Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Muj first indoor 2x125W(2x24)spořivka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 81

docela zvláštní pak napiš co s toho bylo (výnos +kvalita)

Old Post 03-02-2008 v 08:35 AM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 82






new

Old Post 04-02-2008 v 23:07 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 83




takze zbyva asi 10 dni do sklizne...kyti se dostavaji s soku...pH 5.3!!!...prolil jsem je nezmekcenou vodou a dneska jsem je zalil zivnym roztokem...pH 6.3...jeste jedno zaliti pak vyplach a hura do dymky...no uvidime...

Old Post 08-02-2008 v 18:29 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 84


.

Old Post 09-02-2008 v 16:31 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 85




takze zdravim po delsi dobe kytka ktera je v pravo v predchozim prispevku uz je sklizena...problem byl ale v tom ze ucinky se nejak vyparily (nevim jak se to stalo ale kdyz jsem si koupil ec metr tak jsem zjistil ze ec vytekajici vody je 11.6 i kdyz jsem michal hnojiva dle navodu..ted uz je micham dle ec..tak jsem ji proplachl a na konci jsem 10 dni flushoval)takze se hodila na zatopeni .... ale rozhodl jsem se ze si zkusim udelat doma mikro-hydro a mysli ze se mi povedlo

Old Post 24-02-2008 v 19:25 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Hydroponie Příspěvek č. 86





Je to system ebb n flow plneny shora dole mam trunicku na odtok a prepadovou hadici
Nadrz je 20l(je z kanystru stejne jako vana )
Cerpadlo akvarijni nevim kolik ma prutok..hadickama to rozvadim ke kytkam
Vzduchovac mi okyslicuje vodu v nadrzi
svitim 70W metal halidem (na kvet 70W sodik)
pudorys boxu je 80 na 50cm
zalivku mam zatim nastavenou 2x denne po 15ti min aby mi stacily vysychat kostky..kytkam to myslim vyhovuje
hnojiva-
Plagron-
Alga-Grow
Alga-Bloom
Phyt-Amin
Green Sensation
Root-stimulator
AH-
Enzymes+
Final Solution
dusicna
fosforecna

pH5.5-5.8 EC 1,8....7.den rustu

Naposledy upravil s_harp 26-02-2008 v 14:20 PM

Old Post 24-02-2008 v 19:59 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 87

BTW klony jsou white satin...a ty dve kytky jsem tam pokusne nechal..uz byli v kvetu a kvuli klonum jsem prepl na rustovou fazi..zatim se nic nedeje vypada ze jim to nevadi

Old Post 24-02-2008 v 20:03 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
s_harp
Stálý Člen

Karma uživatele s_harp - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 88

sice nevim jak se to ukoncuje ale toto tema bych rad ukoncil...ja ale pokracuji v temato 70w micro-hydro

Old Post 04-03-2008 v 16:27 PM
s_harp je offline   Profil uživatele s_harp   Find more posts by s_harp   Foto galerie člena s_harp   Click here to Send s_harp a Private Message   Add s_harp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od s_harp
[...]kdyz jsem si koupil ec metr tak jsem zjistil ze ec vytekajici vody je 11.6 i kdyz jsem michal hnojiva dle navodu..ted uz je micham dle ec.


Hele chlape, já fakt nevím, jěstli je to překlep, nebo to s těma 11.6 (předpokládám mS) myslíš vážně, ale radil bych Ti zkalibrovat EC metr. Kdybys kytkám namíchal EC 11.6mS, tak to na 100% neustojí...

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 04-03-2008 v 22:36 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avicenxo
Nový Člen

Karma uživatele avicenxo - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 90

odstrihavat taketo male netreba az ked budu vetsie a bude vela listkov zbitocne tak postrihas stoho

Old Post 12-12-2009 v 21:26 PM
avicenxo je offline   Profil uživatele avicenxo   Find more posts by avicenxo   Foto galerie člena avicenxo   Click here to Send avicenxo a Private Message   Add avicenxo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od avicenxo
odstrihavat taketo male netreba az ked budu vetsie a bude vela listkov zbitocne tak postrihas stoho
Aky ma zmysel sa vyjadrovat na srokoro 2 roky stary pest ??

Old Post 13-12-2009 v 12:24 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4385470 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív