Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Začátečník uvítá každou radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
frfnicek
Stálý Člen

Karma uživatele frfnicek - 84% PěstitelskáKarma uživatele frfnicek - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 81

mnoho lidi uvadi posledni dva dny nesvitit taky nevim co je na tom pravdy???

Old Post 14-10-2010 v 20:04 PM
frfnicek je offline   Profil uživatele frfnicek   Find more posts by frfnicek   Foto galerie člena frfnicek   Click here to Send frfnicek a Private Message   Add frfnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 82

Ok diky za rady brzo soupnu zase foto az budu mit net

Old Post 15-10-2010 v 16:14 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 83


tak tady to je

Old Post 21-10-2010 v 22:07 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 84

jen takovej dotaz... jak resite odrazovou folii ? na growru je disti draha tak by to chtelo neco levnejsiho ...

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 29-10-2010 v 16:03 PM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 85

to ti neporadim... já ani nevim co je odrazová fólie

Old Post 30-10-2010 v 13:10 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 86


ahoj... tak kyticky uz brzo budou, ale potreboval bych poradit kdy zhruba sklidit... docetl jsem se, ze pry az bude 90% pestiku hnedych a pryskirice stale pruhledna... pestiky uz hnednou rychle ale kdyz to budu chtit potom jeste aspon tyden prolivat vodou tak mi to prezraje...nebo kdyz se zaliva jen vodou tak kytka uz nezraje? diky

Old Post 08-11-2010 v 05:06 AM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 87


j

Old Post 08-11-2010 v 05:15 AM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od olle3
ahoj... tak kyticky uz brzo budou, ale potreboval bych poradit kdy zhruba sklidit... docetl jsem se, ze pry az bude 90% pestiku hnedych a pryskirice stale pruhledna... pestiky uz hnednou rychle ale kdyz to budu chtit potom jeste aspon tyden prolivat vodou tak mi to prezraje...nebo kdyz se zaliva jen vodou tak kytka uz nezraje? diky


čest,to stou pryskyřicí si přečti ještě jednou,je to jinak Průhledná je nezralá.Flushing se počítá do zrání.takže když máš genetiku která zraje třeba +- 60 dní tak začneš proplach před.

Old Post 08-11-2010 v 06:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernej
Stálý Člen

Karma uživatele cernej - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 89

oj

Old Post 18-11-2010 v 01:15 AM
cernej je offline   Profil uživatele cernej   Find more posts by cernej   Foto galerie člena cernej   Click here to Send cernej a Private Message   Add cernej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 90

Děkuji vám za všechny rady, z kytek jsem měl opravdu radost. Celková sklizeň ze 4 kytek byla asi 130g. Přesto, z jedné kytky by měla být sklizeň až 150g... co jsem tedy mohl udělat špatně, že sklizeň byla tak "malá"...?

Old Post 04-12-2010 v 10:12 AM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frfnicek
Stálý Člen

Karma uživatele frfnicek - 84% PěstitelskáKarma uživatele frfnicek - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 91

no 150g z kytky to je tedy veliky cilvis ono to tak nikdy neni kdyz je 50g z kytky tak je podle me dobre ......

Old Post 04-12-2010 v 15:15 PM
frfnicek je offline   Profil uživatele frfnicek   Find more posts by frfnicek   Foto galerie člena frfnicek   Click here to Send frfnicek a Private Message   Add frfnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 92

asi jo no... já jen že jsem to čet na manuálu od semínek

Old Post 04-12-2010 v 17:00 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frfnicek
Stálý Člen

Karma uživatele frfnicek - 84% PěstitelskáKarma uživatele frfnicek - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 93

a nebylo to tam mysleno pro out???jinak seminka se uvadi v g/m2

Old Post 04-12-2010 v 17:49 PM
frfnicek je offline   Profil uživatele frfnicek   Find more posts by frfnicek   Foto galerie člena frfnicek   Click here to Send frfnicek a Private Message   Add frfnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Zdraví Příspěvek č. 94

Na pestiky se nedivej priskyřice by měla byt na pul mlečna a zlatava

Old Post 04-12-2010 v 18:55 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blackous97
Stálý Člen

Karma uživatele Blackous97 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Dotaz Příspěvek č. 95

Mam ,dotaz jestli je vhodna tato vybojka (komplet) (do skrine 1m x 1m x 1,2m)

http://www.svitime.eu/cs/shop/detai...et-70w-s-deskou


A co byste mi k tomu doporucily Diky

Naposledy upravil Blackous97 08-12-2010 v 19:01 PM

Old Post 08-12-2010 v 18:04 PM
Blackous97 je offline   Profil uživatele Blackous97   Find more posts by Blackous97   Foto galerie člena Blackous97   Click here to Send Blackous97 a Private Message   Add Blackous97 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Blackous97! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2011 - Začátečník prosí o rady.. - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6485810 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív