Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
immolator
Stálý Člen

Karma uživatele immolator - 79% PěstitelskáKarma uživatele immolator - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 45  

Hm, tak to se taky přidám Příspěvek č. 81

Mě je 15 let, hulim druhym rokem ( ), teprve začínám pěstovat ( )... sem taky ze sev. čech (Viva la UL ! )... to by bylo asi tak všechno, návštěva u benga neni zrovna příjemná věc

Immolator

Keep Growing!

Old Post 21-10-2001 v 11:32 AM
immolator je offline   Profil uživatele immolator   Find more posts by immolator   Foto galerie člena immolator   Click here to Send immolator a Private Message   Add immolator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 82

mam 30 rokov, zahulujem 9 rokov, pestujem 5 (len outdoor) a som novinar. mam priatela, ktory denne huli od roku 79

bum shankar

Old Post 21-10-2001 v 14:01 PM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

To leary Příspěvek č. 83

To jsem rád, že mi pomáháš kazit zdejší věkový průměr. Někdy se tu cítím jako pedofil.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 21-10-2001 v 19:55 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

to hhtop Příspěvek č. 84

hehe
taktak - dnes tie decka maju velku vyhodu, ze poznaju marihuanu. to ja ked som mal 15, som prvy krat vypil pivo...

bum shankar

Old Post 21-10-2001 v 20:18 PM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička 2hh-top Příspěvek č. 85

Hele, Monty, podle me je vek pouze ciselne vyjadrene trvani pusobeni duse v tele vztazeny na dobu obehu domovsky planety organismu, takze se necejti jako pedofil Je fakt, ze te chapu, i ja se obcas tak cejtim (a to je mi pouze 24)

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 22-10-2001 v 13:48 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Zdraví [grup][maslox] Příspěvek č. 86

me je 18, bydlim v Ricanech a jinak hulim tak neco okolo roku. jinak pestim na zahradce no a ted uz to budou konecne poradny skrine!
------------------------------------------------------------------------
[grup]

Old Post 22-10-2001 v 13:54 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Příspěvek č. 87

2leary-já sem poprvý vypil pivo v 15 a jointa taky v 15.
2pan_dan-mě je sice jen 17 ale vim že budu hulit i v 70 (jestli se toho dožiju). To bude vypadat zajímavě.Já sem eště nikoho 70 letýho hulit neviděl.

Old Post 22-10-2001 v 13:55 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

to everybody Příspěvek č. 88

Díky za povzbuzení kluci. A protože mi do sedmdesátky zbývá už jen devatenáct let, tak já podám zprávu jaký to bylo. Teda, až to bude. Hergot, tak jak to vlastně bylo? Móc dobrá tráva.

Old Post 22-10-2001 v 20:19 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokiee
Stálý Člen

Karma uživatele smokiee - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 98  

Pohodička Příspěvek č. 89

Mě je 15 let, hulim asi 2 roky 1 a půl roku pěstuju indoor, i když ty začátky bych nenazval pěstováním. Tenhle rok jsem zkusil outdoor a nějakej č...k mi to vyškubal. Severní čechy.

Old Post 28-10-2001 v 16:37 PM
smokiee je offline   Profil uživatele smokiee   Find more posts by smokiee   Foto galerie člena smokiee   Click here to Send smokiee a Private Message   Add smokiee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 90

2 hh-top: pomuzu Ti zkazit prumer - 42/20 SM

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 29-10-2001 v 09:54 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
livo
Stálý Člen

Karma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% PěstitelskáKarma uživatele livo - 69% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 352  

Pohodička jo Příspěvek č. 91

34/10 okr. Chomutov

LIV
Poslouchejte prosím. Je to jednoduché, a tak je možné, že vám chytrým to docela unikne...

Old Post 29-10-2001 v 12:37 PM
livo je offline   Profil uživatele livo   Find more posts by livo   Foto galerie člena livo   Click here to Send livo a Private Message   Add livo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Snake
Nový Člen

Karma uživatele Snake - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 3 

Obecné komunita Příspěvek č. 92

Taky přidám svojí vizitku: Je mi 24, hulim 7-8 let, Praha.
Plánuju indoor, ale do konce roku to určitě nebude, zatím sbírám informace.
Volnej čas: Radio1, dobrej filmeček v kině, sem tam nějaká párty (techno atd.) , ale vůbec nejradši trávim čas se svejma kámošema a kámoškama, který hulej o 106

Snake

Old Post 29-10-2001 v 15:11 PM
Snake je offline   Profil uživatele Snake   Find more posts by Snake   Foto galerie člena Snake   Click here to Send Snake a Private Message   Add Snake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xixao
Stálý Člen

Karma uživatele Xixao - 62% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 25 

Obecné Příspěvek č. 93

Jak tak koukam, hulicu je dost a dost
Me je 18 a hulim 1 rok a pestuju prvnim rokem indoor. Doufam ze brzo zlegalizujou (aspon castecne) travu. Jsem z Prahy.

Xixao

[Edited by Xixao on 31-10-2001 at 02:36 PM]

Old Post 30-10-2001 v 04:44 AM
Xixao je offline   Profil uživatele Xixao   Find more posts by Xixao   Foto galerie člena Xixao   Click here to Send Xixao a Private Message   Add Xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Percepied
Nový Člen

Karma uživatele Percepied - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

Obecné Příspěvek č. 94

po tělesný stránce se cejtím nejmíň na 60let, v dobe kdy je můj mozek mimo vliv THC mám pocit silné opotřebovanosti ... pod vlivem kytiček si připadám jako malé dítě které právě objevuje ten obrovský svět, jehož velikost si ani nedokáže představit

Old Post 30-10-2001 v 22:38 PM
Percepied je offline   Profil uživatele Percepied   Find more posts by Percepied   Foto galerie člena Percepied   Click here to Send Percepied a Private Message   Add Percepied to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kastan
Stálý Člen

Karma uživatele kastan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 95

je mi 20,sem s opavy.hulim 4 rokem pestuju jen oud,ale chci skusit ind,ale jen skusit priroda je priroda!!!.
----------------------
KASTANOS!!!

kastan

Old Post 31-10-2001 v 07:56 AM
kastan je offline   Profil uživatele kastan   Find more posts by kastan   Foto galerie člena kastan   Click here to Send kastan a Private Message   Add kastan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

To viridis. Příspěvek č. 96

Díky kamaráde. Hned se v tom našem houfu cítím lépe. Snad toho Severu a podobné vymaštěnce přežijeme. Střídačka je plná mladých, náš boj o svobodu volby požitku může pokračovat.

Kdo nekouří s námi, ať si klidně kouří proti nám!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-11-2001 v 04:45 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4769290 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív