Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bobánkův první Indoor 400W/600W kokos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 81






Tak mi to nedalo a v noci dne asi šedesátého prvního jsem je pokosil. Teda ne celé, jelikož jsem asi zalajdačil a nechal víc spodků, než je dobré, rozhodl jsem se jim ještě pár dní posvítit, než budou nějaký řezy. Přikládám pár fotek z obírání, velikost těch nej paliček a jak jim to visí :-) Jinak spodky co zůstaly ve skříni jsou v objemu cca třetinovém než to, co se zatím suší...

Nemám sebemenší odhad o kolik se to vysuší, změnší a ubyde na váze, proto jsem to zatím ani nezkoušel vážit...

Pokud mi zkušenější předem trochu zkusí natipovat odhadované množství - s přihlédnutím na tu "třetinu" co je ještě pod sluncem, budu rád :-)

Old Post 30-04-2012 v 09:45 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 82

Jinak samozřejmě jak teď, tak následně po dosušení a smoke reportu chci určitě poděkovat mému průvodci do světa indoor Megan1981 a Vám všem, co jste sledovali, sledujete, radili a kritizovali. Ač je zkušenost nepřenosná, bez rad zkušenějších bych si ji z prvního pěstu odnášel rozhodně mnohem víc negativní. :-) K+ všem, snad nikoho neopomenu.


Peace....

Old Post 30-04-2012 v 11:51 AM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobaneks
Stálý Člen

Karma uživatele bobaneks - 88% PěstitelskáKarma uživatele bobaneks - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 83

Tak, je dosušino, celkově to dělá cca 330g včetně spodků. Nebyl jsem s výsledkem moc spokojen, klony zřejmě nebyly stoprocentní, udělal jsem pár chyb a proto se chystám v už rozjetém druhém kole na pár změn “setupu“.

Jinak smoke report - žádná sláva. Na můj vkus příliš slabé aroma i chuť. Je poznat, že je to indoor, ale jsem zklamaný. Ohlasy okolí jsou dobré. Beru to jako pokusné kolo, ve druhém jsou řezy z jiného cukrářství. Uvidíme.... Výnos je asi průměrný a liší se podle genetiky, ale chuť a vůni chci ještě o dost posunout. thx

Můj první indoor 600W/COCO

Old Post 13-05-2012 v 18:00 PM
bobaneks je offline   Profil uživatele bobaneks   Find more posts by bobaneks   Foto galerie člena bobaneks   Click here to Send bobaneks a Private Message   Add bobaneks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Megan1981
Stálý Člen

Karma uživatele Megan1981 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Megan1981 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Megan1981 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Megan1981 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Megan1981 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 84

No super, 330 na poprvé je dost dobrý ne? Teď už to bude jen lepší a lepší... Pěstu zdar! :-)

Old Post 14-05-2012 v 17:29 PM
Megan1981 je offline   Profil uživatele Megan1981   Find more posts by Megan1981   Foto galerie člena Megan1981   Click here to Send Megan1981 a Private Message   Add Megan1981 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí
26-05-2016 - Desertův první indoor 400W hlína - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3054200 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív