Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Vase Energitky!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 81





Moje nová a stará "džita"

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 14-03-2008 v 20:40 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 82

hm dopiči. měl sem luxusní energitku asi 5 let, polepenou všim možným, krásnej kousek a sem ji já zhulka zhulená ztratil... no tak vidíte jak to s těma drogama dopadá !!!!!

Old Post 18-03-2008 v 22:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigFucker
Nový Člen

Karma uživatele BigFucker - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 83

Pěkný krabky některé jsou vážně unikáty .Moje krabka je opálená v ohni a trochu omlácená. Nápis str8 jsem rozťukal kladivem. Taky mě napadlo , že se dá použít i pouzdro na brýle.

Old Post 06-04-2008 v 16:37 PM
BigFucker je offline   Profil uživatele BigFucker   Find more posts by BigFucker   Foto galerie člena BigFucker   Click here to Send BigFucker a Private Message   Add BigFucker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jura bbb
Stálý Člen

Karma uživatele Jura bbb - 8% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 84



tak tohle je moje enegitka (uš ji mam tak dva roky)

Neberte život moc vážně stejně z něj nevyvázneme živí


kytky pro tento rok


moje kytky pro rok 2008

Old Post 06-04-2008 v 19:05 PM
Jura bbb je offline   Profil uživatele Jura bbb   Find more posts by Jura bbb   Foto galerie člena Jura bbb   Click here to Send Jura bbb a Private Message   Add Jura bbb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85


Omlouvám se za kvalitu fotky.Fotil jsem po jointiku a vodce.

Tak že moje krabička co mě stála v jednom nejmenovaném obchodě 80kč.Jsem za ni rád... + kámošův out

Old Post 26-04-2008 v 23:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 86




tuhle krabicku uz tu mam nekde vyfocenou, akorat ma tak rok jinej prebal. s trochou snahy na spodni casti uvidite vyrytou jesterku...

my first time

Old Post 01-07-2008 v 07:27 AM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PARANOIK
Stálý Člen

Karma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% PěstitelskáKarma uživatele PARANOIK - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 187  

. Příspěvek č. 87







tak aj ked to energitky nie su ale videl som tu kade co tak hodim aj ja moje nadoby,vsetku su to stare veci ku ktorym len s uctov
takze na obrazkoch je matroska(matrioska),poa dake pudrenka rozkladacia alebo co,moja moc oblubena,na vrch drtka a na spodok hash bo kamienok daky, a este pre vacsie mnozstvo straasne stara pixla z cigar

Old Post 03-07-2008 v 21:04 PM
PARANOIK je offline   Profil uživatele PARANOIK   Find more posts by PARANOIK   Foto galerie člena PARANOIK   Click here to Send PARANOIK a Private Message   Add PARANOIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88






Moje
docela
nová
a
konečně
trochu
větší
energie

Old Post 07-07-2008 v 21:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89



moje zasobníky

Old Post 10-07-2008 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90









Moje gitky....

Old Post 10-07-2008 v 14:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 91

toolik gitek

Old Post 10-07-2008 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofis
Stálý Člen

Karma uživatele Apofis - 74% PěstitelskáKarma uživatele Apofis - 74% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 92


něco zmála

JEN TAK ZLEHKA

Old Post 27-07-2008 v 14:14 PM
Apofis je offline   Profil uživatele Apofis   Find more posts by Apofis   Foto galerie člena Apofis   Click here to Send Apofis a Private Message   Add Apofis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeletonX1
Stálý Člen

Karma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% PěstitelskáKarma uživatele SkeletonX1 - 73% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 93




Moje energitka

-motyvy jsou vyrezavane kruzitkem

1. lebka s rohama
2. Bob Marley (ale toho tu zna kazdej)

(a timto bych se chtel omluvit Xerxes Artifex, ze jsem pouzil nejaky casti z jeho leptany energitky)


1. Euforka - 2x20W usporky + 1x15W modra SYLVANIA
-
1. První outdoor 07, NEHNOJENO, no-name
-
2. Outdoor 08-Euforia -

Naposledy upravil SkeletonX1 25-03-2009 v 16:13 PM

Old Post 07-08-2008 v 10:09 AM
SkeletonX1 je offline   Profil uživatele SkeletonX1   Find more posts by SkeletonX1   Foto galerie člena SkeletonX1   Click here to Send SkeletonX1 a Private Message   Add SkeletonX1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hostage
Stálý Člen

Karma uživatele Hostage - 3% PěstitelskáKarma uživatele Hostage - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 94




Pridam moju energitku, Predok obal z GikoPrimu - pro lepsi fyzickou kondici a vzadu rastagirl

...
If you are the big tree, let me tell you that
We are the small axe, sharp and ready
...
Moj prvy salvia grow

Old Post 22-09-2008 v 14:36 PM
Hostage je offline   Profil uživatele Hostage   Find more posts by Hostage   Foto galerie člena Hostage   Click here to Send Hostage a Private Message   Add Hostage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 95

Zdravim..předem sry za OT ale strašně by mě zajímalo,čim to barvíte..aby to nemělo silnou vrstvu a tak..zrovna jsem se nadchnul pro koupení nějakejch energitů a tuning!

Viva la Visine!

Old Post 22-09-2008 v 14:56 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Sweet
Zdravim..předem sry za OT ale strašně by mě zajímalo,čim to barvíte..aby to nemělo silnou vrstvu a tak..zrovna jsem se nadchnul pro koupení nějakejch energitů a tuning!



Máš snad vlastní hlavu tak ji používej a třeba vymyslíš něco co tady ještě nikdo nemá...ups...


O svou energitku kterou jsem měl cca 8let jsem přišel na německých hranicích,ještě když byli.....opravdu jsem se snažil ji dostat zpět,alespoň prázdnou....hodně mě to tenkrát mrzelo,byla moc hezky malovaná,povedla se a dost jsem si ji cenil..znáte ten pocit když se vám svírá duše lítostí.....aaachjoooo....

Sun.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Naposledy upravil sundance 22-09-2008 v 15:58 PM

Old Post 22-09-2008 v 15:36 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2366800 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív