Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Nový zákon...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Bryantovi Příspěvek č. 81

a dalším co si myslí totéž.
Obávám se, že platí to co jsem napsal v mém obsáhlém příspěvku. Zdá se, že protimarihuanová lobby nabývá na síle a převálcovává slabou promarihuanovou lobby a Pejřil je člověk jako každý jiný. Je v nějaké straně a třeba nechce přijít o místo na kandidátce ODS. V každém případě bych to, že takto hlasoval přeložil jako, že se mu nevyplatí hlasovat proti (protože co si budeme povídat na legalizaci konopí si dnes v ČR nikdo neudělá politickou kariéru, spíš si ji pokazí a politici nejsou nic jiného než taky lidi a navíc politici, žádní fanatici).
Je na nás a v našem zájmu, abychom podpořili ty síly mezi lidmi v tomto státě (už je mi hloupé psát "ve společnosti"), které jsou pro odkriminalizování marihuany a přesvědčili ostatní, že nejsme žádní kriminálníci a nebezpeční lidé ale normální lidé, kteří namísto alkoholu konzumují THC a nejsou pro zbytek společnosti nebezpeční. Lidé se vždycky bojí nového a nepoznaného a čím jsou starší tím víc. Vím z vlastní zkušenosti, jak jsem se bál když jsem v relativně pozdním věku bral brko do ruky (a to, že jsem si jednou či dvakrát zahulil před 20 lety mi moc nepomohlo).

Opatrujte se

nemo

Old Post 27-03-2002 v 23:27 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 82

nemo k+

Jenom bych se trosku pozasmal nad loby velkopestitelu v parlamentu, ale jinak se s tebou nenda nez souhlasit. Promarihuanove loby zde funguje uz celkem dlouhou dobu( filmy, casaky, net ), alespon ja kolem sebe vidim spousty tolerantnich lidi nebo alespon lidi ochotnych na toto tema diskutovat. A to je dobre.

Old Post 27-03-2002 v 23:41 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 83

Zjistil jsem, že se málo pohybuju na tomhle serveru a že by bylo lepší přenést tuto debatu do tématu
POZOR, POLITIKA VSTUP NA VLASTNÍ RIZIKO. Tam už jsou dávno dál aspoň v tom, co já tu nastiňuju. Jsem na 2. straně a celou dobu se mluví o založení politické strany nebo použití jiného politockého prostředku pro dosažení odkriminalizování konopí.
Já bych se moc nesmál lobby velkopěstitelů konopí v parlamentu. Když tam není teď , tak až bude ještě problematičtější si vypěstovat svoji travku a počet uživatelů ještě stoupne, tak se určitě objeví. Na to dej krk. Prachy jenom prachy nečekají.... To nemusí být moc lidí jen pár, kteří vědí kam jít a co říct. Vždyť navíc mají za sebou "téměř celou společnost" v úsilí o potírání drog.
Ale promarihuanová lobby tady určitě je. Je třeba se dát jen dohromady a být silnější v jednotě.
Já se ale stěhuju do tématu POZOR, POLITIKA VSTUP NA VLASTNÍ RIZIKO.

Opatrujte se

nemo

Old Post 28-03-2002 v 00:06 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Dotaz Příspěvek č. 84

No už to tisknu.. může tam být i více osob se stejným bydlištěm ???? Asi sem trochu natvrdlý, ale nevím jestli jo nebo ne - je to moje první petice

Jo a ještě jeden dotaz, kam to mám potom poslat ??

Do prvního dubna ???
To koukám asi nestihnem, co ?

smůla, už to nestihnu... holt sem přišel pozdě do práce

a taky jsem nezjistil, kam to mám poslat

škoda, už jsem sehnal nějaké podpisy, ale nevím kam to poslat...
to je fuk, mrdám na to... ale snaha tu byla, ale zhatila to "špatná uživatelská podpora"
na druhou stranu, kdybych nebyl zakoprovaný, dávno už by mohla petice cestovat ke svému cíli, ale co...

mějte se a mnoho zdaru !

[Edited by Ondrash on 28-03-2002 at 10:38 AM]

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-03-2002 v 07:20 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ondráši, nezoufej! Příspěvek č. 85

Dej svůj aršík do obálky a pošli ho buď přímo do redakce Reflexu, nebo na adresu J.X. Doležal, Verdunská 25, Praha 6. 16000

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 28-03-2002 v 11:09 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 86

Tak už to začíná! Ne páteční joint, ale Listina základních práv a svobod byla se mění se v doutnající popel v parlamentních kamnech. Je vidět, že tu skutečně nic není nemožné, a pokud jsem měl některým lidem za zlé, že jen dokola omílají sousloví "policejní stát", je až s podivem, jakou rychlostí jsem se přiblížil k jejich řadám
Chci se připojit k ostatním svéprávným lidským bytostem a vyzvat parlament, který z mých nemalých peněz reprezentuje stát, ve kterém jsem se narodil, žiji tu, pracuji: Přestaňte, prosím, kázat vodu a zároveň pít víno, a to doslova. Ohrožujete důvěryhodnost institucí, do kterých jsme si Vás zvolili, a dále přinejmenším bezpečnost silničního provozu (že, pane Pláničko - nejste ve své branži výjimkou). Naslouchejte celospolečenské diskusi - fakt, že jste zákonodárci, Vás nevyčleňuje nad ostatní občany této republiky. Hrajete si s ohněm, rozdmýchávat u zatím poklidných lidí anarchismus by se Vám nemuselo vyplatit. Zdeněk K., Kralupy n. Vlt.
Už shromažďuji podpisy, do 1.4. jich seženu dost, pokud bude akce pokračovat, vytisknu další. Zdravím všechny normální lidi a grower.cz

Old Post 28-03-2002 v 12:13 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Porad mi to vrta hlavou... Příspěvek č. 87

uz nad tim premyslim asi druhy den a nemuzu se niceho kloudneho dobrat....

Neni mi porad jasne, proc ten Pejril pro tu novelu taky zvedl ruku.. po prohlidce jeho stranky, a vysledny dojem z ni je vesmes pozitivni, najednou udela tohle...

porad jen kroutim hlavou a nevim nevim...

Ze by to fakt byla takova banda a clovek se nechal stahnout, kdyz je v jedne strane a musi drzet provaz? To je podle me znacne nedemokraticke....

No nic jen takova uvaha...

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-03-2002 v 12:28 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C. Pistolero
Nový Člen

Karma uživatele C. Pistolero - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 8 

Podepsal!!! Příspěvek č. 88

najdete to ve sněmovním tisku http://www.psp.cz/cgi-bin/win/sqw/h....sqw?O=3&T=972. už nemám slov.....

C. Pistolero

Old Post 28-03-2002 v 12:52 PM
C. Pistolero je offline   Profil uživatele C. Pistolero   Find more posts by C. Pistolero   Foto galerie člena C. Pistolero   Click here to Send C. Pistolero a Private Message   Add C. Pistolero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

No tak to je super... Příspěvek č. 89

...to je nejaka chyba, nebo to je vazne?


Ufffff.....

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-03-2002 v 12:57 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C. Pistolero
Nový Člen

Karma uživatele C. Pistolero - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 90

projizdel jsem to asi pul hodiny...asi to tak je...na moji nasranost, zklamani, atd. tady neni smajlik

C. Pistolero

Old Post 28-03-2002 v 12:59 PM
C. Pistolero je offline   Profil uživatele C. Pistolero   Find more posts by C. Pistolero   Foto galerie člena C. Pistolero   Click here to Send C. Pistolero a Private Message   Add C. Pistolero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 91

TAK TO JE VAZNE V PRDELI, proste podepsal, zadne dalsi vyjadreni nikde neni. To je neuveritelne takze ta petice byla celkem dost blbe nacasovana ... skoda.


Kurva, kdy uz se k tomu nekdo vyjadriiiii ????

Old Post 28-03-2002 v 13:01 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

No jak to tak vypada, Příspěvek č. 92

tak jedini kteri se k tomu nejak vyjadruji jsme asi my...

V mediich nic, v novinach nic, umelci (krome me) nic, kulturni elita naroda (pekne debilni nazev) nic....

Jak to ze nic????

Kurfa drat...

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-03-2002 v 13:05 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pablo Honej
B I O T O X í k

Karma uživatele Pablo Honej - 1% PěstitelskáKarma uživatele Pablo Honej - 1% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 44  

Palec dolů Příspěvek č. 93

Hm, tak jsem tam nasel i tohle:

PREZIDENT
Zákon doručen prezidentovi k podepsání 20. 3. 2002.
Prezident zákon podepsal 28. 3. 2002.

a jestli jsem to pochopil spravne, tak je to pekne na hovno (doslova at to zni jakkoliv vulgarne).

Ach jo ...

Old Post 28-03-2002 v 13:06 PM
Pablo Honej je offline   Profil uživatele Pablo Honej   Find more posts by Pablo Honej   Foto galerie člena Pablo Honej   Click here to Send Pablo Honej a Private Message   Add Pablo Honej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pablo Honej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 94

2 hh-top
díky člověče, ale jak čtu, už je to zbytečné ...

ani se mi tomu nechce věřit.. Havel je už jenom loutka.. tohle by dříve neudělal..

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-03-2002 v 13:07 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 95

Zareagovali jsme holt pozde, zakon se jiz projednava dlouhou dobu. Ale kdo ma ty sasky v poslanecke snemovne porad kontrolovat ??

Nechapu jak neco tak duleziteho mohlo zustat bez povsimnuti medii ...

Old Post 28-03-2002 v 13:11 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Tak vam na me Příspěvek č. 96

padla nejaka skepse ci co....

Uplne me nejak boli na hrudi, busi srdce a je mi smutno z toho vseho...

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 28-03-2002 v 13:12 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2003 - Zákon - 1 odpovědí
03-04-2002 - Přísný zákon. - 1 odpovědí
26-01-2001 - Zákony - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3364770 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív