Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Indoor 250/400W půda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 81

Zdarec roboot, diky za reakci. Taky bych to viděl spíše na plíseň nebo nějakou chorobu. Nepomohl by třeba Kuprikol? Zkuste někdo přidat ještě zkušenosti. Hafan myslím říkal, že kytky vykvetou, i když mají nezdravé listy, ale i tak bych kytky trošku uzdravit...

Old Post 09-12-2009 v 14:36 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 82

neříkám že nevykvetou ale jak říkám pod šestkou 300 ges je hodně velká bída to listí tam je prostě potřeba,s kuprikolem mám zkušenost jen venku a na jinej druh plísně ale fungoval dobře

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 09-12-2009 v 21:03 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karadic
Nový Člen

Karma uživatele karadic - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 83

je to ph ačkem a ecečkem nic jineho proli kvetinac a zmer vodu co vytece a uvidis ze mam pravdu.....

Old Post 10-12-2009 v 11:37 AM
karadic je offline   Profil uživatele karadic   Find more posts by karadic   Foto galerie člena karadic   Click here to Send karadic a Private Message   Add karadic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 84

No o Ph dost pochybuju, neměl by tam být problém. S EC už to bude horší, zase má zpoždění Ne sranda, EC neměřím, a tak je dost možné, že je to můj problém. Co myslíš Hafane? Taky neměříš, ne?

BTW už je na čase poděkovat všem za Karmy. Budu se snažit mít lepší výsledky, aby byly (karmy) oprávněné

Old Post 10-12-2009 v 20:09 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 85

Po prolití květináče čistou vodou s upraveným PH na 5,9 vytekla voda s hodnotou 6,3. Což si myslím je zanedbatené, když se podívám jakou spout mám ve skříni. Každý den to je 5-10 utrhnutých listů, protože už jsou kytkám na hovno. Žluté, skroucené, mrtvé. Jestli to tak půjde dál, budou za chvíli plešaté Už trošku nakvétají, časem dodám foto.
Dnes jsem jim dal Phytamin, zítra se vrhnu na Kuprikol, poslední záchrana. Protože jinak fakt nevím, čím by to mohlo být

Old Post 14-12-2009 v 20:24 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 86

Na Kuprikol zatím kašlu, dnes jsem místo toho pohnojil a za dva dny to zopakuji, protože:
""""Psal jsem si s Harym, který začal thread v indoor pěstování "Help me!!!!!!!!!!" a dozvěděl jsem se, že to bylo málo živinami. Ono částečně to může být pravda, některé listy fakt klasicky žloutnou jako kdyby z nich kytka vysávala poslední živiny. Ale to, jak se pak na nich vytvoří ten tmavěhnědý "povlak" se mi nezdá, že by bylo živinami, ale spíš nějakou tou plísní... I když já mám ve skříni teď 30-40% vlhkost, což je naprosté minimum a určitě to nejsou podmínky pro vznik plísně...""""

Old Post 15-12-2009 v 18:16 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od Plechh
co nějaké foto by nebylo týden po přepnutí???


Ani se mi nechcou fotit, jak jsou v dezolátním stavu.....

Ne, pravda je taková, že u boxu mám zrcadlovku, abych ji nemusel vozit sem a tam, a beru vždy je paměťovku, ale v poslední době jsem ji nějak zapomínal....
Vyfotím hned, jak bude čas. Mám velice napěchovaný týden....

Old Post 15-12-2009 v 19:09 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 88

no co easy ideme skusit zvisit davku hnojiv?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 15-12-2009 v 22:03 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 89






12. den od přepnutí
Teplota den: 25°C
Teplota noc: až 12°C ale topení bude možná ještě tento týden
Vlhkost: 31-70% převládá 40%

Mrkněte na fota..... Nedivte se, že je lampa nakřivo, dosáhl jsem tím lepšího osvětlení všech kytek. Po focení jsem to ještě víc překopal a lampa má zcela 45°

EDIT: Prosím vás, nelekněte se posledních 3 fotek, na kterých kytinky vypadají, že jsou všechny žluté Není to tak, dělá to ten sodík, jinak jsou kytky zelené. Žlutých listlů je tam na každé kytce teď tak v průměru 5. Netrhám je.

Naposledy upravil easyrider 16-12-2009 v 20:38 PM

Old Post 16-12-2009 v 18:20 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 90

Zdar,
tak na to koukam a ty kytky sou takovy řidký a myslim že is je mohl víc naohejbat a zaštípat, popřípadě jet se sítí.
takhle tam máš spoustu místa.
ať se daří.


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 16-12-2009 v 21:03 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od Padavan G
Zdar,
tak na to koukam a ty kytky sou takovy řidký a myslim že is je mohl víc naohejbat a zaštípat, popřípadě jet se sítí.
takhle tam máš spoustu místa.
ať se daří.


Zdar, přesně jak píšeš. Ohejbal jsem je kolínkama, mám jich dost, můžu dodělat, síť mám koupenou, ale nakonec z ní sešlo. Místa tam spousty je ( je zaplněno 80*80 = 0,65m2 ), ale alespoň se kytky nedotýkají boxu, mám víc místa na vodu(aby měla stejnou teplotu jako kořeny) a hlavně si myslím, že je větší účinnost světla. Na okraje skříně to svítí pofiderně, navíc když je lampa docela nízko. Kdyby se chtělo náhodou rozrůst, tak mají dost místa. Ale o tom silně pochybuji - v růstu už byly.....

Old Post 16-12-2009 v 21:23 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od easyrider


Zdar, přesně jak píšeš. Ohejbal jsem je kolínkama, mám jich dost, můžu dodělat, síť mám koupenou, ale nakonec z ní sešlo. Místa tam spousty je ( je zaplněno 80*80 = 0,65m2 ), ale alespoň se kytky nedotýkají boxu, mám víc místa na vodu(aby měla stejnou teplotu jako kořeny) a hlavně si myslím, že je větší účinnost světla. Na okraje skříně to svítí pofiderně, navíc když je lampa docela nízko. Kdyby se chtělo náhodou rozrůst, tak mají dost místa. Ale o tom silně pochybuji - v růstu už byly.....


Mno nevidím problém v tom když se kytky dotýkaj boxu, jinak box je udělanej tak aby odrážel maximum světla a proto ho udělali z nějakýho odrazovýho materiálu. Příště to určitě roztaháš líp.


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 17-12-2009 v 06:00 AM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 93

easyrider supn im PK ja pouzivam PLAGRON v pomere 5ml/2L vody a uvydis co to s nimi spravy
voda ale nech ma izbovu teplotu
cus a nech to ide budem sledovat

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 17-12-2009 v 08:43 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od matko291
easyrider supn im PK ja pouzivam PLAGRON v pomere 5ml/2L vody a uvydis co to s nimi spravy
voda ale nech ma izbovu teplotu
cus a nech to ide budem sledovat


Zdarec, dal jsem jim 3 litry vody, 5ml A, 5ml B, a teda 0,75ml PK (v návodu píšou, že se má začinat od 2,5ml a postupně až na 15ml /10l).
Zdá se mi, že se to už nehorší Jen to pořád zůstává hrozné
To se spraví

Old Post 17-12-2009 v 18:39 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 95

kámo to se nespraví, nechci ti teď dělat nepohodu , ale ty kytky jsou nějaký svěšelý takhle to 14 dní po přepnutí vypadat nemá , máš tam 10 kytek nebo kolik a jde vidět skrz listy na hlínu, to v příštim kole určitě doladíš, ale co je nejhorší (to když slyšim tak mam husinu) že si myslíš když se kytky dotýkaj boxu že jim to bere světlo. Kytka funguje tak že vstřebává skrz fotosyntézu živiny prostřednictvím listů čím víc listů tím víc má kytka energie listy můžeš odstranit v době květensví , ale doporučuji až tak po 5 týdnu
P.S. neber to jako negativ, je to jen rada kterou v příštím kole možná využiješ

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 17-12-2009 v 18:55 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Plechh
kámo to se nespraví, nechci ti teď dělat nepohodu , ale ty kytky jsou nějaký svěšelý takhle to 14 dní po přepnutí vypadat nemá , máš tam 10 kytek nebo kolik a jde vidět skrz listy na hlínu, to v příštim kole určitě doladíš, ale co je nejhorší (to když slyšim tak mam husinu) že si myslíš když se kytky dotýkaj boxu že jim to bere světlo. Kytka funguje tak že vstřebává skrz fotosyntézu živiny prostřednictvím listů čím víc listů tím víc má kytka energie listy můžeš odstranit v době květensví , ale doporučuji až tak po 5 týdnu
P.S. neber to jako negativ, je to jen rada kterou v příštím kole možná využiješ


Beztak nevím, na co narážíš. Jestli na to, že se listy nedotýkají boxu, tak to kvůli vlhkosti, protože by se přilepily a mohla by vzniknout plíseň. To je jedno. Prostě je to první grow a teď už s tím nic nenadělám, maximálně můžu víc ohýbat a zaplnit prostor a to si zase myslím, že je lepší mít kytky zatím u sebe s tím, že může být lampa níž a přesně nad kytkama...

Old Post 17-12-2009 v 19:04 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2925090 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív