Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » 400W, pasivní hydro, Ice, Misty, Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 81


Jako poslední se představí Misty. Váha jednotlivých kusů.
1. 30g ( velká Berta nakonec nepotvrdila můj předpoklad o prvenství).
2. 21g
3. 17g
Celková váha Misty je 68g.


„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 04-11-2002 v 00:12 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 82


To je pohled na 230g ikebanu.
Pouze pro pořádek INDEX pěstírny:
1. 400/1000 = 0,4
2. Růst 30dní x 18h = 540h
Květ 53dní x 12h = 636h
Květ 12dní x 6h = 72h
Celkem 1248h
3. 1248 x 0,4 = 499,2
4. 230/499,2 = 0,46


„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 04-11-2002 v 00:14 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 83


Detail usušených palic Mazaru

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 04-11-2002 v 00:17 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 84


Pohled na výseč vrcholové head Misty

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 04-11-2002 v 00:19 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 85


Závěrečný detail osobního šampióna Ice

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 04-11-2002 v 00:21 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 86


V těchto 1/2 litrových dózách s broušeným hrdlem skladuji usušený výsledek mého tří měsíčního snažení.

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 04-11-2002 v 00:24 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 87


Vše je označeno a bude přemístěno do ideálních -18°C. (maximální výkon mrazáku)
Co říct závěrem? Tak třeba že to mohlo být určitě lepší, na druhou stranu to mohlo být i podstatně horší. K přesnějším srovnáním Misty a Ice přikročím až po dokončené selekci matečních rostlin výše zmiňovaných kultivarů.
Budu ještě nějaký čas pilovat tuhle metodu,už mám nějaká zlepšení v hlavě.Osobně ale dávám v každém případě přednost pouze a jenom ověřeným praktikám před informacemi tipu „ pan nebo paní XY povídala že…“. Takže TRPĚLIVOST přátele základní to vlastnost všech pionýrů, výzkumníků a cultivators.
V závěrečném vstupu budou výsledky testů na dobrovolnících a již dříve mnou avizované
vyjádření k otázce negativního ovlivnění chuti produktu při aplikaci Phytaminu postřikem v režimu 12.
díky za vaši projevenou spokojenost



„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 04-11-2002 v 00:28 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 88

Zdar a sílu,
Je tady poslední zastavení jara. Hodnocení kvality konečného produktu jak jsem již psal je velmi ošidnou záležitostí přesto vám dlužím aspoň pokus o něj.
Při hodnocení jsem se snažil vyhnout Placebo efektu a označil jsem testované vzorky čísly. Co se skrývá za čísli jsem věděl jenom já a proto jsem byl dobrovolně vyloučen z dalšího hodnocení. Samotné testování bylo prováděno jak jistě ti bystřejší s vás tuší na Volcano BY VAPORMED, hodnotili čtyři pěstitelé. S výdobytky dvou jsme se měli možnost v této sekci již seznámit. Původně jsem měl připraveno několik otázek s možnými odpověďmi pokud možno „odlišnými možnými odpověďmi“, ale jak už to tak bývá z ničeho nic se to zvrhlo.

Ice- je velmi příjemná, lehká, svěží záležitost v tom smyslu že tě neobtěžká svou přítomností, můžeš vykonávat hromadu činností a tím pádem se poměrně bezpečně vyskytovat mezi lidem.
Hodnocení prostě k tanci.

Misty- je na ní znát jasná převaha I. Snad malinko mocnější záležitost než Ice s ovocnou chutí. Ovšem stejně jako Ice tě nevyrve s tenat přítomnosti.
Hodnocení k tanci a poslechu.

Mazar jednoznačně extraliga mezi hodnocenými. Těžká vůně, to vše v opravdu silné koncentraci takže přepálit start není vůbec žádný problém. Spolehlivě tě to dokáže katapultovat na vzdálená místa naší sluneční soustavy mnoho a mnoho světelných let
od naší domoviny a někdy i o něco dál. Kvalita verbálních projevů mizí také kdesi….. v dáli.
Hodnocení opravdu jenom k poslechu.

Na konec jsem si nechal test Mazarů ošetřovaných Phytaminem při aplikaci v prvním případě pouze zálivkou 2xtýdně a v druhém případě pouze postřikem 2x týdně to vše samozřejmě v režimu 12 s ukončením cca.14 dní před dnem D. Nemusím připomínat že oba pocházeli od stejné mateční rostliny.
Všichni účastníci zájezdu potvrdily a to prosím zcela jednoznačně jako chuťově lepší vzorek na který byl aplikován Phytamin formou zálivky i přesto že na druhý vzorek působil ještě BCuzz květový stimulátor, který by měl zlepšovat chuť produktu.
Osobně si myslím že tento rozdíl je rozpoznatelný i na vodnici, ale připouštím že při klasickém způsobu konzumace se negativní ovlivnění chuti jaksi ztrácí ve směsici různobarevných a různovoňavých čmoudíků.
To je vše přátelé a krajané, doufám že jste se dobře bavili alespoň jako já v průběhu tohoto seriálu jehož cílem kromě tří výše zmiňovaných byla snaha o podání v rámci mých možností, snad dobře ověřitelných informací o pěstování v samo zavlažovacích truhlících.
Peace and power



„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 18-11-2002 v 01:05 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-12-2003 - Bio 400W Pasivní hydro,Blue Moonshine,Ice,Mazar,Misty - 165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5915930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív