Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nurturlite 220W RED Vertical poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81


upgrade

Old Post 25-08-2009 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dzisio
Nový Člen

Karma uživatele Dzisio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 82

ahoj prosimtě napíšeš mi rozměr tvojí skříně? díky.. Dzs

edit: jo sorráč nevšiml jsem si toho příspevku ...

co myslíš bude v klidu skříňka v100xš45xh60 ? Výbojka Plug & Grow 200W .. teplota chromatičnosti 6400K

Old Post 25-08-2009 v 22:45 PM
Dzisio je offline   Profil uživatele Dzisio   Find more posts by Dzisio   Foto galerie člena Dzisio   Click here to Send Dzisio a Private Message   Add Dzisio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

Zdravim,šířka 45cm pokud chceš jet takhle vertikal je dost málo,stěma mejma 60 je to tak na hraně,aby se kolem vešli kytky,a co se týče tý tvojí 200W,ta je dobrá jen na růst,na květ potřebuješ něco kolem 2700k doporučuju ti dokoupit si ještě úsporku red,nebo vyměň tu tvou blue za red, já jí mam jak na růst,tak na květ a stačí to.

Old Post 26-08-2009 v 08:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 84

Čaf, pročítal jsem si Tvůj thread a nechci Ti do toho moc kecat, protože si většinou taky jedu podle svého a nenechám si do ničeho moc mluvit, ale tentokrát se musím přiklonit k AEROMANovi - sežeň si nějakej kvalitnější model. Kdybys to měl venku, neřeknu půl slova, ale do skříně je to vyloženě škoda. Sám jsi psal, že pod slníčkem z toho lezli nějací mrzáci a Ty to začneš pěstovat indoor?! Čiré šílenství. Navíc ta doba květu.. Přijde mi to jako vyhozené peníze za elektřinu, když to máš na květu už skoro 70 dnů a chceš tomu ještě dalších 14 dávat - nevím, jaké modely preferuješ, ale indiku už bys měl sklizenou a na kvalitní sativce s delší dobou květu by byly mnohem větší pálky (aspoň určitě lepší, než na tomhle). Toď můj názor. Někde jsi psal, že nechceš jen další grow, kterej si tu viděl už tisíckrát. Vsadím se s Tebou, že pokud v tom pěstování indoor budeš pokračovat ještě pár let, dopracuješ se ke stylu, kterým teď opovrhuješ. A proč? Protože je efektivní, výnosný a výsledný produkt je mnohem lepší. Sice je to šablonovité, ale co na tom. Proč vymýšlet něco, co už jiní vymysleli a odzkoušeli za nás. Jak se říká: za málo peněz, málo muziky. Potom budeš zase radit Ty dalším nováčkům, ať se na nějaké hokus pokusy vykašlou a radši zasadí něco pořádného No nic, tak jsem se tady zase vyřádil a můžu jít spát Jinak good luck a K+ za snahu.

Medvěd

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 27-08-2009 v 22:51 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

Zdárek,vím že to neni zrovna košér,ale potřeboval jsem se pár věcí naučit a jelikoš umim dělat chyby,tak to takhle dopadloJe jasný že časem se dopracuju jinam,ale teĎ jsem si chtěl prostě zkusit light grow a další kolo už snad bude bez větších chyb. Mám tu pár řízků G13 (semena od jednoho člena,tak asi vyzkoušim ty,ale rozšířim ještě tak 2-3ks jiných řezů. Paličky se mi zdaj ještě sirovější,některý ale už zabarveny do oranžova.V neděli to asi skosim a cca příští týden rozjedu 2.Kolo. Jinak děkuju za připomínky.

Old Post 28-08-2009 v 12:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86

A ta doba květu se prodloužila,protože měli moc hnojek a zastavil se růst,až teď to doháněj

Old Post 28-08-2009 v 12:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Tak už jsem dal 2dny tmu a kytky jen vysychaj,cca ve ctvrtek dodám fota,že by nějaká tipovačka?

Old Post 31-08-2009 v 14:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 88

Podľa mňa 72g.

Old Post 01-09-2009 v 00:03 AM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

53g...

Old Post 01-09-2009 v 00:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 90

čus hele máš to pěkný.. hele kolik má spotřebu ta zářivka.??

Old Post 01-09-2009 v 06:09 AM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

Dobby:Zdárek, spotřeba úsporky při cca 3Kč za kW je při 12/12- 237Kč/měs.a při růstu 118Kč/měs

Celá skříň: 135Kč 10 dní růst + 675Kč - Krásných 805Kč i s ventilací

Old Post 01-09-2009 v 06:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 92

Tak to je hodně pěkný taky přemýšlím nad uporkou....Dík moc za info a ka +

Old Post 01-09-2009 v 06:51 AM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 93

74 g

live fast, die young

Old Post 01-09-2009 v 09:42 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

Tak kytky se už 3 den sušej,všechny kuličky se zabarvili do oranžova až hněda,ale je fakt že po zmáčknutí jsou paličky řidký,ale zustanou po zmáčknutí malý a tvrdý,tak uvidíme ve finále.Kolik toho bude.Jinak mam už další várku,sehnal jsem pár řezů G13,od jednoho člena,tak jsem na to zvědavej

Old Post 02-09-2009 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od Hornymll
Dobby:Zdárek, spotřeba úsporky při cca 3Kč za kW je při 12/12- 237Kč/měs.a při růstu 118Kč/měs

Celá skříň: 135Kč 10 dní růst + 675Kč - Krásných 805Kč i s ventilací


to máš naopak né

Old Post 03-09-2009 v 08:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

njn se stane,ale je to logický že je to obráceně

Old Post 03-09-2009 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3967980 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív