Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První indoor 125/200 W CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 81

No vidíš, hned jsem moudřejší. K něčemu ten grower je...

Old Post 07-02-2012 v 14:58 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 82

Nenech se, dáš 10 mikropaliček dohromady a máš 5 jointů =)

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 09-02-2012 v 20:19 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Onedan
Nenech se, dáš 10 mikropaliček dohromady a máš 5 jointů =)


Jenže když to vezmeš dole o to víc bude nahoře a díky listí možná i třikrát tolik než co ošmikáš ve sklepeních

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 09-02-2012 v 20:42 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Jenže když to vezmeš dole o to víc bude nahoře a díky listí možná i třikrát tolik než co ošmikáš ve sklepeních


Tak že by to tam nalepil zpátky a ustřihl ty paličky?

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 09-02-2012 v 21:31 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Onedan


Tak že by to tam nalepil zpátky a ustřihl ty paličky?


Napříště..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 09-02-2012 v 21:43 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 86

ja ze trasnenky zerou koreny... sviluse zerou listy ne.. ? jestli se mylim tak kdystak OPRAVIT :P jinak ja trham jen skaredy listy.. ... wdowka wipada skvele jsem zvedav jak se mi to vyvyrbi stou 400 w sodou ale zda se mi ze je mas vysi ze se ti nejak vytahli co to mas za banku..? ja mam fair seeds levna banka ale rostliny vypadaji skvele a seminka z 5/5 jedna zahynula ale pod mima rukama budu sledovat do konce planujes 2 posledni tydny zmenit periodu na 8/16 ... meli by se pri te periode vic pocukrovatet bylo mi receno aspon usetris kdys uz nic :P pestu zdar krasny grow

:Aha ty mas banku RQS kvalitnejsi tak uvidime :P

Old Post 09-02-2012 v 22:12 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od Yxolol
ja ze trasnenky zerou koreny... sviluse zerou listy ne.. ?

Larvy Smutnice žerou kořeny, Třásněnky a Svilušky si hodujou na listech.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 09-02-2012 v 22:15 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 88

Čaues! Dík za obohacení diskuse Je to muj prvni pokus s pěstem a jsem rád, že jsem se od vás poučil pro příště. Odebrat spodní paličky s tim taky souhlasim, ale teď už mi jich bylo líto. Příští kolo už si pochystam jináč) Ale myslim, že z toho bude pěknejch pár vapíku
Yxolol: Jop RQS 5/5. Vyrostli mi tolik možná proto, že sem hned po přepnutí jel na dýl pryč pak sem přijel a jungle, tak sem to nějak zprcal tou gumovou sítí, co má kámoš na motorku...pak sem zas odjel, přijel zas asi po tejdnu a zase jungle...Ale nejsem si jistej, jestli bych tomu byl schopnej zabránit kdybych u toho mohl bejt...

Old Post 11-02-2012 v 20:03 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 89


59. den květu
poslední hnojivo dostali před čtyřmi dny
teď mají první 14ti hodinovou tmu

Old Post 13-02-2012 v 16:07 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 90


v pátek je 63. den květu. Přemejšlim, že bych ve středu přidal další 2h tmy (tj.:8/16). V pátek zhasnu úplně. A v pondělí to pomlátim. Co myslíte? Nejsou 4 dny tmy moc? Nebudu u toho-nebudu moct čekovat nic!
Na stránkách banky píšou: It's suggested to flower (12 hour light) this marijuana variety for 8 weeks, but 10 weeks will really give you the crystals you are after. Try to turn the lights off altogether the final 2 weeks of the flowering cycle- or at least down to 8 hours. This keeps the flowers from re-growth and stresses the plant into giving up its last drop of goodness as crystal to protect the flower! The buds have so much THC on them that it is hard to see them at all.

Old Post 13-02-2012 v 16:19 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 91


A za světla.

Old Post 13-02-2012 v 22:49 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuba..PEZ
Nový Člen

Karma uživatele Kuba..PEZ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 92

Hezky popsaný grow :-) .. K+

Old Post 14-02-2012 v 09:38 AM
Kuba..PEZ je offline   Profil uživatele Kuba..PEZ   Find more posts by Kuba..PEZ   Foto galerie člena Kuba..PEZ   Click here to Send Kuba..PEZ a Private Message   Add Kuba..PEZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kremrs
Nový Člen

Karma uživatele kremrs - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 93

Ahoj, máš to moc pěkné, může se tě zeptat kde jsi sehnal tuhle síť? ja mám taky černou gumovou, ale má strašně velký oka a menší se mi nepodařilo najit. Děkuji

Old Post 14-02-2012 v 10:35 AM
kremrs je offline   Profil uživatele kremrs   Find more posts by kremrs   Foto galerie člena kremrs   Click here to Send kremrs a Private Message   Add kremrs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 94

Dík za K+ ! Ta síť neni úplně vyhovující, ale stačí. Sebral jsem jí spolubydlovi, co je motorkář, říkají tomu pavouk. Takže snad v nějakým moto-krámu.

Old Post 14-02-2012 v 11:06 AM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 95

krasny k nakousnuti

Old Post 14-02-2012 v 19:18 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kremrs
Nový Člen

Karma uživatele kremrs - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 96

paráda, díky za rychlou odpověd kámoš ted řikal že mi veme sít co se dává třeba do oktávek do kufru, tak jsem zvědavej jestli na to bude dobrá. Zatim

Old Post 14-02-2012 v 19:23 PM
kremrs je offline   Profil uživatele kremrs   Find more posts by kremrs   Foto galerie člena kremrs   Click here to Send kremrs a Private Message   Add kremrs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-03-2017 - První indoor mikropěst 200W CFL - 161 odpovědí
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
21-10-2015 - První grow - 2x 40W CFL - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0902320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív