Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak uhlídat kytky pomocí elektroudělátek??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 81

Dobrman? XD....to uz bych se niceho nebalJa mam lionbergra,vypada jako medved ale je to tak rozmazleny,ze misto hlidani spi s panickou v posteli...strasne touzim po dobrmanovi!Nadherny plemeno a jako hlidac nenahraditelny

PIR cidla mi nenapadli,kazdopadne ty stavebnice nejsou vubec drahy a jako zavora na kazdym vstupu (mam 2-asi jako kazdej) do skleniku poslouzi perfektne.Kazdopadne mi dneska napadlo,ze dyz tam nekdo pude ,tak to bude v dobu kdy ja tam urcite nebudu(vikend) a proto budu muset este vykoumat neco,co mi da vedet na mobil.Uz sem tady neco takoviho kdysi videl a taky to asi bylo kombinovany s PIR cidlama.

Kazdopadne dik za dalsi srouby dohlavy

Old Post 08-09-2008 v 21:19 PM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 82

Freeloader:

Hoja.Mám za to že "noční" vidění pomocí IR je takový ten zelený obraz.Jinak tech výkonů toho IR bych se zase tak nebál..Něco jiného by bylo mít IR laser třeba z CDRW ( pro tenhle učel absolutne nepoužitelný ani jako závora)..Tohle spektrum je už pro oko dosti nebezpečné hlavně proto že ho člověk nevidí a oko se vůbec nijak nebrání..U tech LEDek je svetlo rozptylovane pod nejakym uhlem a vubec neni koherentní.Takže oku neublíží....
Pokud má někdo nějaké zkušenosti z IR přisvetlením (třeba na větší vzdálenost,směrování atd) tak klidně přihodtě trochou do mlýna.
V souvislosti s tímto sem chtel kdysi udělat takové "noční vidění" pro focení v nocičus

Old Post 10-09-2008 v 22:02 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 83

ESO 1111 - díky za typ s tím pidialarmem, už jich mám 5 doma a je to fakt super...psi můžou kolem kytek procházet do aleluja a nespustí se to, dokonce v noci můžou jít i vklidu chrápat (což právě potfory dělají).
Tato vychytáfka je vzbudí za vteřinu a pak běda čorkám...loni si část odnesli, letos díky kokotině za 30,- očí mám ESO v rukávu :-)
ještě jednou díky ESO!! :-)
a vy fšichni mazejte to TESCA nebudou tam mět ty čínské pičoviny v akci donekonečna!

Old Post 14-09-2008 v 13:12 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

IR diody ktere by se daly vyuzit pro nocni "nataceni"(s CMOS) jsou velice drahe, aby dosvitiy nekam, musi mit hodne vysoky vykon...ale klidne me nekdo opravte
muze si to kazdy vyzkouset a to tak ze koupi jakoukoliv IR diodu (silnejsi=lepsi), pripojit ji na baterku a pak se ji ve tme pokusit vyfotit (natocit mobilnim telefonem) - uvidite jaka je to slabota ale osobne jsem ty IR s vetsima vykonama nezkousel (nedaji se moc sehnat). take by bylo nutne natacet kytiz nonstop a i tak by mohli mit zlodeji kukly a monterky

Old Post 15-09-2008 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seti
Nový Člen

Karma uživatele Seti - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 85

Zdrawim panove... jak to procitam tak asi nic neni moc extra a mnoho z vas se tady potyka s problemem ala velka vzdalenost od svych kyticek tak me napadla dalsi varianta nic mene taky trochu narocna na finance... ten fotak nainstalovat je hezke ale neda ti to vedet az domu a hned a podobne... me tak napadlo nejake to cidlo propojit s nejakym osoupanym polofunkcnim telefonem ktery podporuje video hovory ( polofunkcnim tak aby hlavne ty hovory fungovaly)... to proste ze kdyz se spusti "alarm" tak proste prijmete hovor od "sveho policka" a podivate se jestli tam fakt nekdo je a nebo tam neni nic a pak povesite a nebo se rychle vydate ke svym kytkam... asi nekoho napadne argument a co v noci... tak k tomu snimaci date jeste nejake male svetlo na 12 voltu a video hovor se uplatni i za sera nebo v noci... celkem vyhoda je ze hned vite ze je neco na policku.. hned vite co je na policku a kdyz to vychytate tak mobil date nekam na strom zamerite na policko takze o tom mobilu corka nebude vedet vubec nic a ani blikat nebude takze se vam mobilek neztrati.... sice to nebude takova kvalita aby jste hned aj videli xicht daneho cloveka ale tady jde hlavne o to aby jste vedeli jestli je tam clovek nebo zvire a to by jste i prez spatnou qalitu obrazu poznali lehce :-) je na vas kolik chcete investovat ale na aukru se daj sehnat hodne levne i takto mobily :-) zatim cuzzz

Old Post 22-09-2008 v 07:57 AM
Seti je offline   Profil uživatele Seti   Find more posts by Seti   Foto galerie člena Seti   Click here to Send Seti a Private Message   Add Seti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 86

staci dobry kamarat polovnik co sa den noc tula po hore a spava v horarni ...nejaka flaska do ruky a z posedu to bezpecne odkempi
vy mozte zatial doma nerusene odpocitavat dni do zatvy...
dobre napady, ale myslim si ze pri vhodne zvolenom mieste sa da tomu predist...ale zase corky sa najdu vsade
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 22-09-2008 v 08:57 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wik
Stálý Člen

Karma uživatele Wik - 92% PěstitelskáKarma uživatele Wik - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 102 

Vyplašení čorek Příspěvek č. 87

Myslím si, že odst účinná ochrana proti čorkám by mohlo být nějaké pohybové čidlo nebo optozávora, či co jste tady řešili, jak zpozorovat osoby, nebo natáhnout silon do výšky hlavy a napojit to na led diody, které se rozsvítí. Čorka si bude myslet, že to napojili fízli včetně kamery a že hledají, kdo si příjde pro své kytičky. Čorky rychle utečou.

Old Post 24-09-2008 v 13:09 PM
Wik je offline   Profil uživatele Wik   Find more posts by Wik   Foto galerie člena Wik   Click here to Send Wik a Private Message   Add Wik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alladyn
Stálý Člen

Karma uživatele alladyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 88

hlídat,pasti,elektřina,psi,sirény prostě jak v koncentráku kdyby něco zabiju zakopu

učinné je taky sem tam dát nějakýmu feťákovi přes držku,preventivně odstrašovat narušitele social.pořádků,na profláklé čorkaře spustit psychoteror,jeden blbec z toho skočil pod vlak ,ale je to debil ani zabit se neumí...

ale co včelařím mám tolik hlídačů a spadlej ůl rovná se smrt,včely vidí dobře i ve tmě

politics no,money no!!!marihuana si!!!

Old Post 08-10-2008 v 08:33 AM
alladyn je offline   Profil uživatele alladyn   Find more posts by alladyn   Foto galerie člena alladyn   Click here to Send alladyn a Private Message   Add alladyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chemický Ali
Nový Člen

Karma uživatele chemický Ali - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 89

Ja si taky myslím,že nejlepší je pohybové čidlo,nebo halogenka s čidlem a ostrý pes který tvé drahocené poklady uhlídá.Je to ale všechno marné když je někdo ochotný riskovat cokoliv aby tě okradl a proto smrt všem zlodějům!!!Doslova!

Old Post 12-10-2008 v 13:29 PM
chemický Ali je offline   Profil uživatele chemický Ali   Find more posts by chemický Ali   Foto galerie člena chemický Ali   Click here to Send chemický Ali a Private Message   Add chemický Ali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charon
Nový Člen

Karma uživatele charon - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 90

No bezdrátové pir čidlo od jablotronu plus gsm přijímač či jak se to přesne jmenuje a zasílat sms zprávy o narušení pozemku. Jblotron má toto čidlo +- za 6000 a funguje dvou zonove tzn že se musí protnout dve zony aby se zahlásilo vloupání. Funguje to tak že jedna zona je ve výšce cca 50cm a druhá ve výšce lidkého tela a jakmile se propojí jen jedna a to vetšinou u koček a psů je ta spodní tak nic se nedeje čímž se zabrání vetšine fake alarmu. Otázka je kolik do toho vrazit penez ) A je lepší si to zasilat sms do postele než nekde hlídkovat či se strachovat zda to dneska nekdo nešlohne. Existují bezdrátové snimače plotů na podobném principu ...

není všechno zlato co se třpití )

Old Post 12-10-2008 v 20:08 PM
charon je offline   Profil uživatele charon   Find more posts by charon   Foto galerie člena charon   Click here to Send charon a Private Message   Add charon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukluk
Nový Člen

Karma uživatele lukluk - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 91

já osobně sem měl bezdrátové čidlo se sirenou a sirenu u postele a čidlo venku na 30 m,sirenu jsem měl tak akorat aby mě vzbudila a nestežuju si.cena tohodle kompletu 800kč

Old Post 02-11-2008 v 18:05 PM
lukluk je offline   Profil uživatele lukluk   Find more posts by lukluk   Foto galerie člena lukluk   Click here to Send lukluk a Private Message   Add lukluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeaceICES
Nový Člen

Karma uživatele PeaceICES - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od pozitron
Ja nad tým zabezpečením rozmýšlam už cca 2 mesiace, technike sa rozumiem, ale všetko stroskotalo na bezdrátovom prepojení kamery a môjho bytu, čo je nejakých 20 kilákov

Ani preofesionálne zabezpečovacie systémy s bezdrátovými kamerami nemajú dosah ďalej ako stovky metrov...

Vidím to asi na pohybové čidlo (=spínací kontakt) prepojené na spúšť digitálneho foťáku s odmontovaným bleskom (kvoli utajeniu). Foťák bude mať na spúšti priletovaný obvod ktorý v cca 5sec. intervaloch po sebe spraví dajme tomu 10 fotiek. To zatial neni problém vyrobiť, a celé by to šlapalo na velký akumulátor, ktorý to jednu sezónu zvládne napájať v pohode.

Keď aj prídem o kyti, pozrem fotky, a verím tomu že na nich niekoho známeho skôr či neskôr spoznám (svet je malý). Nech si ma potom tá sviňa neželá...

Teraz ma ešte napadlo nejak to čidlo prepojiť s mobilom ktorý spraví fotku a odošle mi ju ako MMS, budem nad tým premýšlať...



No a kdyby tam někdo přišel v noci tak bez blesku by to bylo k ničemu né...a s bleskem taky...

Old Post 03-11-2008 v 17:01 PM
PeaceICES je offline   Profil uživatele PeaceICES   Find more posts by PeaceICES   Foto galerie člena PeaceICES   Click here to Send PeaceICES a Private Message   Add PeaceICES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeaceICES
Nový Člen

Karma uživatele PeaceICES - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 93

http://cip.inshop.cz/inshop/hlavni-...em+id-w203.html tak tady sem našel super alarm, normal silikon kolem kytek koupite jich pet a je to v cajku...doufám že se to bude hodit :-)

Old Post 03-11-2008 v 17:14 PM
PeaceICES je offline   Profil uživatele PeaceICES   Find more posts by PeaceICES   Foto galerie člena PeaceICES   Click here to Send PeaceICES a Private Message   Add PeaceICES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukluk
Nový Člen

Karma uživatele lukluk - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 94

ono když tam vběhne někdo v kapuci tak ti ten foták stejnak nepomuže a jen doufej že ho taky nenajdou no a nebo jsem tam na webu vyděl další variantu což už bylo dražší ale čidlo posílalo sms na tvuj mobil ale 20 km to je dost času....takže zbívaj nášlapný miny.čus

Old Post 04-11-2008 v 08:26 AM
lukluk je offline   Profil uživatele lukluk   Find more posts by lukluk   Foto galerie člena lukluk   Click here to Send lukluk a Private Message   Add lukluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

proc to resite?corky jsou prirozeny.clovek proti nim ani s nejmodernejsi technikou nic nesvede.letos mi z 25i kytek zustaly 4 a to jen spodky:-),protoze je proste parchantici nedokazali vytrhnout.dnes bych nikdy cizi pole neobdelaval,ale ruku na srdce.....kazdy z vas (vetsinou v zacatcich svych pestitelskych zkusenoszi) mel ,nebo ma fazi vyvoje,kdy taky sklidil.je to jako ukrast rohlik ,kdyz ma clovek hlad......radsi bych je nechal dozrat na ukor toho,ze je nekdo sebere driv nez je setnout predcasne(letos se panove vratili 5krat)z toho jednou jsem je pristihl ja....bohuzel az kdyz odjizdeli a jednou kamos,kterej stejne nic nemohl udelat,protoze...je to strizlik,kterej nedokaze naplacat ani batoleti.je mi to u prdele....kytky byly plny hnojiv a podle odrudy jim zbyvalo do konce 14-25 dni.nechapu jen tohle......proc si ti kreteni proste nepockaji a nesklidi v pravy cas?neznalost neomlouva:-).prece neni takovej problem pohlidat zralost.boji se snad,ze bych je mohl predbehnout?proc bych to proboha delal?byl bychb sam proti sobe.corkari jsou proste bud neostrileni borci,kteri s hulenim zacinaji a proste ,kdyz vidi travu tak je posedne kleptomanska manie,nebo kreteni,kteri jednaji v dusledku vidiny penez.

Old Post 14-11-2008 v 08:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 96

ahoj benji, zakládal jsem toto téma hlavně proto, abych DOMA na zahradě nemusel spát celý říjen u kytek, a jelikož nejsem orientovaný zrovna na techniku na rozdíl od mnoha maníků tady. Pár vychytávek mi pomohlo, hlavně minialarmy jak pohybové, tak ty vytrhávací...A výsledek? Loni mě vyčórovali a letos jsem pmocí různých blikačů a hlásičů nepřišel ani o lístek - teda na zahradě.

Spekulace členů jak uhlídat kytky v přírodě jsou ptákovina a na tom se shodneme, to je jasný. Tam je to vždy o náhodě. Letos se mi ztratily kytky uprostřed kukuřičného pole asi 200 metrů od nejbližšího kraje, ale sklidil u toho samého pole ve křoví...Venku je to o štěstí!
Ale doma bych to klidně vytunil co se dá, když už žijeme v tom třetím tisíciletí tak proč to nevyužít :-)

Takže, děkuji všem kteří se v tomto trýdu jakkoliv vyjadřovali, mě osobně tento trýd pomohl.

Old Post 27-11-2008 v 13:08 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1363590 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív