Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ovlivnila marihuana Váš pohled na svět?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
cannabman
Nový Člen

Karma uživatele cannabman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 81

Mám 17, o tri mesiace 18 a hulím trávu rok. Najprv len tak pre srandu, každý druhý týždeň, jak asi každý. Potom to bolo častejšie a bolo menej srandy. Za posledné 4 mesiace som nehulil max. 3 týždne a aj to som týžden pil .. Chlast je naprd.
Ale k otázke - tráva ma možno zmenila a možno mi len nakopla niektoré vlastnosti, ktoré mi tento svet nedovolil dať najavo. Je mi to jedno či ma zmenila úplne alebo ne. Mne sa to takto teraz maximálne páči, nikdy som sa necítil lepšie. Kedysi som mal hocijaké haluze, celkovo z ľudí, zo žen - ideš za ňou? odmietne ťa? neodmietne? ..teraz? kašlem na to či ma odmietne alebo ne. páči sa mi? idem za ňou, porozprávam sa a uvidím. Keď mám pocit, že si ma neváži, tak ma to nesere, proste kašlem na to, stáva sa. Je ďalších niekoľko miliárd žien. Takto podobne to mám aj s mnohými ďalšími vecami a sitáciami. Odkedy som začal viac kúrit, tak nemám problém niekam ísť, síce sa mi niekedy moc nechce, ale idem. Nefrflem, nenadávam na škaredé počasie (mám radšej pekné počasie, ale ked je november tak je november, beriem to tak ako to je), nejsom zlý na niekoho, kto si zo mňa robí srandu, keď je to v medziach tak sa na tom rád pobavím aj ja a keď je to za hranicami, tak mu to normálne poviem, ale nesere ma to. Chodiť do školy? Pohoda, je to krása. Šak nič nerobím, toto by som chcel mat ďalších 50 rokov. Viem si lepšie vychutnať jedlo, chutí mi čistá voda, proste v nej mám chuť. Minule som tom povedal kamarátovi a nechápal a povedal mi, že jemu čistá voda nechutí mnohým skôr nechutí asi jak chutí .. Všímam si veci, ktoré som si nikdy nevšimol, vidím ježka v tráve, páči sa mi semafór alebo len tak ked fúka. Užívam si vietor. To som predtým nevidel, lebo som mal plnú gebulu hocijakých pičovín jak minulosť a budúcnosť a čo si o mne myslí ten a ten. Mám piči. Teraz ma minulosť absolutne nezaujíma, lebo viem, že ju už nemožem zmenit a nezaujíma ma ani budúcnosť, lebo viem, že si ju nemožem nakreslit, a kto hovorí, že ano tak vie o tom holý. Kým tá sitácia príde sa može zmeniť ešte vela vecí ktoré to uplne ovplynvia a zmenia a tvoje plány sú uplne zbytočné a zbytočne si sa pred tým len haluzil a robil si v hlave bordel. Teším sa na každý druhý deň a za každý deň uprimne ďakujem aj ked bol možno horší, mne to nevadí, som rád, že vobec bol. V tomto ma tráva zmenila alebo "len" ovplyvnila asi najviac a som za to naozaj moc rád. Užívam si hudbu jak nikdy. Od rána do večera počúvam hudbu. Zavrem oči dám si Wondera celý album Špinavý poet a mám väčši kultúrny zážitok jak kebyže som na opere. S nikým a s ničím nemám problém, len sa smejem a nechápem ľudí na okolo (okrem tých čo nekúra so mnou )

*PEACE*

Old Post 04-11-2012 v 17:10 PM
cannabman je offline   Profil uživatele cannabman   Find more posts by cannabman   Foto galerie člena cannabman   Click here to Send cannabman a Private Message   Add cannabman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 82

Ovlivnila marihuana Váš pohled na svět?Tezko rict,pac netusim jakej by byl muj pohled na svet kdybych nehulil.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 12-12-2012 v 11:24 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toketoy
Stálý Člen

Karma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% PěstitelskáKarma uživatele toketoy - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od cannabman
Mám 17, o tri mesiace 18 a hulím trávu rok. Najprv len tak pre srandu, každý druhý týždeň, jak asi každý. Potom to bolo častejšie a bolo menej srandy. Za posledné 4 mesiace som nehulil max. 3 týždne a aj to som týžden pil .. Chlast je naprd.
Ale k otázke - tráva ma možno zmenila a možno mi len nakopla niektoré vlastnosti, ktoré mi tento svet nedovolil dať najavo. Je mi to jedno či ma zmenila úplne alebo ne. Mne sa to takto teraz maximálne páči, nikdy som sa necítil lepšie. Kedysi som mal hocijaké haluze, celkovo z ľudí, zo žen - ideš za ňou? odmietne ťa? neodmietne? ..teraz? kašlem na to či ma odmietne alebo ne. páči sa mi? idem za ňou, porozprávam sa a uvidím. Keď mám pocit, že si ma neváži, tak ma to nesere, proste kašlem na to, stáva sa. Je ďalších niekoľko miliárd žien. Takto podobne to mám aj s mnohými ďalšími vecami a sitáciami. Odkedy som začal viac kúrit, tak nemám problém niekam ísť, síce sa mi niekedy moc nechce, ale idem. Nefrflem, nenadávam na škaredé počasie (mám radšej pekné počasie, ale ked je november tak je november, beriem to tak ako to je), nejsom zlý na niekoho, kto si zo mňa robí srandu, keď je to v medziach tak sa na tom rád pobavím aj ja a keď je to za hranicami, tak mu to normálne poviem, ale nesere ma to. Chodiť do školy? Pohoda, je to krása. Šak nič nerobím, toto by som chcel mat ďalších 50 rokov. Viem si lepšie vychutnať jedlo, chutí mi čistá voda, proste v nej mám chuť. Minule som tom povedal kamarátovi a nechápal a povedal mi, že jemu čistá voda nechutí mnohým skôr nechutí asi jak chutí .. Všímam si veci, ktoré som si nikdy nevšimol, vidím ježka v tráve, páči sa mi semafór alebo len tak ked fúka. Užívam si vietor. To som predtým nevidel, lebo som mal plnú gebulu hocijakých pičovín jak minulosť a budúcnosť a čo si o mne myslí ten a ten. Mám piči. Teraz ma minulosť absolutne nezaujíma, lebo viem, že ju už nemožem zmenit a nezaujíma ma ani budúcnosť, lebo viem, že si ju nemožem nakreslit, a kto hovorí, že ano tak vie o tom holý. Kým tá sitácia príde sa može zmeniť ešte vela vecí ktoré to uplne ovplynvia a zmenia a tvoje plány sú uplne zbytočné a zbytočne si sa pred tým len haluzil a robil si v hlave bordel. Teším sa na každý druhý deň a za každý deň uprimne ďakujem aj ked bol možno horší, mne to nevadí, som rád, že vobec bol. V tomto ma tráva zmenila alebo "len" ovplyvnila asi najviac a som za to naozaj moc rád. Užívam si hudbu jak nikdy. Od rána do večera počúvam hudbu. Zavrem oči dám si Wondera celý album Špinavý poet a mám väčši kultúrny zážitok jak kebyže som na opere. S nikým a s ničím nemám problém, len sa smejem a nechápem ľudí na okolo (okrem tých čo nekúra so mnou )

*PEACE*


to neni pohled na svet. zkus prestat na 3 mesice hulit, jestli to budes citit stale stejne pak to je tvuj pohled na svet. to co pises ty je jen permanentni zhulenost...

abych nebyl OT, souhlasim s chlapikem nekde nade mnou ze nevim nakolik mi to zmenilo pohled na svet, protoze nevim jaky bych byl nemit nikdy ani potah. prijde mi ze mi hlavne trava diky moji vrozeny zvidavosti neskutecne rozsirila obzory /rozumej vseobecny prehled, informace o nasem systemu, politice, vede, prirode, historii, umeni.../ a tim sem ziskal uplne jiny pohled na svet

Old Post 24-12-2012 v 01:30 AM
toketoy je offline   Profil uživatele toketoy   Find more posts by toketoy   Foto galerie člena toketoy   Click here to Send toketoy a Private Message   Add toketoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 84

Protože je dnes Štědrý den, tak si trochu ulevím, jinak bych se o tom asi moc nerozepisoval.

Jako každý "rozumný a poslušný" občan této republiky zmanipulován médii jsem nebyl nikdy zastáncem konopí a marihuany i když (a možná právě proto) jsem o něm nic nevěděl.

Bohužel jsem se ve svém životě na starý kolena :-) (padesátka na krku) potkal s rakovinou.

Tak jako ostatní ze stáda jsem se plně podvolil lékařům a důvěřoval jim.

Dá se říct, že léčba ( chemoterapie a ozařování) proběhla úspěšně, ne ovšem bez následků a potíží.

Byla doba, kdy jsem to po obou těchto procedůrách chtěl vzdát a jít do věčných lovišť.

Díky rodině jsem se z toho ale dostal a jako čerstvý invalida jsem měl spoustu času na přemýšlení, vyhodnocování a brouzdání po internetu.
Bylo velmi zajímavé nacházet alternativní léčby, ať už se jednalo o MMS (nevím proč, ale to zavrhuji), B17 či léčba pomocí konopí. Je jen škoda, že jsem se o tom nědozvěděl dřív nebo se o tom nezmínili lékaři, aby zmírnili léčbu.

A tak se stalo, že se mým novým koníčkem v mém DLOUHÉM!!! volném času, který najednou mám, stalo pěstování konopí, za účelem léčby a zmírnění následků po rakovině.( Nedokážete si představit co to je, když máte zakázáno!!! něco dělat a pořád jenom sedět u PC a nic jiného nedělat (ono to ani nejde, protože jste slabý jako moucha, zhubnul jsem 50 kg) Je to jako sedět v base, kde čas taky neutíká)

A tak jsem se po prvotních núspěších naučil dělat Pegasovy kapky, konopnou mastičku, snažím se zdokonalovat, přehodnocuji celý svůj život a pohled na něj.

Na závěr bych dodal, že jsem se nedávno kvuli postradiačnímu zánětu dostal na důkladné vyšetření, které by se jinak nekonalo ( možná až na jaře) a výsledek byl zajímavý.

Rakovinový nador:

- je mrtvý (neaktivní)
- se zmenšil na polovinu své původní velikosti

a to vše za 5 měsíců od posledního vyšetření ( že by PK? )

Přeji hezké prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška, stálou práci a hlavně ZDRAVÍ ( protože jsem byl překvapen KOLIK !!! mladých lidí 20- 30 let bylo na onkologii, třeba s rakovinou varlete, kteří žili zdravým způsobem života)

no a taky

Šťastný Nový Rok ! ! !

Old Post 24-12-2012 v 16:30 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 85

yara: K+, držím palce. Som rád, že sa nájdu ľudia zo staršej generácie, ktorý dokážu prehodnotiť svoje (aj dlhoročné) názory.



A tráva a môj pohľad na svet? Ťažko sa niečo také opisuje, lebo neviem aké by to bolo, keby som nikdy trávu nezakúsil.
Odkedy húlim, som kľudnejší človek, no zároveň omnoho skeptickejší. Uvedomujem si priority, ktoré sú v živote dôležité. Uvedomujem si kauzalitu medzi udalosťami, hľadám v udalostiach zmysel, snažím sa na všetko nazerať s nadhľadom, hľadať tzv. druhú stranu problémov.
Ale ako píšem, taktiež to môže byť všetko spôsobené tým, že som za ten čas dospel (začal som húliť v 15...) + do toho skepticizmu ma tlačí aj škola. Ale tráva ma určite ovplyvnila, len ešte nemôžem presne povedať "ako".
Nech je to ako to je, nemenil by som to. Môj aktuálny stav mysle sa mi páči.

Old Post 27-12-2012 v 16:05 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eneabeats
Stálý Člen

Karma uživatele eneabeats - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 86

cewes,
Me konopi zmenilo o 100%. Driv jsem chodil na box a posiloval jsem, porad jsem se snazil vypadat ''namakane'', byl jsem agresivni a vse resil nasilim. Kdyz jsem zacal kourit marihuanu, tak jsem se na box a posilovani vyprdl a radsi se poradne vyspim. Premyslim uplne jinak, vic se nad vecmi zamyslim a nejsem netrpelivej a zbrklej. Ano, pripadam si utlumenej, ale to mi vyhovuje vic, nez ''hyperaktivni''. Najednou o me maji slecny zajem a pro vsechny jsem zajimavejsi, nez driv :-) diky konopi

Old Post 09-03-2013 v 23:36 PM
eneabeats je offline   Profil uživatele eneabeats   Find more posts by eneabeats   Foto galerie člena eneabeats   Click here to Send eneabeats a Private Message   Add eneabeats to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 87

Před... mno... dejme tomu... zkrátka před lety, když jsem viděl projet po ulici cyklistu, dostal jsem hroznou chuť vyrazit taky a pořádně si dát do těla... joo starej dobrej beta-endorfin namixovaný s adrenalinem... hmmm... tomu říkám strava. A teď když vidím cyklistu... mno... dám si kouda a koukám, jak mu to pěkně sviští.

Jestli si někdo namlouvá, že mu hulení nemění život, je naivní a ať si zkusí 3 měsíce nezahulit. Pak teprv začíná být člověk opravdu čistý a svět nabere takové otáčky, že se pod jeho tíhou začnete hroutit a jediné vysvobození pro vás bude, až to budete žmoulat v ruce.

PS: V posmrtný život nevěřím, takže mi zbývá pár desítek let na tomhle zasr.... světě a až budu umírat, nechci litovat jediné chvíle, kdy jsem si mohl zahulit a neudělal jsem to.

Old Post 10-03-2013 v 07:25 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Withman
Stálý Člen

Karma uživatele Withman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 88

Rozhodně! Snažím se žít pozitivně, v souladě s přírodou a svým tělem. Přehodnocení životní priorit, důraz na rodinu.
Negativně to však ovlivňuje krátkodobou pamět, což před manželkou není moc dobré

Old Post 30-05-2013 v 22:14 PM
Withman je offline   Profil uživatele Withman   Find more posts by Withman   Foto galerie člena Withman   Click here to Send Withman a Private Message   Add Withman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 89

Rozhodne mi zmenila zivot. Od zakladu.

To trava mi pomohla po tezke nehode. Poznal jsem ji, kdyz mi tlumila bolest, donesl mi ji kamos... A to trava mi pomohla a donutila me hybat se. Chtel jsem si vypestovat vlastni, a proto sem se tahal s hlinou do nepristupnych kopcu, atd. Vsak to vsichni znate . Nebyt tohohle, tak asi tedkom chodim s holemi...

Dekuji Bohu, ze jsem poznal travu!

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 31-05-2013 v 02:14 AM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 90

Diky ganje som si zacal vsimat aj ostatne rastliny, celkovo ma to dostalo blizsie k flore. Co sa tyka nazoru na svet - ten mi moc ganja nezmenila, o to sa postarali az houbicky

Old Post 31-05-2013 v 10:41 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Voňavé sušenky
Nový Člen

Karma uživatele Voňavé sušenky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 91

covece ja bych to shrnul tak ze me vic zhomelsovala. zacal jsem se oblikat trochu jak homeles a jako hodne lidi tady jsem se vic zacal zajimat o prirodu. celkove soro vsechno co tu lidi popisujou taky castecne pocituju.

přiroda dělá divy

Old Post 01-10-2013 v 21:05 PM
Voňavé sušenky je offline   Profil uživatele Voňavé sušenky   Find more posts by Voňavé sušenky   Foto galerie člena Voňavé sušenky   Click here to Send Voňavé sušenky a Private Message   Add Voňavé sušenky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klidecek
Nový Člen

Karma uživatele Klidecek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 92

No já jsem teprve krátkodobí uživatel Pravidelně pár měsíců, ale určitě mi pozitivně ovlivnila pohled na život. Dokonce bych řekl že mi pomohla dospět

Studuju protože chci, vím že to dělám pro sebe.. dřív jsem to měl asi jako každej puberťák.. "je*em na to dneska, jdem na jedno.. "

Je toho hodně.. více méně jsem začal dobře vycházet s rodiči, už se občas i bavíme a hlavně se nehádáme
Výrazně to ve mě utlumilo vztek agresi a smutek, ale zároveň to ve mě probudilo jako by lásku k okolí xD Ta kytka je prostě posvátná
Zahání to moje ranní nevolnosti které mám pár let a když jsem zjistil že jediný co stačí je si ráno dát raní ptáče tak jsem byl u vytržení
Nepiju skoro vůbec.. za poslední 3 měsíce jsem vypil asi to co dřív za týden Jak se to zpívá " kdo jenom cigára hulí a alkáč kalí.. nikdy nepochopí, že každý množství je malý"
Jsem utlumenější, ale líbí se mi to.. takovej pacifista

Nemám rád už ani násilí ve filmech a co považuju za velkou změnu je to, že moje fobie z pavouků je menší, než taková ta láska a soucit s ostatními však každý ví co myslím Takže místo klasického zabití pavouka jak to bylo do teď ho byť s husí kůží, ale přece .. naberu na noviny a vynesu pryč

A určitě to není tak že by to ze mě udělalo tupého člověka kterému je všechno jedno..
Vážím si víc sám sebe mám rád svoje okolí, pozitivnějc příjmám věci, udělám je bez remců v klidu
Vážím si i víc toho co mám.. dřív jsem si spíš stěžoval a chtěl se mít líp, ale už nějak víc soucítím s těma co nemají ani pitnou vodu a umírají hladem atd.. Asi jsem byl dřív větší sobec a neuvědomaval si to..

Je toho strašně moc na psaní

Prohlédl jsem pravdu o marihuaně až po 20 letech. A že mi takto pozitivně ovlivní pohled na život bych nikdy nevěřil
Takže bych chtěl poděkovat mé super kamarádce, co mi ukázala tuhle rostlinku a hlavně mi ukázala jaká je pravda

Mějte se krásně a šiřte dobrou náladu kolem sebe

Super dokumentík to by se mělo pouštět na střední škole.. místo přednášky o tom jak z vás tráva udělá tupé stvoření
Pravda o konopí

Old Post 12-10-2013 v 22:39 PM
Klidecek je offline   Profil uživatele Klidecek   Find more posts by Klidecek   Foto galerie člena Klidecek   Click here to Send Klidecek a Private Message   Add Klidecek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 93

hmm..hulim od třinácti což sem zjistil neni až moc dobrý tet je mi 19. až tet si člověk uvědomí že na travku sem mněl ještě spoustu času a že nebejt toho neudělám hodně píčovin a nejspíš mám i holku.de o to že když je člověk hodně mladej prostě to fakt nedává moc dobře.vzpomínám si jak sem si myslel že hulut je prostě hrozně krutý že se stim musim všude chlubyt a řikat jak už stim mám skušenosti a prostě sem se choval jak uplnej debyl občas ( ale nikdy sem to nehulil kvuli tomu abych se cejtil tvrdej).tet si řikám že sem moh udělat a dokázat víc věcí a nebejt tak neuvěřitelně zazevlenej jak sem byl. když si vzpomenu eště tři roky nazpátek bych ze sebe skoro blil.nakonec člověk zjistí že hulit celej den jak magor a bejt fakt vymázlej par let v kuse neni sranda a neni to ani cool akorát sem si vysloužil nálepku vyhula a lidi si o mně myslel že sem debyl.taky většinu špatnýho co sem dělal sem dělal proto že sem ještě tak neřešil karmu ale hlavně že za trávu se v praze prostě platí a jako malej kak co věčně nemá keshe a chut hulit sem byl furt nehorazně dlužnej polovyně lidí co sem znal. naštěstí z věkem přichází moudrost a já si řek že takhle to dál nepojedu.lidi už si o mě neřikaj že sem debyl sice ještě dlužim ale proti tomu co před tim je to hovno,začal sem dávat pozor na to jak se chovám a co dělám, začal sem pěstovat a přestal ze sebe dělat vtělenýho marleyho.
takže tráva bere i dává de o to jak se k tomu člověk stavý, jak ujede a jaký má zásady.
ale hele pokud je vám mín než 16 skuste nehulit a když už hulit jedině vlastní jinak si to jednoho dne spočítáte jako já a zjistíte že ste někomu odevzdali neskutečný prachy a to si pište že to de do stovek tisíc
nicméně neřikám že sem nezažil z travkou neuvěřitelnou prdel jak začátcích tak i pozdějš navíc sem fakt mírumilovnej tvor a nesnášim hádky.taky problémi řeším z ležérním klidem.prostě neni nad to dotáhnout mrtvej po celim dni v práci domů a vyslat si bonýho



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 21-07-2014 v 18:57 PM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

O.t. Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od huhuga
hmm..hulim od třinácti což sem zjistil neni až moc dobrý tet je mi 19. až tet si člověk uvědomí že na travku sem mněl ještě spoustu času a že nebejt toho neudělám hodně píčovin a nejspíš mám i holku.de o to že když je člověk hodně mladej prostě to fakt nedává moc dobře.vzpomínám si jak sem si myslel že hulut je prostě hrozně krutý že se stim musim všude chlubyt a řikat jak už stim mám skušenosti a prostě sem se choval jak uplnej debyl občas ( ale nikdy sem to nehulil kvuli tomu abych se cejtil tvrdej).tet si řikám že sem moh udělat a dokázat víc věcí a nebejt tak neuvěřitelně zazevlenej jak sem byl. když si vzpomenu eště tři roky nazpátek bych ze sebe skoro blil.nakonec člověk zjistí že hulit celej den jak magor a bejt fakt vymázlej par let v kuse neni sranda a neni to ani cool akorát sem si vysloužil nálepku vyhula a lidi si o mně myslel že sem debyl.taky většinu špatnýho co sem dělal sem dělal proto že sem ještě tak neřešil karmu ale hlavně že za trávu se v praze prostě platí a jako malej kak co věčně nemá keshe a chut hulit sem byl furt nehorazně dlužnej polovyně lidí co sem znal. naštěstí z věkem přichází moudrost a já si řek že takhle to dál nepojedu.lidi už si o mě neřikaj že sem debyl sice ještě dlužim ale proti tomu co před tim je to hovno,začal sem dávat pozor na to jak se chovám a co dělám, začal sem pěstovat a přestal ze sebe dělat vtělenýho marleyho.
takže tráva bere i dává de o to jak se k tomu člověk stavý, jak ujede a jaký má zásady.
ale hele pokud je vám mín než 16 skuste nehulit a když už hulit jedině vlastní jinak si to jednoho dne spočítáte jako já a zjistíte že ste někomu odevzdali neskutečný prachy a to si pište že to de do stovek tisíc
nicméně neřikám že sem nezažil z travkou neuvěřitelnou prdel jak začátcích tak i pozdějš navíc sem fakt mírumilovnej tvor a nesnášim hádky.taky problémi řeším z ležérním klidem.prostě neni nad to dotáhnout mrtvej po celim dni v práci domů a vyslat si bonýho

Píše se debil,ne debyl!lol

Old Post 21-07-2014 v 20:22 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 95

No moje první brko bylo na zakladce,.muj pořád dobrej kamoš tenkrát koupil Majoránku,ubalili sme to do pijáku a dali tam vatu místo filtru...Cápek se nas tenkrát ptal,.co to máte a že si dá taky,dodneška vydim jak se utoho kroutil... Začínali jsme bafat okolo 16let,věčinou to byla taková hluchavka prostě obyčejna ganja.No a jednou na diskotéce byl týpek o kterym jsme vedeli že má dobry čoudy,.tak jsme se knim venku přifařili a udalí kolečko,..potah jsem si jak tu naši vesnickou ganjovinu.V turanu jsem se rozkašlal,kašlal jsem asi mynutu a pak se předevšema poblil Jestli ovlivnila Marihuana muj pohled na svet? Trava mě přirostla k srdci už od mala,.a nehodlam se ji vzdát...Je to vskutku nádherná věc jak ten stav tak kytka samotn.Musim podekovat kamošum skterejma sem běhal zhulenej po lese a dal snima píčoviny,.nebejt jich tak ted asi sedim každej den nekde v knypu nakalenej Težko říct no jaky by to bylo bez ní.,do minulosti se težko vrátíš ale když to vidim jak se mam ted,ak bych ani snad nechtel bejt bez ní

Old Post 29-08-2014 v 22:23 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 96

pravidelně chronicky pálím 4roky a změnil jsem se fakt moc.Už nejsem takovej agresivni na lidi co my nejsou sympaticky,prostě jen otočim hlavu a mam je v pic*.
Dále jsem dřív vůbec nepřemejšlel nad duchovnem,vesmírem,politikou a všema věcma kolem sebe ale tedka mě to baví.
Jen škoda že občas jsem po silnim pál dost apatyckej a dělá mi problem komunikovat a poznávat nový lidi což je škoda,dřív mi to šlo líp.
Zatim 2,5roku neznam pocit nezhulenosti.Každej den alespon 1.špek.Je to těžká psychická závislost.Když jsem na horách a makam na chalupě tak dokážu bejt celej den ok a pak večer zahulit a pohoda.Zatim co když chodim ve městě do školy tak nezpálenej bych tam nešel ani za tisicofku.

Old Post 20-09-2014 v 20:33 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5448840 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív