Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Červi ve stonku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81

kdy přesně začíná ten červ řádit? červen?
při pitvání mi uhynolu už pár větví taxem se na to vysral uvidíme jak moc dokážou uškodit (flek na kterym sem jednou za měsíc)
prevence best, příští rok si budu dávat větší pozor

letos zaskočily, mršky a to je jenom tady na Znojemsku?

Old Post 05-09-2010 v 16:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 82

Uskodi uplne fatalne.
Tak moc vyzerou stonek, ze neunese palici a zlomi se.
Nalezou do palice a doslova ji "sezerou".
Riskujes, ze budes sklizet vyzrane palice s cervama.
Ja jsem nechal neosetrenou jen jednu kytku - tak uvidim rozdil....

Kazdopadne je to letos novinka.
Je potreba kazde kytce priste poridit slusivy nahrdelnik.

http://www.kertpont.hu/uj/kepgaleri...us_kapszula.jpg

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 05-09-2010 v 18:13 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackD
Nový Člen

Karma uživatele BlackD - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 83

Caw tak ten šmejd - Zavíječ kukuřičny
Můžu jen doporučit
DECIS
Decis Flow 2,5 je světlostálý syntetický pyrethroid. Hubí škůdce jako dotykový a požerový jed s významným repelentním účinkem proti celé řadě škůdců, zejména mšicím a s částečným ovicidním účinkem. Svilušky nehubí. Nemá systémový účinek, proto je třeba, aby byly při aplikaci rovnoměrně zasaženy všechny části rostlin. Velmi dobře účinkuje i při nízkých teplotách.

Old Post 06-09-2010 v 05:49 AM
BlackD je offline   Profil uživatele BlackD   Find more posts by BlackD   Foto galerie člena BlackD   Click here to Send BlackD a Private Message   Add BlackD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 84

yes!!! diky za decis ... ja nakonec zustavam u terminace rucni po postriku karatem - jak vidim ze jsou nekde diry, tak se snazim promackat a pokud se mi to nezda, tak rovnou halouzku uriznu ... tezko rict jak to cely dopadne ale mam takovej dojem ze ty svine na ty kytky lezou i po postriku ... kazdopadne i u nejnapadenejsich kytek nemam pocit ze by ti cervi nejak mirili k hlavnimu stonku - jakoze skoro dycky maji smer vrsek palice ... coz mi prijde ok ze toho se bojim nejvic samozrejme ...

Old Post 06-09-2010 v 08:48 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackD
Nový Člen

Karma uživatele BlackD - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 85

Cawes
tak ten DECIS moc dobry neni , neni totiz systemově učinny !

- MOSPILAN 20SP
Postřikový systémově působící insekticid ve formě vodou rozpustného prášku určen ý k hubení širokého spektra živočišných škůdců v ochraně rostlin, zejména působících škody sáním a požerem - mšici chmelové, mandelinky bramborové, mšic včetně vlnatky krvavé a obaleče jablečného, molic, třásněnek, puklice, blýskáčka řepkového a krytonosců.

Old Post 07-09-2010 v 11:12 AM
BlackD je offline   Profil uživatele BlackD   Find more posts by BlackD   Foto galerie člena BlackD   Click here to Send BlackD a Private Message   Add BlackD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackD
Nový Člen

Karma uživatele BlackD - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 86

JO a k te terminaci - to bych potreboval nejake brygadniky alespon 10 lidi

Old Post 07-09-2010 v 11:15 AM
BlackD je offline   Profil uživatele BlackD   Find more posts by BlackD   Foto galerie člena BlackD   Click here to Send BlackD a Private Message   Add BlackD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 87

Nojono, kdyz mas tak velkej apetýt....

Ja mam kytek akorat tolik, abych je pohodlne stihal mit "vyladeny".

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 07-09-2010 v 15:21 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klidos
Nový Člen

Karma uživatele klidos - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 5  

jak jinak? Příspěvek č. 88

zkoušel někdo ty cigára a kafé?
nechci to stříkat chemkou, što?
thx

Old Post 07-09-2010 v 20:34 PM
klidos je offline   Profil uživatele klidos   Find more posts by klidos   Foto galerie člena klidos   Click here to Send klidos a Private Message   Add klidos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele klidos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laidback
Stálý Člen

Karma uživatele Laidback - 94% PěstitelskáKarma uživatele Laidback - 94% PěstitelskáKarma uživatele Laidback - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 89

jak tak koukám, tak ze znojemska je tu hoodně lidí :-D btw. červy mám taky ve stonku, ale myslím, že zatím to není zas tak hrozný, pro jistotu jsem to stříknul Karatem, tak uvidíme, snad se to už nebude rozšiřovat..:-(

Old Post 07-09-2010 v 21:13 PM
Laidback je offline   Profil uživatele Laidback   Find more posts by Laidback   Foto galerie člena Laidback   Click here to Send Laidback a Private Message   Add Laidback to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 90

Caute, tak u me to dopadlo tak, ze jsem dost nakazenych vetsi jednoduse ostrihal, ale porad ne vsechny - ale posledni dobou se mi zda, ze vrsky kytek (4 white widow vedle sebe) zacinaji mit vrsek takovy sveseny a povadly ... myslite si ze to muze byt tim ze ty sfine uz jsou v centralnim stonku bo je to pocasim ?velikosti kytek ?(maji vsechny cca 3,5 metru do vysky a mozna i do sirky)...bocni haluze vesele puci ale ty uplny vrsky vypadaj nejak podezdele ... jinak mam dojem ze letos pokud neco odejde, tak to bude spis pocasim - to co se u nas (znojemsko) deje posledni dny je zlo ... a znovu jeste otazka na kerou se ptam porad: uz nekomu odesla v duslednu zavijece cela kytka?

Old Post 09-09-2010 v 10:26 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BENNI
Nový Člen

Karma uživatele BENNI - 51% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 91

ano svěšený stonek je vlastně stonek vadnoucí, protože rostlina byla díky zavíječi ochuzena o živina a pomalu uvadá od vrchu.

Jo a jinak se prej může spíš místo zavíječe kukuřičného jednat o zavíječe konopného ... zmínku jsem o něm našel např. zde:
PDF dokument

BENNI - Primadesign.cz
================
www.benni.cz
www.primadesign.cz

Old Post 09-09-2010 v 13:37 PM
BENNI je offline   Profil uživatele BENNI   Find more posts by BENNI   Foto galerie člena BENNI   Click here to Send BENNI a Private Message   Add BENNI to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BENNI! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 92

me je uz skoro jedno kerej zavijec to je - dneska jsem sel po par dnech checknout kytky a zjistil jsem ze problem ty svine je, ze vleze do palice a tam se zacina obevovat silena plisen ...uplne mam z toho na hovno naladu - debilni pocasi ty plisni jeste nahrava a ten blbej cervik vrta jak pominutej ...dneska jsem urezal casti cca 8mi palic na 2 kytkach a vubec si zatim netroufam odhadnout kolik toho bude do sklizne.( ...kdybych se nedival do stredu palic tak si toho snad ani nevsimnu ...this is hell

Old Post 09-09-2010 v 15:08 PM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
kdy přesně začíná ten červ řádit? červen?
a to je jenom tady na Znojemsku?



...tak se sejdem na vinobraní ne mám rači červený .)

Old Post 09-09-2010 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malcolm.X
Stálý Člen

Karma uživatele malcolm.X - 97% PěstitelskáKarma uživatele malcolm.X - 97% PěstitelskáKarma uživatele malcolm.X - 97% PěstitelskáKarma uživatele malcolm.X - 97% PěstitelskáKarma uživatele malcolm.X - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 94

Jizni morava ma taky problemy s cervama mam napadenou zatim 1 kyti Ob dnes strikano karatem tak uvidime jak to dopadne ale do sklizne je jeste cca neco pres mesic a tezko rict jak ty kurvy rychle postupujou..myslite ze dokazou 3metrovej mega ker za metr odrovnat?

Old Post 10-09-2010 v 01:42 AM
malcolm.X je offline   Profil uživatele malcolm.X   Find more posts by malcolm.X   Foto galerie člena malcolm.X   Click here to Send malcolm.X a Private Message   Add malcolm.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
irdzi
Stálý Člen

Karma uživatele irdzi - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 95

malcolm.X : cece ja si zacinam myslet, ze ne jakoze muj predpoklad je cca do 50ti % ztraty ale osobne neverim ze sezerou celou kytku - ja se tu na o porad ptam a to se asi nikomu jeste nestalo. Ale je to jenom moje spekulace Kazdopadne ja to strikal karatem cca pred 14ti dny a vcera jsem nasel na spodnich stranach listu vajicka ... takze tak - tim karatem to ber brutalne a hlavne ve vyssi koncentraci ... jinak je to k nicemu - resp me to teda moc nepomohlo ....

Old Post 10-09-2010 v 07:43 AM
irdzi je offline   Profil uživatele irdzi   Find more posts by irdzi   Foto galerie člena irdzi   Click here to Send irdzi a Private Message   Add irdzi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele irdzi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

Já už jsem to přestal stříkat postřikama, protože bych nerad kouřil nějaké chemky, sice je do sklizně ještě celkem daleko, ale i tak si myslím, že to může mít vliv na výslednou chu't. Má s tím někdo nějaké zkušenosti?Jedu OUT už pěkně dlouho, ale tohle jsem na JM ještě nikdy nezažil. Na kytkách jsem ještě pár prožraných dírek našel, ale nechávám tomu tak nějak volný průběh a budu čekat jak to dopadne. Kdyby se to začlo zase nějak brutálně rozšiřovat tak asi zkusím aplikovat stříkačkou přímo do těch děr vývar z tabáku nebo něco přírodního.

Old Post 10-09-2010 v 08:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8083500 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív