Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC, jiné halucinogeny * psychické problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 81

ja mam na to takovy stesti ze zrovna kdyz jsem zkourenej tak se mi stane naka blbost a dokazu z toho bejt apatickej treba i 3 hodiny stav skonci a jsem docela v uz pohode srovnam si to v hlave a pohoda....ale mozna se mi to stava proto protoze kdyz jsem zkourenej tak prozivam vsechno nekolikrat vic

Old Post 04-01-2007 v 22:44 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 82

to Lux:
Ty city taky vnimam trosku abnormal ale s tema sem taky vyjebal
proste se na ne nevazu a mozna ze je i zlehka potlacuju
aby ze me nebyla naka(,,placka,, - jinak nevim jak to mam vystihnout)
a jindy je zase vyuzivam..

Old Post 07-01-2007 v 18:24 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Upozornění má někdo psychický problém?????? Příspěvek č. 83

Zajímalo by mě jestli někdo měl toxickou psychózu nebo něco v tom smyslu.(psichycký potíže).Zdá se mi že na groweru se o tom moc nemluví.Zdá se někomu že od určitý doby má se sebou něco v nepořádku?????

Není vše jak na první pohled vypadá.

Naposledy upravil wel-bloud 25-01-2007 v 21:19 PM

Old Post 25-01-2007 v 21:08 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 84

No neviem co to znamena toxicka psychoza...ale mal som isty cas, ked som pravidelne hulil problemi psychicke. A to take, ze z nicoho nic ma zacala prepadat panika, zvisil sa mi srdecny rytmus, oblial ma studeny pot, problemi z dychanim. A to som nebol akurat nahuleny. I ked som si dal len prdika cez fajku tak ma okamzite prepadla panika. Na isty cas som hulenie vysadil a trosku telo dal do poriadnu. A uz to nemam. Neviem z coho to bolo a preco ale neprijemne to bolo velmi.

Old Post 25-01-2007 v 21:57 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAG OF MORD
Stálý Člen

Karma uživatele DAG OF MORD - 83% PěstitelskáKarma uživatele DAG OF MORD - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 85

kavalera: To je normál, väčšina huličov niečo také zažije aspoň raz. Ja osobne som tie stavy prežil niekoľko krát ešte minulý rok. Niekedy aj teraz. Ale také ozaj nepríjemné som nemal už dlho. Je dobré ak sa na to napiješ veľa vody.

wel-bloud: V dnešnej dobe je ozaj málo ludí, ktorí nemajú psychický problém. Osobne ich mám niekoľko. Sú to bežné populačné poruchy, väčšinou sa striedajú. Úzkosť a vnútorná rozhodenosť, tak to už pomaly patrí ku mne. Ale naučil som sa s tým žiť. Každý sme iný, a to čo je pre niekoho porucha môže byť pre iného schopnosť. Človek ako taký nieje ešte dostatočne preskúmaný, takže väčšinou sa všetko nové a tajomné berie ako niečo zlé, čo sa vymiká normálu, porucha.

citace:
Toxická psychóza, závažné duševní onemocnění vzniká pozvolna, plíživě. Až po čase příjemného braní si člověk uvědomí, že se něco změnilo - lidé si ho víc všímají, mluví o něm, nakonec i všichni jeho kamarádi z tak soudržné a dobré drogové party se proti němu spikli. Pocity vztahovačnosti jsou častější, hlubší, občas se objevují zrakové i sluchové halucinace. Jedinec začíná ztrácet kontakt s realitou, je úzkostný, brání se, je agresivní nebo se dává na panický útěk před něčím, co se odehrává jen v jeho vlastní mysli. Člověk se často cítí sklesle, nemůže se dobře soustředit, nevěnuje se proto žádné činnosti. Přejde-li akutní toxická psychóza do chronické fáze, ubývá inteligence, převažuje apatie, bezradnost. V průběhu psychózy hrozí nebezpečí sebevraždy.

| Rád by som sa predstavil! | Začíname, mamičkáreň! |
| Chytač rýb fajka sklo 40mm. | Môj vlastný wallpaper. |

Old Post 26-01-2007 v 08:37 AM
DAG OF MORD je offline   Profil uživatele DAG OF MORD   Find more posts by DAG OF MORD   Foto galerie člena DAG OF MORD   Click here to Send DAG OF MORD a Private Message   Add DAG OF MORD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neslapatpotrave
Stálý Člen

Karma uživatele neslapatpotrave - 42% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 86

Myslím že psychyckých anomálií mám dost. Já se jich nesnažím zbavit, beru je jako něco zvláštního a snažím se s tím naučit žít a něco z toho vytěžit. Navíc postupně začínám věřit tomu, že je to odčinění mého karmického dluhu a snažím se s tím smířit.

Halucinogeny ani travu bych neviděl jako ÚNIK, Halucingeny by měli dát jiný ůhel pohledu a excitovat ti vedomí výš. Jde o to že pokud vyrůstá spousta sociofobních a schizofrenních jedinců se Světem není něco v pořádku. Ono opravdu není a my jsme to schytali nejvíc. Pokud nezačneš být trochu namyšleněj jako že "vetšina lidí ani nestojí ani za řeč" a "já se neizoluju, já na ně se*u a budu se bavit jen s těmi co za to stojí" tak to nerozchodíš. Chce to určitou dávku zloby (nenávisti jistě) a arogance.. Zas na druhou stranu i lásky k těm co si ji zaslouží.

Jak jsem říkal že se z toho snažím něco vytěžit.. Beru moji mysl tak že uvažuje jinak než ostatní, proto má potenciál stát se výjmečnější.

Větší palba jak trávu jsem ještě neměl, ale určitě zkusím až si budu jistý že jsem ve svých myšlenkách dost silný abych nezešílel. A to radím i tobě

Old Post 28-01-2007 v 13:19 PM
neslapatpotrave je offline   Profil uživatele neslapatpotrave   Find more posts by neslapatpotrave   Foto galerie člena neslapatpotrave   Click here to Send neslapatpotrave a Private Message   Add neslapatpotrave to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghettochild1
Stálý Člen

Karma uživatele Ghettochild1 - 24% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 87

Nemyslim si ze bys mohle zesilet.Kazdopadne to cos napsal je pravda.............PRvne je dobry se o vecech jako jsou halucinogeny neco dozvedet a pak pomalu neco zacit zkouset.....

You will see....nejedna se tak o halucinace jako o totalne jiny pohledyna sebe ostatni spolecnost a svet obecne a nektery SATORI muzou byt dost soikujici.

Nejlepsi je nca se tahnou silou Tao
Wu wej...Aktivni necinneni

The TRUtH is Out THEre

Old Post 30-01-2007 v 18:37 PM
Ghettochild1 je offline   Profil uživatele Ghettochild1   Find more posts by Ghettochild1   Foto galerie člena Ghettochild1   Click here to Send Ghettochild1 a Private Message   Add Ghettochild1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BIG.imejl
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BIG.imejl - 12% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 39  

Upozornění čím déle Příspěvek č. 88

<executing prehodnoceni>

Začnu hezky přehledně.

HUlil jsem pravidelně přibližně každých 20dní asi rok.
Před 2,5měsíci jsem si řekl DOST. A je to tak stále.
Frekvence 20dnů je samozřejmě průměrná, a byla
způsobena nedostatkem a taky touhou ušetřit za "zeli"

Neprestal jsem kvuli nejakym obtizim. Neprestal jsem kvuli
studiu. Ani kvuli nejake slecne ktere se to nelibilo.
Prestal jsem z duvodu....proste budu chvilku abstinovat

POzor:
Co jsem v prubehu tech 2,5m prozival??

prvnich 14: myslel jsem na T* nekolikrat denne. Pocitoval jsem
taKovou tu jemnou chut na jazyku...touha dat si
byla na stupnici 1-10 na 8 miste

mesic 1.: Pri chvilce klidu jsem si na to vzpomel nebo kdyz
sem nekde videl barevny pruhy, pripadne nejakeho vyhula
Touha 4/10

Mesic 2: stejne jako 1. mesic se snizenou intenzitou vzpominani.
touha 2/10
Obcas stavy typu: Jéžiš, tedka si sednou, dát prdíka....
dát si k tomu pivko....pohodička by byla

zbytek..pulka 3. měsíce: Zvysena intenzita, touha 5/10
stavy: že bych si koupil, shaneni travy po icq..nastesti nikdo neměl


Obtize:


Prvni mesic po zkonceni:

spatne usinani. lezel jsem 2h v posteli a neslo usnout.
problemy s pameti (nic vazneho), soustredenim
zpomaleni reflexu

Zybtek:

objevuji se velmi slabe halucinace, mam pocit ze nekdo vola moje
jmeno. hlavne ve hlucnem prostredi si mozek vymysli i
nadavky.....jako ze si myslim ze na me nekdo septa PICO, neo tak

pocit sledovani....ano! hlavne kdyz jdu po ulici a kazdy se na me
podiva, je to neprijemne

zmena charakteru: ....psycho

Byval jsem velmi ochotny, laskavy.>>>>> cynicky,arogantni
jsem ted.

Obava o dusevni zdravy..silná


Zajimavost: [offtopic]

Asi pred tydnem jsem mel pocit zpomaleni proudu toku casu.
Bylo to jako kdybych se zbavil bremene a mohl se znovu zkoncentrovat. Vazne zajimava zkusenost.

Jinak jsem experimentoval s salveji a rekl bych ze je silnejsi s kratsim
ucinkem, zavrene oci>>vidiny..pocity zity v jinem paralelnim svete ;-)
byl jsem jakysi mag xD

Ale problem u salveje nastava s navysovanim davek. vsiml Jsem si, ze jsem si musel dat vzdycky o neco vic, abych dosahl stejneho ucinku

<blabol treminated>

Sháním modré neony na škodu 120, značka: "Spěchá".

Old Post 30-01-2007 v 23:02 PM
Mr.BIG.imejl je offline   Profil uživatele Mr.BIG.imejl   Find more posts by Mr.BIG.imejl   Foto galerie člena Mr.BIG.imejl   Click here to Send Mr.BIG.imejl a Private Message   Add Mr.BIG.imejl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 89

:OptieX

Neber si to osobně ale když čtu tvoje příběhy tak bych ti hulit spíš nedoporučoval. Já třeba kouřim 10let a nikdy sem neměl po skunku výrazně nepříjemné pocity nebo stavy ale znám několik lidí (mimochodem je spojují lehké psychické problémy) kteří po hulení obvykle uletí, chvilku jednají zcela nesmyslně a pak upadají do hlubokých depresí. To jim psychicky moc nepomůže. Jeden známý se po silném modelu přestal úplně kontrolovat, později mi říkal že cítil silné nutkání si vzít život. To samozřejmě nejsou účinky marihuany, jen říkám, že může zhoršit průběh některých psychických onemocnění..

Obecně platí že ganja prohlubuje pocity. Když seš veselej, budeš obvykle ještě veselejší a obráceně...

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Naposledy upravil C.R.E.A.M. 19-03-2007 v 09:04 AM

Old Post 18-03-2007 v 23:51 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 90

Zdarec. Mno s maniodepresivitou mam taky bohuzel docela bohaty zkusenosti. Ale asi te sklamu, kdyz ti reknu, ze ji vyvolavaji prave halucinogony. Me se to spustilo nekdy pred rokem, kdyz jsem na podzim mel trosku vetsi houbovej tripek, kterej sem prozil na caji ze 40 hub. ve 2 lidech 80 kousku. varily jsme je dost dlouho a taky to pak mozna bylo tim, ze tam vyluhovaly vsechny chemicky sracky a to i ty, ktery sou normalne pro stav nezadouci :/ mno intoxikace probihala mocne. nejvetsi naarezy, super stavy. az na to, ze asi po 2 hodinach co stav odeznel, sem dostal jakejsi hnusnej holotrop. silene se mi motala hlava, tlak na spancich a svihl sem sebou pred hospou. Pak sem se probral celej poblitej :/ mno to je celkem jedno. Asi po 1,5 mesici na me padla nejvetsi deprese. Celou dobu se mi tak nejak vsechno sralo. Skola, vstah s holkou, problemi doma a dokonce i vstahy s kamaradama, kterym sem neustale citil potrebu se vykecavat a oni uz to nepobiraly. Mno zhroutil se mi svet. Potom co jsem si vsechno tohle uvedomoval sem si uz musel priznat, ze na to sam nestacim. Ze uz to proste nedaavaam. Tak sem si zasel k psychologovi. Psychiatr mi pak predepsal Cypralex (lehky antidepresiva). Driv sem si hodne pomahal alkoholem, pac po tom sem se citil uvolnenejsi a min zahalenej depresema, ale to pak zase prislo raano, jak opojeni odeznelo :/ Mno antidepresiva mi casem dost pomohli na ty deprese. Ikdyz se mi porad hlavou honilo spousta myslenek, ale uz to nebyly takovy ty psycha typu, vsechno je v haji, nikdo me nema rad, asi se obesim.
Mno a pak sem jednou v lete s kamaradama zkousel kourit opium a taky opiovej caj. To mi aji ustalilo naval myslenek. Ikdyz bych mozna spis rekl, ze me to spis vygumovalo, pac ted kdyz je trebas ticho a nikdo se nedeje, tak se mi hlavou v podstate ani zadny myslenky nehoni
Mno pak casem prisli nejaky dalsi houby, nejakej pervitin a jak uz tady bylo vise zminovany, tak se ty narezy v hlave secetli. Zase sem se cejtil jako magor, tak sem chvilku poziral ty depresiva, kterych mi jeste par zbylo. Mno ale tak nejak sem celou dobu neustale pil alkohol. Skoro kazdej den. Mno a samozrejme i hulil, o tom se ani nezminuju. Po par trapasich v ozralosti a nesmirenim se svetem se mi nejak rozbresklo (asi sem se zblaznil) a rekl sem si, ze si vlastne ten svet kterej sem vnimal tak osklive, tak ze jsem si ho vytvarel sam tim, jak sem do sebe neustale sypal nejaky jedy. Prevazne tedy: nikotin, thc, alkohol, psylocibin. Zbytek byl spis jen tak z experimentalniho hlediska, ale ovlivnilo me to stejne. Mno a ted uz temer nekourim (u piva obcas podlehnu ), piju jen o vykendech, hulim take vyjmecne a uz take neexperimentuji s jinymy drogami. A hle, sem daleko stastnejsi clovek.

Takze taky doporucuji predevsim cistou hlavu. Alspon na nejakou dobu. Tak mesic je idejka. U lidi si pak budes vic vsimat tech kladnych stranek a celkove budes myslet trosku optimisticteji

Preju hodne stesti a pevnou vuli

btw: kvuli tomuto prispevku sem utratil 79 KC za aktivacni SMS, protoze mi smazli puvodni heslo.. grrr :/

Old Post 19-03-2007 v 20:24 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 91

jinak k marihuane: souhlasim s tim, ze to hodne prohlubuje pocity. Kdyz resis nejakej namet podobnej depresi, tak pri zhulenosti do toho spadnes jeste vic, pac te to nuti nad tim premyslet a hledat reseni.

2cream: ty jo, jestli si mel vzdycky happy stavy, tak to te obdivuju. To ses asi mrte velkej optimista. Ja mivam pokazde jiny stavy. Akorad kdyz sem nasranej, tak me to vetsinou uklidni jinak veskery myslenky prohlubuje.

souhlasim stim, ze v kazdem cloveku je spjato jak dobro, tak i zlo. stejne jako v lidech obecne. pro me byla tahle faaze nejhorsi. kdyz jsem zacal pocitovat ruzny pocity, ktery ke me driv nikdy nepatrily. najednou sem si pripadal jak nekdo jinej. nastesti jen pocit. to si pak clovek uvedomi, ze okoli kolem nej, i lide sou obsazeni v nem samim. mno psycho. na jednu stranu zajimavy, ale na druhou stranu jsou to vnitrni muka, ktery jak mile prijdou, tak se jich jen tak lusknutim prstu nezbavite. chce to jakousi rozvahu a nadhled. uvedomovat si ze jde jenom o pocit a ne o realitu. kazdopadne kdybych tohle vedel driv, asi bych pockal do 25 let, kdyz uz bych mel psychyku plne vyvinutou a tyhle pocity by me tak vnitrne nevyvaadely zmiry.

Old Post 19-03-2007 v 20:53 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Re: čím déle Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od Mr.BIG.imejl
Obtize:

Prvni mesic po zkonceni:

spatne usinani. lezel jsem 2h v posteli a neslo usnout.
problemy s pameti (nic vazneho), soustredenim
zpomaleni reflexu

Zybtek:

objevuji se velmi slabe halucinace, mam pocit ze nekdo vola moje
jmeno. hlavne ve hlucnem prostredi si mozek vymysli i
nadavky.....jako ze si myslim ze na me nekdo septa PICO, neo tak

pocit sledovani....ano! hlavne kdyz jdu po ulici a kazdy se na me
podiva, je to neprijemne

zmena charakteru: ....psycho

Byval jsem velmi ochotny, laskavy.>>>>> cynicky,arogantni
jsem ted.

Obava o dusevni zdravy..silná



Skoro bych si myslel, že to nahoře, sem psal já ... Vše co výše popisuješ zažívám asi 3/4 roku (je to i doba po kterou sem přestal s kouřením trávy)..

Musim se přiznat, že mám většinou sebedestruktivní nálady - možná to ovlivňujou i problémy v rodině..... Nevim jestli bych s tim měl zajít za psychologem nebo ne, spíš si myslim, že by mi nepomoh.

Pohled na svět: pesimista..

Dřív sem se víc smál, byl sem víc otevřenej, teď sem raději sám a řesim v nitru svý problémy..

Jinak přemejšlim, jestli si mám nebo nemám občas zahulit - tim myslim třeba 1-2krát do měsíce, ale nemůžu se rozhodnout... Když na to mám chuť tak mě to do druhýho dne přejde a řikám se, že sem rád že sem si nezahulil, jenže za tejden je to tu znova.. Kua

A k tomu spánku, usínám hrozně dlouho.. I 2 hodiny trvá než usnu a u toho mě provázej hlasy (někdo na mě mluví - větsinou uplný píčoviny co nedávaj smysl)

Old Post 02-05-2007 v 23:18 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BIG.imejl
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BIG.imejl - 12% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 93

chlape...nemel sem 155dni...v pa sem si dal. upne super. naprosta extaze

a problemy behem tech 155 dnu vymizeli fakt...taky sem si sehnal skvelou slecnu...takze

dej pauzu...aspon ty 3 mesice a uvidis...bude lip ;-)
jez cokoladu!!!

Sháním modré neony na škodu 120, značka: "Spěchá".

Old Post 06-05-2007 v 22:47 PM
Mr.BIG.imejl je offline   Profil uživatele Mr.BIG.imejl   Find more posts by Mr.BIG.imejl   Foto galerie člena Mr.BIG.imejl   Click here to Send Mr.BIG.imejl a Private Message   Add Mr.BIG.imejl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 94

Ok. Víš, já spíš čekám na tu příležitost, kdy si to budu moct vychutnat a ne jen si zahulit a honem honem jít pak něco dělat.. Prostě klídek, pohoda.. Asi se dočkám až u svý sklizně, protože mě nějak nebavilo kouřit ty čutky z města..
Čokoládu moc nejim no ale vyskoušim Dík za tip..

Old Post 06-05-2007 v 23:00 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 95

Ja nechcem nič potvrdzovať ale po pár rokoch ,,hulenia" sa mi vyhodila ,,Schyzofrenia"... neviem či to robí cannab. ale proste dostal som to... ale je to len na pasívnej úrovni... Neprepne mi a nezmením sa na niekoho iného...

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 11-06-2007 v 06:48 AM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BIG.imejl
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BIG.imejl - 12% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 96

jaký to je a pocity?

Sháním modré neony na škodu 120, značka: "Spěchá".

Old Post 18-06-2007 v 12:43 PM
Mr.BIG.imejl je offline   Profil uživatele Mr.BIG.imejl   Find more posts by Mr.BIG.imejl   Foto galerie člena Mr.BIG.imejl   Click here to Send Mr.BIG.imejl a Private Message   Add Mr.BIG.imejl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1401930 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív