Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W , 9x Power Plant po X době zase pěst :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 81





Házím foto Tak rady, typy a vše možné co a jak okolo jinak mám pech... zjistil jsem že mi dneska došla hnojka B z JIDB :/ takže bud rychle dokoupím a nebo hold mají poslední a pojedu složky A, M a pak mužu Hesi Bloom Comlex co tu mám zbytek nebo enzymi od hesi no naprd nějaký :/

Je to prostě zábava.

Old Post 20-01-2015 v 18:54 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 82






Tak po nějaké době opět UP....
Dneska 59. květu Kytky vidíte dle fotek jak se mají, předevčírem zality už jen čistou vodou a proplach....

Pálky se mi nezdají nějak velké, nevím čím to je, ale za to cítit jsou brutální krásnou vůní a na lehkej omak vydezinfikovanýma rukama jsou slušně tvrdé.... Docel mám obavy o to, kolik toho bude no, toto kolo... Barvou ( nehnědnou nějak extra) se ke sklizni zatím moc nemají, ale mají ještě cca 6 dní na nějaký přibližný termín, tak uvidíme....

Po breberkách není ani stopy...
Teplota za světla 28-32stupnu... za tmy 17-21
Vlhkost se snažím držet okolo 45-50% ale klesá...

jak to vidíte vy? předem díky za názory...

Je to prostě zábava.

Old Post 30-01-2015 v 15:26 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Tak po nějaké době opět UP....
Dneska 59. květu Kytky vidíte dle fotek jak se mají, předevčírem zality už jen čistou vodou a proplach....

Pálky se mi nezdají nějak velké, nevím čím to je,

Máš tam ještě minimálně 90% nezavadlých pestíků, to znamená, že to ještě bude nabývat, takto to vypadá i nedozrále , ještě 10 dní by to sneslo a vyplatilo by se ti to. Nemáš nižší teploty? Jek je chladněji, tak se prodlužuje doba kvetení. Pokud chceš pokračovat, tak příští zálivku dej extra silnou, když ted byla voda, další zálivku zase normální a vodu potom...

Grow Max 150W

Old Post 30-01-2015 v 16:38 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 84

Okej, dneškem jsem na 60. dnu květu 12/12 A uděláno dle tvých rad )) nafasovali tedy plnohodnotnou zálivku a další zálivku za 3 dny tudíž v úterý na 63. dnu jim dám třeba už jen enzimy... a čistou vodu... Budu doufat, že už to dojedu bez nějakých větších problémků než mám teď s těmi listy no... Mohu říci, že zakončení tohoto kola se mi vubec, ale vubec nepovedlo... Viz. ty listy kytek nechal jsem zajít daleko ty breberky no... Příště jakmile něco uvidím, pujdu to nasadit hned a preventivně to karate... Hned jak dojedu toto kolo, vyprázdní se boxík, dáme ihned další kolo...

Je to prostě zábava.

Old Post 31-01-2015 v 19:39 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 85





67. květu, aktuální foto.... 2x už byla jen čistá voda jednou totál proplach... ne a ne hnědnout na to že mají mít kosu každou chvilku :/ Chtěl jsem zítra sklízet, ale je stále méně jak pulka hnědých což je málo ://// Nejradši bych to nějak jakkoli urychlil, jelikož se chystám ke konci týdne na 4-5 dní mimo ČR a už jsem doufal, že se budou sušit (( Takhle nevím jak to vyjde....

Je to prostě zábava.

Old Post 07-02-2015 v 16:10 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 86

Cau.tak to uz nezalivej,zhasni a zkos az se gratis.to us dojede samo.bych to uz neprozival kdyz neni cas......

Old Post 07-02-2015 v 17:34 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 87

Cawes, Tak zalíval jsem naposledy včera... A odjíždět budu někdy středa-čtvrtek-pátek ještě nevím přesně... Bojím se, že to nedojede no :/ A zas mít bílé blizny no nevím jak se to odrazí na kvalitě :/ Ještě to nechám do úterka určitě... Ale nemám už tedy zalívat vůbec jo ? :O a před kosou třeba 24-48h tmu ? ;-)

Je to prostě zábava.

Old Post 07-02-2015 v 17:38 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 88





Dnes...

Je to prostě zábava.

Old Post 10-02-2015 v 16:05 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 89

Jo, tohle už vypadá na závěr, takže začni dávat už jen čistou vodu.

Grow Max 150W

Old Post 10-02-2015 v 16:14 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 90

Na jak dlouho to tak odhadem vidíš? čistou dostali už i včera nooo... Problém je, že mě začíná tlačit čas

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Jo, tohle už vypadá na závěr, takže začni dávat už jen čistou vodu.

Je to prostě zábava.

Old Post 10-02-2015 v 16:23 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 91

mel si stahovat fotoperiodu poslednich 14 dnu dojely by ti asi rychlejs...

Old Post 10-02-2015 v 16:54 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 92

Ahoj, ako to dopadlo?

Old Post 31-05-2015 v 06:19 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 93

Omlouvám se, byl jsem mimo a uplně jsem to vypustil, bylo z toho 282g Brzy začne další kolo .)

Je to prostě zábava.

Old Post 07-08-2015 v 12:51 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4739300 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív