Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Čím napájíte 12V větráky?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele Pooh - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 81

mam takovej související dotaz.. tušíte jaký výkon v m3/h má pc větrák? jen tak přibližně.. taky by mě zajímalo, jak se tato hodnota změní při přepnutí na 9V nebo jakékoliv jiné napětí.. lineárně asi ne dík

pooh's growbox 150W hlína

pooh's outdoor gallery 2002 & 2003

Medvídek Pú je v tý pohádce pořád zmaštěnej, že jo?

P.S. Již ve starém zákoně se přinášely oběti žehem...

Old Post 14-02-2006 v 19:34 PM
Pooh je offline   Profil uživatele Pooh   Find more posts by Pooh   Foto galerie člena Pooh   Click here to Send Pooh a Private Message   Add Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindo
Nový Člen

Karma uživatele pindo - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 82

Ja používam starú autonabíjačku.má poistku 25A tak to niečo zvládne.
Super vec.Inak mám aj pc zdroj ktorý využívam na červené vysokosvietive led.

Old Post 14-02-2006 v 19:45 PM
pindo je offline   Profil uživatele pindo   Find more posts by pindo   Foto galerie člena pindo   Click here to Send pindo a Private Message   Add pindo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 83

ja nepouživám nic jiného než trafo a stabilizatory 10 a 12v /3A.(LM7810, LM7812) jsou v každém počitačovém zdroji. A nebo v obchodech s elrktronickýma součastkama asi za 10-15Kč a zapojují se tak že když se na nej podivate zepředu (popsana strana) tak pravá nožička je vstup 0-45V prostředni je zem a pravo výstup tech (10V nebo 12V) na požádani na PM pošlu zapojení (nakreslim)

Old Post 23-02-2006 v 16:43 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 84

jsou aji stabilizatory 5, 6, 9, 10, 12, 15 a další

Old Post 23-02-2006 v 16:44 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 85

když zapojiím zdroj ATX podle matko291 tak mi jede vetrak na polovinu otaček a de s konektoru jenom 7,52V

Zahulíme uvidíme! a kdo nehulí tak neuvidi!! HULDA

Hulitko II. 70W Kvete!

Hulitko III. 70W Kvete!

Old Post 26-02-2006 v 10:55 AM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 86

už to mám ja sem tam nemnel nic co by bylo jako zatež jak sem tzam napojil vetraky tak se prou zvyšil na 12V už je to OK

Zahulíme uvidíme! a kdo nehulí tak neuvidi!! HULDA

Hulitko II. 70W Kvete!

Hulitko III. 70W Kvete!

Old Post 26-02-2006 v 11:46 AM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 87

od jedneho az do asi sto na zdroji je napsne jaký proud mužeme odebírat z kterého výstupu a když sečteš proudy ktere tečou přez jednotlive ventilatory tak nesmí přesáhnout ten ktery se zdroje mužem odebírat. a ten stabilizator lm317 je dobry ja jsem si s nich udelal laboratorní zdroj a byl jsem spokojen. stači k nemu jen par součástek a udrží udajně 1,5A ale musite naneho dat chladic s procesoru, jinak větrak utáhne aji s malým chladičem.

Old Post 26-02-2006 v 21:24 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistred
Nový Člen

Karma uživatele Unregistred - 42% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 88

Jak se zapojuje zdroj od kompu. Da se zapojit rovnou do zasuvky?
Kamos co se myslim celkem vyzna v kompech mi rek at nevymejslim picoviny.

Old Post 27-02-2006 v 14:59 PM
Unregistred je offline   Profil uživatele Unregistred   Find more posts by Unregistred   Foto galerie člena Unregistred   Click here to Send Unregistred a Private Message   Add Unregistred to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 89

unregistred:
nikam jinam než do zásuvky 230V bych ho nezapojoval a s tyma zdrojema je to tež složitějši ty výstupy by neměly jet bez zatížení, protože je to pulzní zdroj a pak jde do stabilizatoru ktere jsou ve zdroji velke napětí pokud je nezatižíté a může dojit k poškození. )ale prakticky by nemělo)

Old Post 27-02-2006 v 18:27 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bloz
Nový Člen

Karma uživatele Bloz - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 90

100% nejlepší zdroj s počítače.....

Old Post 28-02-2006 v 09:02 AM
Bloz je offline   Profil uživatele Bloz   Find more posts by Bloz   Foto galerie člena Bloz   Click here to Send Bloz a Private Message   Add Bloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 91


Doporučuji toto:

Old Post 28-02-2006 v 21:43 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 92

Volové, kupte si raději adaptér na 12V s rozbočkou, potom vyndejte ten větrák ze zdroje a napojte ho na adaptér, když máte rozbočku - můžete zapojit libovolné množství větráků. Já mám na jeden adaptér 3 větráky - jeden ze zdroje a dva na chlazení procesoru (na chazení výbojky) Jinak na chlazení tlumivky mám pasivní chlaďák na procesor (stačí, protože tlumiku a startér atd. mám mimo prostor skříně)

Old Post 03-03-2006 v 10:51 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Porkac
Nový Člen

Karma uživatele Porkac - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 93

no já bych doporučoval zkusit znovu pc zdroj...
male nabijecky a trafa od vietnamcu zvladnou kolem 12V 500mA
pritom pri chodu treba 4 vetracku(malejch) ma treba 700mA
zdroj PC zvladne pisou 1,6-8A
no... me to dava dobre...
PS:ze zroje vede dost dratu ruznych barev..
PS2:12 v je mezi cernym a zlutym...
mej se... Porky

Old Post 03-03-2006 v 18:42 PM
Porkac je offline   Profil uživatele Porkac   Find more posts by Porkac   Foto galerie člena Porkac   Click here to Send Porkac a Private Message   Add Porkac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
very_hard
Stálý Člen

Karma uživatele very_hard - 57% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 94

Neviem ja pouzivam Zdroj zo Switchu na pocitac mal som ich asi 20 tak som na ne konecne nasiel vyuzitie a tie Urcite nezhoria

Old Post 04-03-2006 v 15:31 PM
very_hard je offline   Profil uživatele very_hard   Find more posts by very_hard   Foto galerie člena very_hard   Click here to Send very_hard a Private Message   Add very_hard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

MW 9120GS Příspěvek č. 95


Obstaral jsem si ten co je na obrázku. http://www.ges.cz/
Myslím, že je to dobrá alternativa. Cena 466kč se mi zdá v pořádku, navíc ho můžete regulovat, pomocí nastavení výstupního napětí. Neumím si dost dobře představit větrání bez možnosti regulace.

Old Post 05-03-2006 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Risan
Stálý Člen

Karma uživatele Risan - 65% PěstitelskáKarma uživatele Risan - 65% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 96



Tady jsou ty zapojeni, a sice udrží 1A ale s velkym chladičem. Jinak jsem s nim spokojeny.

Old Post 05-03-2006 v 13:34 PM
Risan je offline   Profil uživatele Risan   Find more posts by Risan   Foto galerie člena Risan   Click here to Send Risan a Private Message   Add Risan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2866160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív