Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » POZOR, POLITIKA! VSTUP NA VLASTNÍ RIZIKO.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Homolko, Homolko, co s tebou? Příspěvek č. 81

To mám kvůli tvým zraněným pocitům chrlit stejne tirády jako ty? Vždyť ty vedeš monolog sám se sebou, člověče. A ještě si přitom protiřečíš. Toto jsou tvá vlastní slova, po kterých se již k tvým příspěvkům buď nevyjadřuji, nebo jsem spíše stručný.

"Každopádně tímto končím s touhle diskuzí. A dál mě lákat nemusíš, po tvých reakcích jsem ti přestal důvěřovat a zatím nemám zájem se dál nijak angažovat ve "vaší" politické straně."

Ani já ti příliš nedůvěřuji, proto ta stručnost. Buď zdráv a dobré mysli.
PS. Otázky jednoho hlupáka nezodpoví sto mudrců!

Kdo nekouří s námi, ať si kouří s kým chce!
__________________


[Edited by hh-top on 30-03-2002 at 08:14 PM]

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 30-03-2002 v 19:12 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Jak na zemi tak na nebi! Příspěvek č. 82

Už máš trojici?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 30-03-2002 v 19:31 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

S radostí a bez sebemenších problémů. Příspěvek č. 83

Tři Homolkové nebo tři hh-topové, pořád jenom jeden hlas. Ale zato objektivní!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 30-03-2002 v 19:42 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 84

Trojici nemám. Kamoš z growru do toho nechce jít, chápu ho. Já bych i šel, ale nesháním další dva, možná se někdo nabídne...

Osobně to vidím tak, že stačí splodit novou stranu, dát ji do podvědomí občanů a vysvětlit jim hlavní myšlenku hlasování. Poté sehnat tolik SPOLEHLIVÝCH lidí, kolik by bylo mandátů a Ti by si tím vlastně vydělávali. Akorát by museli podepsat smlouvu, že budou hlasovat všichni stejně podle výsledku hlasování z našeho webu. Chtělo by to aspoň 5 tváří. Jedna z nich je hh-top(předseda strany).

2Homolka: chlebodárci mohou být stejní, ale závislí budeme jen a jen na hlasování lidí (v systému, co jsem zde popsal)

Pokud někomu něco není jasný, tak to napište buď sem nebo PM a já sem pak dám odpověď, jestli ji budu znát.

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 31-03-2002 v 11:47 AM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička Teďmě tak napadlo Příspěvek č. 85

jestli by nestálo za to namísto petice proti novele (nebo raději paralelně s ní) nezačít sbírat podpisy za dekriminalizaci užívání konopí nebo možná raději za přeřazení konopí do skupiny lehčích drog a s tím související snížení postihů.
Myslím, že s pomocí netu by to nemuselo být nic nemožného. Mám pocit, že většina uživatelů konopí jsou s netem docela kamarádi a pokud ne přímo, tak přes jednoho člověka určitě. V tohle by Grower mohl udělat hodně.
Nemůžu se pořád zbavit dojmu, že změna názoru společnosti na konopí je ta nejlepší cesta. Vždyť už tady jsou snahy Pejřila, tak proč mu nepomoct? Nemám ovšem nic proti založení strany "huličů" a určitě bych byl minimálně její sympatizant, ne-li aktivní podporovatel.

to Homolka: pokud píšeš:
Ostatně to, že novela "O šíření toxikomanie" prošla všemi institucemi bez povšimnutí, je ten nejlepší důkaz občanské (včetně nás všech, nyní tak rozohněných revolucionářů ) lhostejnosti, která nakonec zahubí každou republiku, případně způsobí její transformaci zpět do "tajné monarchie."
tak bych ti chtěl říct, že s tvým názorem o lhostejnosti nesouhlasím zcela, protože se obávám, že spousta lidí si myslí, že ta novela je dobrá věc. Řekl bych, že víc než 50% dospělých. To právě se ve svých příspěvcích snažím pořád naznačit

Wibe, píšeš: Osobně to vidím tak, že stačí splodit novou stranu, dát ji do podvědomí občanů a vysvětlit jim hlavní myšlenku hlasování.
ty poslední dvě věty, to je právě podle mě ten největší problém. jak to chceš udělat? Proč myslíš, že všechny strany mají problém s financováním?

Ještě bych chtěl říct, že pokud nadáváte na politiky a politické strany, tak si uvědomte, že to jací jsou tam lidi a jak se chovají, je dané tím, že tam je vzorek společnosti, ve které žijeme. Jaká je společnost, takoví jsou politici a jejich strany.

nemo

Old Post 01-04-2002 v 00:16 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Finance - problém? Příspěvek č. 86

nemo: Ano ostatní strany mají problémy s financováním, protože mají spoustu členů, chtějí se co nejvíce zviditelnit, prosadit svůj program a v neposlední řadě si chtějí NAHRABAT!
Naše strana nebude mít moc členů, kterým se bude platit, vpodstatě to budou jen Ti, kteří budou v parlamentu a Ty bude vyplácet stát.
Jsem přesvědčen, že zviditelnění a prosazení přijde samo s hlasovacím systémem. Televize, rozhlasy a noviny se SAMY chytnou této zajímavé myšlenky(skromně nazváno) Protože to lidi bude rozhodně zajímat, stejně jako lidi zajímají ostatní nápady,vynálezy a vymoženosti.

Pokud se někomu zalíbí naše strana, tak nám může odevzdat nějaký dar, ale to neznamená, že mu za to budeme líbat nohy! Budeme muset tak jako tak dostát svým závazkům vůči internetovým hlasovatelům...

Měli by jsme si poslíšit se založením té strany! Do voleb není již mnoho času.

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 01-04-2002 v 18:41 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Ty seš ťula. Příspěvek č. 87

Ale oni si přece nehrabou tím, že by dostávali peníze od strany. Sami platí stranické příspěvky!
Oni si hrabou, jakmile se dostanou k moci. Ty peníze má ta strana na to, aby o sobě dala vědět. Aby mohla co nejvíce lidí oslovit. To stojí ty prachy. Něco jako reklma na tu stranu a její program.

nemo

Old Post 02-04-2002 v 04:49 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Homolko, nemohl by si své hloupé a teď už i sprosté řeči vést jinde? Příspěvek č. 88

Jseš nechutnej a kazíš lidem náladu. Když s něčím nesouhlasíš, dej to najevo, ale nepruď.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-04-2002 v 12:09 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 89

Homolka, co te stve? Ze se tu nekdo snazi bojovat pro dobro veci? ze vymysli navrhy, jak zmenit to, co se nam nelibi? Jak zkusit zamezit lhostejnosti naseho naroda? Jak zkusit udelat z politiky neco jineho, nez je dosud? Proc nezkusis dat taky nejaky konstruktivni navrh misto te tve nekonstruktivni kritiky. Nerikam, ze jsi hloupy a nerika to tu nikdo. Ale myslim, ze by tve "schopnosti" sly vyuzit jinak. Hledej chyby, ale rovnou navrhuj reseni. Neni umeni kritizovat druhe, umeni je naslouchat a poradit... Ano rika se, ze radit se ma jen kdyz jde o zivot a nebo, kdyz jsi pozadan. Tak tady uz obrazne receno o zivot jde a navic jsi zadan...

Tak prestan stourat a neradit a zacni stourat a radit. Co by se podle tebe melo v teto veci udelat? co navrhujes ty? Jake mas plany a vize?

Old Post 02-04-2002 v 13:03 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Jsi jenom samolibý a sebelítostivý Homolko. Příspěvek č. 90

Dokonce mám podezření, že jsi se zamiloval do vůně vlastního prdu. Možná, že by si pro ty ubohé oklamané mladé lidi měl založit nějakou poradnu, kde by jsi jim jasně naznačil jak to udělat, aby netrpěli vášněmi a byli místo toho prodchnuti jen lítostí k druhým. Jsem si jist, že by to ocenili a i ty by ses mohl cítit užitečný, což ti evidentně schází. Pocit nepotřebnosti musí být velmi mučivá věc. Napiš nám o ní něco.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-04-2002 v 13:54 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 91

Vazeni pratele,
pri cteni tohoto threadu mi zabylo trochu hořko - lod, zvana grower.cz miri na rozbourene more, zdobene mnohymi utesy, snad i nejaky ten otvurek v kadlubu lodi se objevuje, a muzstvo, misto usilovne prace u pump a uprku do lanovi, se dohaduje, bude-li se nalevat vino ci rum, osobnim invektivam se pritom nevyhyba. Mame toho zapotrebi, panove (a event. damy) ?

Old Post 02-04-2002 v 13:58 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Mám návrh, kolego Growere. Příspěvek č. 92

Viridis má pravdu, nejsme v pozici, kdy si můžeme dovolit plýtvat energií na malichernosti. Odložím tedy své snahy o provokaci (výměnou za tvou odloženou destruktivitu ohledně SPD) a soustředíme síly na přežití Groweru. Co ty na to?

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-04-2002 v 14:19 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

OK, dohodnuto. Příspěvek č. 93

Není nutno příspěvky přemisťovat, jen bych poprosil o snahu nebrat lidem páru, když už nějakou cítí. Mnohem více nás ohrožuje lhostejnost, než trocha vášní na víc.
Mimochodem, myslím si též, že humbuk kolem novely je v podstatě kopřivková reakce, která mnoho nevyřeší. Vnímám jí spíše jako souhrn pocitů, které se do lidí vkrádají při pozorování státního dirigování našich soukromých životů. Zmínky o SPD se ovšem vynořily dávno před touto novelou a já jsem nadále přesvědčen o tom, že v demokratickém systému je ten nejlepší způsob hájení skupinových zájmů účast na zákonodárném procesu. Strašně mě vyvedlo z míry, když jsem viděl skiny a podobnou verbež strany zakládat a problémy, které s nimi na tomto poli má stát, tak ty mě téměř dorazily.
Myslím, že bychom to zmákli taky, ale netrvám na ničem podobném. Prostě jsem to jako člověk politicky uvažující hodil do pléna.
PS. Samozřejmě, že tvé otázky o tom jak si to představuji s tou dekriminalizací jsem slyšel a rád ti je zkusím zodpovědět. Je to však trochu obsažnější úvaha a já rád stručnost. Máš-li skutečně zájem, rád ti to pošlu PM a odhalím své idealistické ledví. Není to tajnost, ale jen troubové vyvěšují své plány na nároží, když jsou snadno zranitelní. A věř mi, já jsem zranitelný. Ahoj

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-04-2002 v 14:49 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopezzzz
Nový Člen

Karma uživatele lopezzzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 94

2hh-top
Ahoj, už nějakou dobu( pár dní) tady sleduju vaší debatu na téma pol. strany. Nechtělo se mi do toho zasahovat - jsem tu novej. Ale myslím si, že vznik strany ( nemluvě o jejím jediném programu) vůbec nic nevyřeší. Jistě víš, že se stranami, které nejsou v parlamentu se stejně nikdo nebaví, nemají prostor. a do parlamentu se nedostaneme ani kdybychom moc chtěli - to snad víš. Myslím, že jsou lepší možnosti, jak upoutat pozornost a donutit media( potažmo společnost ), aby toto téma otevřela. V Austrálii řešili podobný problém a vyřešili ho opravdu skvěle. Prostě rozpoutali kampaň a obrovská většina lidí, kteří hulí se šli prostě udat. Najednou jim stáli před policejníma stanicema fronty lidí, který se přišli udat za hulení ) Nakonec to dopadlo tak, že zákon stáhli a dokonce se snad v některejch částech Austrálie smí čadit. Myslím, že tady na Groweru je určitě spousta schopnejch lidí, kteří mohou pomoct. Grafici,webdesigneři, lidi s přístupem k velkokapacitním tiskárnám, muzikanti, třeba i novináři z lokálních plátkům, JXD by snad taky pomohl..... To je myslím poměrně slušnej arsenál k tomu, aby o nás prostě bylo vědět. Do voleb je ještě dost času, aby se okolo toho udělal takovej humbuk, že někdo z těch pánů zjistí jak moc lidí se to týká, a napadne ho, že by bylo fajn mít jejich hlasy. No tak se na tom sveze a v tu chvíli je to politické téma, o kterém se bude mluvit.Myslím, že by to možná mohlo fungovat lépe než pol. strana. jinak nevím jestli je dobrý pojmenovat svojí stranu podle sociálně demokratický strany Německa.
Ale jinak K4U za aktivitu.

Old Post 02-04-2002 v 16:39 PM
lopezzzz je offline   Profil uživatele lopezzzz   Find more posts by lopezzzz   Foto galerie člena lopezzzz   Click here to Send lopezzzz a Private Message   Add lopezzzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Ahoj Lopezi, Příspěvek č. 95

děkuji ti za Karmu, od nováčka potěší někdy více než od "mazáka." A teď popořadě:
Píšeš, že se baví jen s parlamentními stranami, my že se tam nedostaneme a že já to vím, či že bych to alespoň vědět měl.
Nuže nemyslím si to. Tuším, že to nemůže být lehké, ale za nemožné to nepovažuji. Už se povedly jiné věci, obzvlášť, když lidé drželi pohromadě.
K té Austrálii. Jsem podaný britské královny, druhým domovem Australan a vím co myslíš. Ano, ve třech či čtyřech státech ze sedmi tam s trávou skutečně není problém, dokud nekšeftuješ. Typický trest pro nekšeftaře je "fifty dollars to the poor box!"
Udělat humbuk a spojit trávařské hlasy pod jednu zástavu a zkusit ji vyměnit za legislativní přízeň, to si umím představit a docela se mi to zamlouvá.
A to SPD, to nemá s náckama nic společného, to je jen pracovní zkratka pro stranu přímé demokracie.
Buď zdráv

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 02-04-2002 v 21:04 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Palec nahoru tak a je to !!!! Příspěvek č. 96

Nevím jestli jste to zaregistrovali, ale pan prezident novelu §188 potvrdil včetně kontroverzního odstavce 2b!!! je nutno zvýšit naši aktivitu na veřejnosti.Bohužel v mém okolí nejsou zdaleka všichni tak ochotni prosazovat své názory veřejně jak jsem se přesvědčil na vlastní kůži.Trojici doposud nemám a tak se prosím ozvěte někdo kdo jste na tom stejně ať se můžeme pustit do práce.
Pokusím se v Pardubicích udělat nějaký veřejný show na podporu petice (organizátor J.X.Doležal) a sebrat další podpisy.Novela má vstoupit v platnost dnem 1.6.2002 takže doufám že do té doby donutíme prezidente obrátit se na ústavní soud.
NENECHME SI SAKRA DONEKONEČNA VŠECHNO LÍBIT!!!!

Old Post 03-04-2002 v 10:47 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6128580 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív