Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

JO TAK TO JO Příspěvek č. 81

2kjegel

a co takhle H. SELBY - Posledni odbocka na Brooklyn.



CHLAPE TAHLE KNIHA JE WOSTRA

- ma oblibena hrdinka TRALALA -- - - ----
- - --- to je na zaber do filmu ... kdyz tralala lezi na wyrwanym kresle z auta ... wymlaceny zuby ... wozrala do bezwedomi .... po tak 50cislech s chlapama ... a DETI SI HRAJOU S NASADOU WOD SMETAKU MEZI JEJiMA NOHAMA ... krom jineho myslim ze zapada slunce :-)

kurwa WOSTRY


- pribeh s odborazem je tematicka sila, ale celou dobu me ten "hradina" stwal, az bych mu dal aspon dwe rany kladiwem ...


bassdrive.com RULEZ

Old Post 27-05-2002 v 18:22 PM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kjegel
Stálý Člen

Karma uživatele kjegel - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 71 

Selby Příspěvek č. 82

2 lokijokinnen : kdyz jsem ji poprvy cet, prislo mi to hodne vostry, brutalni, surovy a kruty... ale skvele napsany. Je to jako popis pekla, lidi neschopny lasky, za to schopny perverze, nasili. Doporucuju kazdymu..

a jeste jednu jsem scitnul od Selbyho : Pisen jitrniho snehu

Old Post 27-05-2002 v 19:54 PM
kjegel je offline   Profil uživatele kjegel   Find more posts by kjegel   Foto galerie člena kjegel   Click here to Send kjegel a Private Message   Add kjegel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hans von aachen
Nový Člen

Karma uživatele hans von aachen - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Palec nahoru Příspěvek č. 83

myslim, že číst je fakt bezva, důležitý je aby se vo tom člověk přesvědčil sám a ne aby mu to vnutili ve škole. až když sem se učil literku na maturu, tak mi docházelo jaký skvělý knižky sem prošvich, když sem na to kašlal...
no já mám rád kerouacka, tolkiena, pratchetta, kazantzakise, taky jméno růže je bomba,...
teď sem se po dlouhy době dostal ke čtení (paradoxně ve zkouškovym) a přečet sem si alenku v říši divů od lewise carolla, a řeknu vám, že tu knižku budu vod tý doby nosit furt u sebe abych si moch ňáký pasáže kdykoli přečíst, je to fakt maximální "úlet"...
ještě větší psycho než mestečko twin peaks

Old Post 28-05-2002 v 16:34 PM
hans von aachen je offline   Profil uživatele hans von aachen   Find more posts by hans von aachen   Foto galerie člena hans von aachen   Click here to Send hans von aachen a Private Message   Add hans von aachen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jsix
Nový Člen

Karma uživatele jsix - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 18 

Palec nahoru Temný obraz Příspěvek č. 84


Ja som toho prečítal dosť veľa, a čo sa týka feťáckych úletov, veľa ich tu bolo spomenutých ale jeden nie, doporučujem!!!!!!:

Temný obraz (Philip K. Dick, orig: Dark Scan)

je to brutalitka, buď som sa smial tak, že mi tiekli slzy z očí, alebo som premýšlal tuho ako pri Neuromancerovi. Naozaj odporúčam, český preklad je podla mňa lepší ako slovenský. enjoy.

http://www.irontown.host.sk

Old Post 28-05-2002 v 16:55 PM
jsix je offline   Profil uživatele jsix   Find more posts by jsix   Foto galerie člena jsix   Click here to Send jsix a Private Message   Add jsix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jsix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

matura Příspěvek č. 85

a cely stredoskolsky system (aspon u nas na bejwalim gymplu) mi prisel w literature dost na H....


cestinarka nemohla pochopit, ze me zajima wic cokoli me blizsiho (w tu chwili piwo) nez neco tak odtrzene podanyho jako poezie z pred minulyho stoleti

... poezii mam rad, ale jinou D-R owskou
(pro ty w nyx.cz - http://www.nyx.cz/code/index.php?ka...che=1022697073)

ke knizkam co me zacali neco dawat sem se musel propracowat sam s pomoci mych kamaradu

- Oscar Widle - je kritik doby a wtipalek wjednom, John Fowles (to je wyklad a totalni ponoreni do historie nebo sebesama)

... o sci-fi snad na skole nebyla ani carka (seru na Capka ajeho mloky a wubec proc to psal, JuldaWernu byl sice wizionar - ale co je mi po tom kdyz mame rok 2002)

o Beatnicich neco malo - proc ale nigdo nepropoji vic weci dohromady - w tomto pripade ameriku a jeji trable, reakce a postoje lidi, ....

kurwa to uz zas sklouznu k totalni kritice skoly ... to sem nechtel

kdyz me tak wadi ta odtrzenost od reality

proc se ucime dobu rimskou - kdyz si musim prijit sam na to ze nas prawni system z ni cerpa, je od ni odwozena cela nase ciwilizace, at uz jazyky (my mozna zas tak ne), veda, filosofie, nahled na swet - kdyz mi dejepisarka wykeca naky drby o tom kdo kdy zapalil Rim

F A K K

doufam, ze ne wsichni ucitele zijou w alternatiwnim wesmiru

I HOPE SO


Old Post 29-05-2002 v 19:40 PM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 86

Moje naj: Richard Bach- Čajka Johnathan Livingston, Charles Bukowski- páči sa mi hádam všetko,Johanes M. Simmel- podobne ako u Bukowského, Thomas Harris- čierna nedeľa, Paulo Coelho- alchymista, Karl May, Kuchárske knihy- varenie je moje hobby.

Old Post 29-05-2002 v 20:58 PM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cube48
Nový Člen

Karma uživatele cube48 - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 18 

Obraz Příspěvek č. 87

2 jsix: jo, jo Temný obraz je slušný počteníčko

hope 4 dope

Old Post 30-05-2002 v 23:17 PM
cube48 je offline   Profil uživatele cube48   Find more posts by cube48   Foto galerie člena cube48   Click here to Send cube48 a Private Message   Add cube48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

to lokijokinnen: Příspěvek č. 88

jojo, co stim udelame? :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 01-06-2002 v 08:44 AM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 89

tak leda az budem mit potomky tak je vychowawat jinak

... ja ucitel nebudu ... atak


.... jedinej system owliwnowani prubehu weci w tomto state jsou prewazne wolby nebo zainteresovani lide w problemu .... no a jak sem rek - ja potomka na gymplu nemam - tak me to na par let bude asi mijet


a wubec .... ted nemam cas

.... PROTOZE MUSIM DO 30ti UDELAT KARIERU WOE :-(



Old Post 01-06-2002 v 13:49 PM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lokijokinnen
Stálý Člen

Karma uživatele lokijokinnen - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 90

no jinak zpet k tematu --

.. CO TAKLE - MODLIDBA ZA OWENA MEANYHO ---

--- videl sem i screenshot z filmu -- ale ten film mi utek - skoda

----- kniha je skwela (trochu tlusta na me) ale sqela

ted ctu SABACHA - hownohori (de to ale jak co)

OPILE Beneny sou lepsejsi - kurwa

yeah




- ADMIN - lokijokinnen:disabled 4 EGOism



Old Post 01-06-2002 v 13:54 PM
lokijokinnen je offline   Profil uživatele lokijokinnen   Find more posts by lokijokinnen   Foto galerie člena lokijokinnen   Click here to Send lokijokinnen a Private Message   Add lokijokinnen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 91

Jak tu někdo zmínil Alenku v říši divů, vzpomněl jsem si na knížku, která je hrozně blízká zase mně: Malý princ od Saint-Exupéryho.
Jako dítě mě to nutili číst jako pohádku a mně se to vůbec nelíbilo, ale pak jsem se k tý knížce náhodou vrátil asi před rokem a naprosto mě nadchla, je to jedna z nejkrásnějších a nejmoudřejších knížek co znám (a znám jich dost), ale musí se číst pozorně a vychutnávat si každou větu... třeba po dobrým jointu a člověk tam objeví fakt úžasný věci...

Nebo poezii, Skácel, Holan, některý Nezvalovo knížky (z poetismu), z cizích Apollinaire a jeho Pásmo nebo Alkoholy... ale jak říkám, pozorně a s citem...

Old Post 01-09-2002 v 20:40 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Pohodička cteni Příspěvek č. 92

Po huleni je u me naprosto nemozny cist cokoliw,protoze se nedokazu soustredit.Jinak ja ctu hlawne literaturu faktu a to prewazne 2.sv.walka.Nejwic me zajima oswetim.Doporucuju knihi Robert Merle-Smrt je mym remeslem,nebo Lekari hanby.Ted se chystam cist neco od JXD a pak taky jiz zminowanou knihu 1984.
Pak bych rad nasel knizku na zpusob meho nejoblibenejsiho filmu-PULP FICTION.Proste gangsterka ze super zapletkou.Nezna nekdo neco takowyho??????????

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 02-09-2002 v 08:40 AM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 93

me se hrozne dobre cte, na takovym tom zhulenym dojezdu (no vyraz jako prase ;-), ciste hned po brku se taky na ty pismenka nejak nemuzu soustredit. Ale kdyz mam naladu tak to taky jde a je to docela v pohode 8-)

...jinak ted ctu JXD - Marihuana 2000, nic moc....

...ale takova Tibetska kniha mrtvych, jako MAZEC ==> doporucuju

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 02-09-2002 v 18:22 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 94

teď jsem se znova dostal po dlouhej době k Tulákovi po hvězdách od Londona a zas mě to úplně dostalo, jestli si myslíte že Londn psal jenom o zlatokopech, tak doporučuju

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 03-09-2002 v 21:21 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teksun
Stálý Člen

Karma uživatele teksun - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 43 

Palec nahoru Příspěvek č. 95

zrowna tedka čtu EDITH PIAF její žiwotopis, kterej napsala její newlastní ségra a nejlepší přítelkyně
-Edith je fakt hustá rošta s dost drsným žiwotem

Old Post 06-09-2002 v 14:29 PM
teksun je offline   Profil uživatele teksun   Find more posts by teksun   Foto galerie člena teksun   Click here to Send teksun a Private Message   Add teksun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 96

Já popravdě skoro vůbec nečtu (teda aspoň knihy ne). Jediný, co furt valím do hlavy, sou různý tutorialy a manuály ohledně komplů (nedávno sem četl Doctor Linux - 2000 stránek v angličtině - fuckt mazec to přelouskat). Nedávno jsem si ale přečetl knihu od Toma Clancyho - Rainbow Six. Podle týhle knížky byla udělaná i počítačová hra, ale tím se nenechte odradit, je to super knížka, která pojednává o protiteroristickým komandu a moci a síle některých amerických korporací - moc zajímavý čtení (akorát těch 600 stran na mě bylo trochu moc :-)). Ale fakt vřele doporučuju k přečtení (teda pro holky to asi moc nebude....)

live ganja, live!!!

Old Post 06-09-2002 v 18:20 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9733020 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív