Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » už jste to dali ven?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 81

v brne neska byly kroupy 2x a mi kyticky to dali v poho az na nekj ten listecek

Old Post 10-05-2005 v 20:01 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 82

Ja byl dneska hledat mistecko a po ceste domu me potkali na kole kroupy a muzu vam rict, ze bych nechtel bejt kytka v tomhle zkurwenym pocasi, protoze, kdyz jsem dostal slupku do nosu, tak to docela i bolelo

Old Post 10-05-2005 v 20:22 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 83

ty krupy mi vymrdali jenom pár spodních lístků,jinak to holky hezky rozchodily


cosa nostra

Old Post 10-05-2005 v 20:48 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 84

Tohle počasí mě sere, snad už se vyjasní, má bejt lepší počasí od čtvrtka, tak snad....

Old Post 11-05-2005 v 10:58 AM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 85

Uvidíme! Teď to vypadá, že bude pěkně a jedu se podívat jak to kytky dali. Bohužel, nejnadějnější se nalomila a i když je zlom zahrabaný a kytka na špejli, moc už jí nevěřím

Old Post 12-05-2005 v 06:35 AM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rief
Nový Člen

Karma uživatele rief - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 86

o vikendu uz dam holky ven za oknem uz jsou docela velke, no uvidime ale pocasi ma byt uz lepsi....

Old Post 12-05-2005 v 07:26 AM
rief je offline   Profil uživatele rief   Find more posts by rief   Foto galerie člena rief   Click here to Send rief a Private Message   Add rief to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snakeeater
Stálý Člen

Karma uživatele snakeeater - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 87

ja už nasadil ven 6 kytek, byl to nadhernej pocit, davat je do pudy poprve

Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená....

Old Post 13-05-2005 v 20:52 PM
snakeeater je offline   Profil uživatele snakeeater   Find more posts by snakeeater   Foto galerie člena snakeeater   Click here to Send snakeeater a Private Message   Add snakeeater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 88

já jich mám venku fakt hodně, a přežily to, protože jsou krytý před větrem, ale minulek rok jsem je dal na prostranství a vítr je pěkně zlámal-ponaučení!!!! Ale dávejte si bacha začátkem května na počasí, pěkně nasere
peace

Old Post 13-05-2005 v 21:00 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G-man
Stálý Člen

Karma uživatele G-man - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 89

Taky uz jsem slahl nejaky ty kyticky do hliny. Jedu letos poprve out z rizku tak uvidime co s toho bude:-)

Tož včíl frčím na SON-T plus 250w

Old Post 13-05-2005 v 21:07 PM
G-man je offline   Profil uživatele G-man   Find more posts by G-man   Foto galerie člena G-man   Click here to Send G-man a Private Message   Add G-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 90

Dneska bylo konečně celý den krásně. Včera jsem je na noc ještě přikrýval před mrazem, ale pak jsem se podíval jaké má být v noci počasí a už je to v pohodě. Má být celkem teplo. Konečně...

Old Post 13-05-2005 v 21:32 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 91

jaký používáte substráty??? pište všichni, co tu jsou, ať se schodnem na tom nejlepším na outdoor!!!

Old Post 13-05-2005 v 21:44 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 92

normálně jsem tam přišel, mrskl (pro balkonové rostliny, s hnojivem na 6týdnů) na 1 kytku 10l....zbytek nechám na přírodě..
myslím si, že pro kytku to bude dostatečné
hlavně spoustu slunečných dnů a výborné hnojivo.
páčko

Old Post 14-05-2005 v 09:20 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 93

jo ty zahradnicky substraty mivaj ph v mirne kysele oblasti coz (kdyz to zalivate za oknem treba mekkou vodou (napr v plzni, my v brne mame dost tvrdou) muze byt pjekne na h... tak nakej ten vapenec nebo co je dobrej.

Old Post 14-05-2005 v 12:40 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 94

Nice weather ! Of course ........ Hmmmmmmmmm.

Hele kolik tak mate pater ja mam na tech nejvetsich tri ale neco teprv klicim...

Old Post 14-05-2005 v 12:43 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 95

zdravim, já jsem namíchal substrát floria pro palmy a zelené rostliny, má to guano, pak jsem dal domácí kompost, perlit, dolomitický vápenec a slepičí hovna! hnojit budu wuxalsuper jako postřik a slepičí hovna vykvašený ve vodě jako zálivku 2xtejdně!!! Jaký hnojivu dopřejete vašim miláčkům???

Old Post 14-05-2005 v 13:10 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
triper
Stálý Člen

Karma uživatele triper - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 96

2hnědojed: já mám na tý největší asi 6-7pater, dal jsem ven sazeničky se třema patrama 1.května, ale přes "zmrzlý muže" se hodně zpomalil růst, ale teď se zase rozjely!
peace

Old Post 14-05-2005 v 13:12 PM
triper je offline   Profil uživatele triper   Find more posts by triper   Foto galerie člena triper   Click here to Send triper a Private Message   Add triper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2011 - co je to za kvítek? - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9964920 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív