoro přepálený.


Co je přesně přepálené?

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 29-10-2019 v 07:57 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 86

Jé tak to potěšilo. Určitě bych preferoval spíš správnou teplotu tak jak říkáš kdyby něco stačí napsat.

Old Post 29-10-2019 v 19:21 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 87

Fíha, teď jsem se dostal k tomu kde najdu svoji karmu.

Děkuji VŠEM tohle jsem nečekal 🙂 takovou odezvu.
Já myslel že tady podle odznáčků mám jen 2 karmy ale kolik jsem ji tam měl za toto kolo mě překvapilo 🙂

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 30-10-2019 v 09:48 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 88

Jedna kosticka je sto bodu,kazdej uzivatel ti da jiny pocet bodu,zalezi kolik ma sam karmy a kolik tu je let.(novy clen ti da jen jeden bod)
Asi takle ve zkratce....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 30-10-2019 v 11:45 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 89





42. Den 12/12
Tak po včerejší návštěvě cannafestu a odborníků v Canně
Kdy jsme řešili můj stav kytek. Jsme dospěly k dvoum věcem.

1. Brzo aplikované PK, mohlo způsobit projevy listů.
2. Příliš nízká teplota kdy poslední dny jsem měl přes tmu 10 °C kdy to způsobí zastavení příjmu některých živin..

Tak jsem dal ten podelany 2000w přímotop
Ten chlap co mi radil, říkal ať při světle tam mám 24-28 °C
Tak tam udržuji 26-28 °C a tmu 20-22 °C kterou v tomto rozmezí budu udržovat.

Zároveň i přímotopem se mi vlhkost krásně srazila na průměrných 40%
Aktuální stálá teplota hlíny 18-19 °C

Aktuální zálivka : 6ml canna Flores, 2ml cannaboost, 2ml ancient earth a 0.5 ml rhizotonic pH: 6.3

Ten anglicky mluvící odborník z Canny mi říkal, že ty palice vypadají na 2. Týden
Já si to teda nemyslím. Co vy groweři?
Nutno podotknout že viděl pouze detaily né celý box.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 03-11-2019 v 17:42 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Miguell
Stálý Člen

Karma uživatele Miguell - 74% PěstitelskáKarma uživatele Miguell - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 90

čau no tak jestli si tam měl 10 stupnu tak to se fakt nedivím že ti to nebralo živiny jinak 2. tyden se teprve začínají palice dělat takže odborník asi mele z cesty nebo myslel 2 týdny od toho co se začali dělat ale podle mě vypadají celkem v pohodě

Old Post 03-11-2019 v 18:35 PM
Miguell je offline   Profil uživatele Miguell   Find more posts by Miguell   Foto galerie člena Miguell   Click here to Send Miguell a Private Message   Add Miguell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 91






46. Den 12/12

Kytky začínají zpět zelenat. Takže toto kolo to bylo teplotou. Minulé kolo těžko říct..

Skunk začíná solidně bobtnat a moje euphorie.. Za mě dobrý jsem spokojený

Teplotu držím na těch hranicích co jsem psal.
Vlhkost 33-50%

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 07-11-2019 v 18:50 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vesničan
Stálý Člen

Karma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106 

Příspěvek č. 92

cau skoušel jsi udělat EC test ?nalít třeba EC 1 a zmeřit vytok ?

Old Post 22-11-2019 v 07:21 AM
Vesničan je offline   Profil uživatele Vesničan   Find more posts by Vesničan   Foto galerie člena Vesničan   Click here to Send Vesničan a Private Message   Add Vesničan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 93

Čau EC metr nemám, je to dost pravděpodobné. Nebo taky může být tím že zálivka má tak 10 °C těžko říct. Toto kolo nechám dojet. Až na další kolo to budu řešit společně s bubblerem.

Delší dobu jsem nebyl aktivní. Dnes večer doplním jak box pokračuje dál.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 22-11-2019 v 11:19 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vesničan
Stálý Člen

Karma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vesničan - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 106 

Příspěvek č. 94

ty teplota zalivky nehraje takovou roli podle me ja zalevam take deštovkou ktera ma 10 stupňu ted momentalně :P teplota v boxu by ti ty listy pokroutila a svetlo by je spalilo podle me hnojiva +ph problem ale urcite na mě nedej a dělej podle sebe nerad bych mel nasvedomí nejakou blbou radu já říkam mín je nekdy víc prostě přístě udělam u sebe to same jak minule hnojiva ne do kazde zalevky ale jednou vodu jedno hnojky

Old Post 22-11-2019 v 17:49 PM
Vesničan je offline   Profil uživatele Vesničan   Find more posts by Vesničan   Foto galerie člena Vesničan   Click here to Send Vesničan a Private Message   Add Vesničan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 95






71. Den 12/12
Ahoj growers po delší odmlce se opět hlásím ačkoliv velice nerad. Času bylo málo posledních 14 dní.. A taky to tak teď vypadá. Nebejt autopotů tak ani skunk nemám.

Euphorie mi postupně začali usychat. Nejdřív povadly a pak uschly. Jelikož jsem zjistil že jsou plný semen tak sem je nechal být. A zaměřil na Skunky. Ty mají semena taky ale jen sem tam semínko, né na palici 30 semen.

Je mi to záhadou samce sem žádného nenašel..

Skunk XL jede celkem fajn nyní už jen proplach který sem začal předevčírem.

Kohoutková voda a enzymy 2ml ancient earth
pH- 6.3
Listy nakonec lepší nejsou. Hrůza a deš na skunkach zkrouceny, zezloutly atd...

Poslední pěst takhle velký.. Nezvládám udržet kytky zdravé takže přijde řada na Micro grow pod led kde bude 1 kytka a budu zkoušet a zkoušet.

Tento pěst je na síň zmaru..
Proto sem nepsal příspěvky posral sem ten pěst.
Ikdyž sem je měl přidávat dál od toho grower je.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 02-12-2019 v 17:50 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 96

Ahoj, nehazej flintu do zita, Autopot je dobrej systém.
Teploty jsou dulezity i u roztoku.
Hlavni problem v autopotu(mel jsem presne takovy) je ten ze kvetniky s mediem neprosychají, sice ti to hezky zaleje kdyz si kytky pekne vyzerou misku ale samotny medium je furt nacucany a to je ten problem. Vsude na netu se doctes ze autopot zalejva az kdyz si to kytka vyzere ale to neni uplna pravda. Je to tak ze jakmile se vyprazdni posmiska.
No a samozdrejme, kdyz ti kvetniky 2-3x za obdobi kvetu(na rustu vzdycky v pohode) neproschnou tak se v mediu v kvetnikach meni PH no a pak nasledne, protoze kytky nezerou tak i EC. Kytky neprosychaji jsou prelity meni barvu listu atd,atd,. vzdyt to znas.
Jak z toho ven?
Uzavrit ventil z nadrze a nechat kvetniky proschnout, 3-4dny podle teplot velikosti kytek, 2x-3x za kvetu staci.
Tak kuli tomu se ti zkurvil celej pest.
Hodne zdaru na priste.

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 21-12-2019 v 07:06 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-07-2019 - 600W MH/HPS soil AUTOPOT. - 66 odpovědí
25-09-2013 - 2.kolo 400/600W 16kousku - 87 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0517830 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív