Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Proč jsme tady na světě?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
koco
Nový Člen

Karma uživatele koco - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 20 

tak, asi tak, asi nie tak ,tak ako? Příspěvek č. 81

Tak vsetko je uplne v poho aspon z mojho pohladu.
Ja sam osobne som si prestal klast tu otazku ,ktora cloveka privadza k sialenstvu a potom dokope k tomu co si ju vymyslel.Ale vsimol som si ze cim castejsie si ju kladiem tak tym skor me unika odpoved.Co to sposobuje to nevie celkom presne popisat azda je to sustredenost na otazku nie odpoved.Sam som pociti uzasnu zmenu ked som prestal hladat otazki spojene s tou jednou dominantnou.Existuje vela spossobov ktore usnadnuju hladanie ale ak sa zamyslim kazdy jeden skor ci neskor vedie mentalnu aktvitu spat do vnutra a pocas cesty takties .Je ale velmy taske na to kapnut pretoze mysel je velmy hrava a rada vsetko porovnava sleduje a hlavne sa rada zabudne v niecom na com pracuje . A este som chcel treba si dat pozor na veci ktore clovek vymysli ako napr : comp lebo v compe je iba projekcia seba sameho .

caf

koco

Old Post 05-09-2002 v 15:38 PM
koco je offline   Profil uživatele koco   Find more posts by koco   Foto galerie člena koco   Click here to Send koco a Private Message   Add koco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 82

Díky Al-Bane seš moc hodnej. A že jsem to pěkně napsal.... Budeme si muset nechat o tom zdát.

nemo

Old Post 06-09-2002 v 03:28 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

................ Příspěvek č. 83

jednou sem v reflexu cetl rozhovor s nakym chlapkem z karlovy univerzity co ma tech moc zkratek u jmena a redaktor se ho ptal jaky je duvod zivota. odpvedel ze duvod neni zadnej. to je otazka bez odpovedi. myslim si to samy. proste nam byl jednou dan tak za to musime byt vdecni a co nejvic si ho uzit.

Old Post 06-09-2002 v 06:46 AM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 84

Důvodem života je zabít entropii(entropie je míra neuspořádanosti).Tím že je všechno složitější a promakanější se brutálně snižuje entropie a člověk je ten kdo ji zabije-už nikdy nic nebude neuspořádané a všechno bude mít svůj důvod a až zbavíme entropie vesmír staneme se Stvořiteli nového řádu.

Old Post 10-10-2002 v 09:03 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

můj názor Příspěvek č. 85

Bez ohledu na to, jestli lidský život má svůj smysl nebo ne se všichni musíme disciplinovaně chovat tak, jako by svůj smysl měl. Protože kdyby lidský život neměl smysl, tak bysme si mohli lehnout do klubíčka a umřít. Mohli bysme vydechnout a už nikdy nenasát vůni vzduchu po dešti. Západní kultura nám pomalu vtlouká do hlavy, že smyslem života je vystudovat, pracovat(platit daně), užít si stáří a v tichu zemřít. Nebezpečí marihuany spočívá právě v tom, že po několika prásknutích z jointu zjistíte, že to není pravda, a že největším nebezpečím týhle společnosti není modrá voda na kalhotkách Nikol Lenertové. Bez ohledu na to mám neustále pocit, že můj život někam směřuje, neustále mám jakoby takovej pocit, že konečně přijde ten zlom, kdy se přiblížím k něčemu.
Tohle nenávidím na filozofii, celá je o tom, že si člověk pokládá otázky, na který se bud nedá odpovědět, nebo je mozek ani nedokáže pochopit.Stejně jako nedovede pochopit, že něco trvá věčně, je nekonečné, nebo že někdo stál od večera frontu do elktroworldu.

To je ale dřina, když chce člověk jednou něco dělat pořádně!

Old Post 10-10-2002 v 19:19 PM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 86

Od vcerejsiho dne mam naprosto uzasnou naladu, je to neco mezi stavem nirvany a naprosteho vnitrniho klidu. Uz dlouho mi tenhle stav chybel a myslím (zase jsem zapoměl psát interpunkci , že díky takovým chvílím stojí za to žít,... jdu se bavit

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 10-10-2002 v 20:34 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 87

oton, absolútny súhlas. Aby mi ostatní rozumeli, nie som proti viere v Boha/Jehovu/Krišnu/Alaha atď., myslím si že každá nesebecká viera človeka obohacuje, ale ja som presvedčený o materiálnej (prirodzenej) podstate sveta, založeného na prírodných zákonoch, ktoré sú všetky zásadne poznateľné (i keď zatiaľ nepoznané).

Old Post 11-10-2002 v 20:31 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janice24
Stálý Člen

Karma uživatele Janice24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 88

puvodne jsem se te chtela pred ostatnima zastat, ale co ma znamenat tohle fakt nechapu:-(((((
fakt ses bud cynik a nebo rasista a vul navrch!!!!!
Jsem způlky židovka a diky nemcum jsem v zivote nepoznala rodinu z matciny strany, jeji matka byla totiz jedina kdo valku prezil - 2 roky z toho v terezinskym ghetu a lidi byli takovy svine, ze jejim trem synum (nejstarsimu bylo asi 12 let) nacpali do bytu vsechny zbrane, ktery byli v cinzaku, jen aby je gestapo nenaslo u nich doma. TAKZE S TAKOVYMHLE PRISPEVKEM TAHNI DO HAJZLU. jsem fakt jinak mirumilovna, ale tohle me nehorazne nasralo!!!!!!!!!!!

QUOTE]Původní příspěvek od Roman Dirda
Opice-člověk-žid.Bojím se že dopadnem jak neandrtálci a převálcuje nás vyvolenej národ(dyť jim to řek Bůh).Tolikrát je všichni chtěli vyhubit a jsou na tom líp než kdy předtím.Jsou chytří,pracovití a mají atomovou bombu.Navíc se kříží jen mezi sebou(asi chtějí vyšlechtit nadčlověka).Hitler ten nápad jen převzal.Přitom je to tak geniální-pod zástěrkou náboženství šlechtit nový druh.Juden über alles!

[Edited by Roman Dirda on 27-05-2002 at 12:39 PM]
[/QUOTE]

Old Post 17-10-2002 v 10:36 AM
Janice24 je offline   Profil uživatele Janice24   Find more posts by Janice24   Foto galerie člena Janice24   Click here to Send Janice24 a Private Message   Add Janice24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janice24
Stálý Člen

Karma uživatele Janice24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 26 

by the way Příspěvek č. 89

tak nejak jsem se rozcilila ze jsem zapomnela o cem to tu je.....asi to ze jsem tu bude diky tomu, ze me nekdo zplodil a porodil, ne? :-))) a ze za to obcas nejsem moc rada......
ale jinak jsme dosli pri zhulenych seancich k tomu, ze je to jako matrix:-))) proste fakt nevim a dost me to stve

Old Post 17-10-2002 v 10:41 AM
Janice24 je offline   Profil uživatele Janice24   Find more posts by Janice24   Foto galerie člena Janice24   Click here to Send Janice24 a Private Message   Add Janice24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

I am SO sorry Příspěvek č. 90

Jestli tě Janice urazil můj příspěvek taxe ti hluboce omlouvám.Přečetl jsem si ho několikrát ale pořád ještě nevím za co se tak zlobíš.Není snad něco z toho co jsem napsal pravda?Klidně si ji od tebe poslechnu,máš jistě lepší informace než já a z první ruky.Pořád ale trvám na tom že jsou Židi dál než lidi-kdo z nás by za 50 let udělal z pouště zahradu,zprovoznil funkční komunismus(kibucy),porazil mnohanásobnou přesilu Arabů?!
BTW,věděli jste že Izrael má 5 mil.obyvatel a v době šestidenní války měl 4?

Old Post 18-10-2002 v 06:28 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 91

Proč jsme na tomhle světě....myslím že pro myšlení lidí je ta opravdová skutečnost moc velký sousto, a ne každý je schopen to akceptovat. Různé postranní uličky k získání informace o téhle skutečnosti mění vědomí, řekl bych, že právě tyto cesty umožnují vnímat v širších souvislostech uragán informací, ve kteríém je všechno ukryto.
Jsme pouhý experiment, genový experiment jiného světa, možná to ani nemusí být svět....těžko to popisovat ...... nekonečné možnosti v tom dělají pěkný bordel ..":_:_-))

Old Post 26-10-2002 v 04:36 AM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
webinda
Nový Člen

Karma uživatele webinda - 0% PěstitelskáKarma uživatele webinda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 17 

Věčná otázka... Příspěvek č. 92

Už čtrnáct dní se snažím napsat něco co by dávalo smysl . Ale napsat něco původního je naprosto nemožné. S mnohýma se v mnohým ztotožňuju, s jinýma zas ne. Ale rozepisovat se o tom je asi plýtvání energií, i když vytvořit průřezový resume tohodle tématu by nebylo špatný...
no nic, každopádně - každý tu máme svý místo a možná proto se přijatelné potenciální odpovědi mění s podstatou toho každého jedince.
Pro mě je nejdůležitější abych cítila určitý naplnění, mění se to samozřejmě a postupuje dál a výš. Co mě naplňovalo ve 20 bylo ve 22 málo, pořád musím hledat víc. Dlouho mě to trápilo, ale teď si říkám, že o tom to možná je, hledat, nacházet a sílit, a nikde to nekončí...
Pořád se chci něco učit,spousta studia a čtení mě hodně naplňuje, krása přírody a životní energie naplňují skoro po okraj, jen je třeba je vnímat, vztahy ne, nic mi nedaly, jen mě totálně odebraly chuť k životu, ale láska ano, láska je bohyně našich srdcí, dítě je nejvíc, ale upřímně lidičky, pořád to nestačí...
Co ve mně ale bylo vždycky a co je nejdůležitější for me je cítít neúnosnou radost ze života, radost, že můžu vnímat, vnímat to vnímání. Jsem založena silně emocionálně, intuitivně, iracionálně, jsem součástí přírody, života, jeho plod, moje vnímání se mění s přírodními cykly, tak jako energie v nich pulsující.
Nejdůležitější pro mě je radovat se a sdílet tu radost, věřím, že upřímná radost vyzařuje z člověka jako léčivá energie, jako vůně z květiny. Pak je v tom u člověka zpětná vazba - abych se mohla radovat potřebuju, aby i lidé kolem mě se radovali a snažím se jim tu radost nacházet. Oprostěte se od patetických nádorů společnosti, vnímejte životv jeho dokonalosti. Všechno má svůj smysl, ale ne na všechno se dá přijít rozumem ...
Ale rozum nazatracuju, to v žádném případě! Mám ráda poznání a jsem mu otevřená. Jen je možná na čase naučit se kloubit racionalitu s iracionalitou, naučit se využívat všechny výdobytky poznání a vědy a současně objevit sama sebe v "čistotě" života. Víte že rozšířený vnímání lze navodit i bez dorg? A že účinky jsou trvanlivější a jaksi kvalitnější? Stačí najít v sobě vrozenou živočišnost a citlivost, je to v nás ač pod tlustými nánosy všelijakých sraček co do nás nakydala krátkozraká společnost. Každopádně rozšířené vnímání, navoditelné v potřebné chvíli, by se mělo stát součástí vyspělého člověka.
No tož to stačí, nepůjdu už do hloubky páč by z toho vzešla kniha. To co jsem napsala je jen hrubý nástin, s největší pavděbodobností zkreslující a tedy asi nebudu všemi správně pochopena...
Díky za vaše příspěvky , nádherný počteníčko. Jste tu úžasný lidi!
be free & take a pleasure...

Old Post 26-10-2002 v 08:13 AM
webinda je offline   Profil uživatele webinda   Find more posts by webinda   Foto galerie člena webinda   Click here to Send webinda a Private Message   Add webinda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Vítej mezi svými! Příspěvek č. 93

I my lidé, stejně jako všechno ostatní vesmírné harampádí, jsme samostatnými světy putujícími po pláních samoty. Každá chvíle sbližování či dokonce prolínání se se světy druhých jedinců je vzácná a tak si ji vychutnej.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 26-10-2002 v 08:34 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 94

keep
balkon 2002

Old Post 28-10-2002 v 08:28 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abstinent
Nový Člen

Karma uživatele abstinent - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 5 

Nápad Příspěvek č. 95

Stručně okomentuju názory, které se zde vyskytly:

* smyslem je přítomný okamžik
+ ale co s těmi minulými, které mne budou dříve nebo později trápit a bránit mi plně prožívat ten přítomný? Mám s tím už jisté zkušenosti.

* podívejte se na Film X, přečtěte si knihu Y
+ některé filmy a knihy jsou opravdu hodnotné,
Monty Pythoni a Adam Douglas jsou dobří
pro pobavení, taky člověku řeknou, kde smysl
života NENÍ. Člověku by spíše pomohla pozitivní
definice. Navrhuji Čapka, Dvořáka, Smetanu,
filmy Andreje Tarkovského, nebo třeba
Přelet Nad Kukaččím Hnízdem od Formana,
Všichni Dobří Rodáci od V. Jasného, Tři Barvy
Kieszlovského ... Skutečné umění se snaží sdělit
nesdělitelné.

* nejsme k ničemu
+ Buddhisté tvrdí, že právě Nic je to pravé.
Šúnjátá (Prázdnota), Nirvána (Vyvanutí).
Existuje teorie, která tvrdí že opak negativního je
rovněž negativní. Např. opakem strachu je
přehnané riskování, zatímco odvaha se nachází
ve zlatém středu. Nepříjemné je opakem příjemného,
štěstí se nachází mimo ně.

* evoluce, lidstvo jde na vyšší vývojový stupeň
+ kouřením trávy? radši bych byl dobrým
člověkem, než špatným mimozemšťanem

* zhulit se
+ to je až to poslední, na to mám vždycky
času dost

* vystudovat, platit daně, pracovat, tiše zemřít
+ mnohem lepší než zhulit se. Podtrhuji slovo
tiše, tedy bez dluhů, vyrovnaný, v míru.
Nechci křičet hrůzou, což se prý občas stává zlým
lidem, nebo těm co se předávkovali.

* různé fyzikální teorie
+ je sotva možné odhalit smysl Vesmíru spekulacemi
o jeho mechanismu. Nutně pak následuje otázka:
Kdo stvořil Vesmír?

* žít dobrý život
+ ano, kéž bych to dokázal, najít tento
Božský Střed. Co se týče tzv. rozšířených stavů vědomí,
tak mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že je lze zažít i bez trávy. Nepotřebuji náhražku, která mne odvádí od toho, co je pravé. Když dítě odstavíte na několik dnů na Sunar, tak už potom nedokáže sát mléko z matčina prsu. Sunar je mnohem pohodlnější. Proto
nekouřím trávu. Stále máte Milost Boží na dosah. NEHLEDEJTE NÁHRAŽKY!!!

Přečtěte si Milarepu od Eduarda Tomáše. Podotýkám,
že autor popisoval stavy, které může dosáhnout
adept jógy, převážně z vlastní zkušenosti.

O józe se můžete dozvědět i na adresách

http://www.jogin.cz nebo http://www.joga.cz

Nebo dělejte cokoli jiného, co vás vnitřně naplňuje, vždyť jóga se nehodí pro každého. Štěstí je stavem
bez přání, závislost - to je chtění nebo
nechtění něčeho - vede pouze ke střídání stavů
'příjemného' a nepříjemného,
opilosti a neštěstí (opilosti zde chápu obecněji:
např. opilost mocí, opilost z drog, opilost
z úspěchu, atd.).

Život je duchovní stezka, ať chceme nebo
nechceme, smrtí fyzického těla nic nekončí.

= OM TAT SAT TATHAGATA =

(Nechť jsou pozdraveni všichni takto jdoucí).

Old Post 25-11-2002 v 21:22 PM
abstinent je offline   Profil uživatele abstinent   Find more posts by abstinent   Foto galerie člena abstinent   Click here to Send abstinent a Private Message   Add abstinent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
No name
Nový Člen

Karma uživatele No name - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 96

tuhle otazku si v sobe nosi pouze lidi. Jenom lidi si uvedomujou svou existenci. Kdezto treba takova zizala je vlastne jenom naprogramovanej stroj. Proto si myslim ze clovek je uz vlastne buh, kdyz budeme chtit muzeme tuhle planetu zlikvidovat, genetika nam co nevidet zaridi nesmrtelnost, o vesmiru uz toho taky vime docela dost atd.

Clovek je tady asi proto aby vsechno pretvoril a nakonec uplne ovladl a az se to stane tak pochopime proc tu jsme.

Takze jsme tu proto aby jsme se stali tim bohem, ve ktereho jeste nekteri lide veri.

O podobe toho noveho sveta rozhodnou hlavne lidske potreby.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Jediny co vim, co bude, co je jisty, ze prisel podzim a ze bude padat listi. V tyhlety dobe kdy nic neni jisty na sto procent vim, ze bude padat listi.

Old Post 01-12-2002 v 12:55 PM
No name je offline   Profil uživatele No name   Find more posts by No name   Foto galerie člena No name   Click here to Send No name a Private Message   Add No name to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4949950 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív