Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 54 55 56 57 58 »
Autor
Téma 
XIX
Stálý Člen

Karma uživatele XIX - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 881


Zdravim chtel bych se poradit ohledne sklizne.
Nejdriv trocha informaci:
Vsechny kytky sou z noname seminek jedne rostliny kvetou dnesnim dnem zhruba 6-7 tydnu. Kytka c. 1 a 4 sou hermaci kterejm sem se snazil trhat koule. Moc se to nepovedlo, 3 a 4 maji kupu seminek a 1 jich ma jenom par. Puvodne sem chtel jeste zahnojit PK a skusit 14 dni delat flushing. ted premyslim ze ty s hodne seminkama seknu. Co vy na to?

Old Post 04-09-2011 v 17:27 PM
XIX je offline   Profil uživatele XIX   Find more posts by XIX   Foto galerie člena XIX   Click here to Send XIX a Private Message   Add XIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 882

citace:
Původní příspěvek od XIX
Zdravim chtel bych se poradit ohledne sklizne.
Nejdriv trocha informaci:
Vsechny kytky sou z noname seminek jedne rostliny kvetou dnesnim dnem zhruba 6-7 tydnu. Kytka c. 1 a 4 sou hermaci kterejm sem se snazil trhat koule. Moc se to nepovedlo, 3 a 4 maji kupu seminek a 1 jich ma jenom par. Puvodne sem chtel jeste zahnojit PK a skusit 14 dni delat flushing. ted premyslim ze ty s hodne seminkama seknu. Co vy na to?

Kdyby s tam měl semena, tak nemáš blyzny (ty bílé chlupy) mech tak a sám uvydíš, je blbost to sekat brzo, i kdyby si chtěl semena tak ještě nebudou zralé. Podle mého OKA, je to všechno ok a ještě čekej,

Old Post 04-09-2011 v 17:52 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Ace
Nový Člen

Karma uživatele The Ace - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 883

Nevim teda , ale já sem měl 2 léta za sebou hermáče(indoor). Poprvé jsem se snažil trhat "koule" a ničemu to nepomohlo. Kytky všechny oprcaný, kvalita nic moc a díky tý kyselině( ted nevim jak se jmenuje) co se tvoří při hermáčích, to hnusně chutná i smrdí.
Takže jak sem znova objevil hermáče, okamžitě sem vše sesekal a udělám bubble hash Dokonce se ještě pořádně nerozjela ta smradlavá kyselina, tak bude háša voňavej.
Kolik ti chybí do konce ?
Já bych to sesekal, udělal hash, nebo koláčky a koupil si prcky z kvalitní matky, který nebudou dělat hermáče.

Old Post 05-09-2011 v 22:37 PM
The Ace je offline   Profil uživatele The Ace   Find more posts by The Ace   Foto galerie člena The Ace   Click here to Send The Ace a Private Message   Add The Ace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Ace
Nový Člen

Karma uživatele The Ace - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 884

citace:
Původní příspěvek od Spronty


no a co já teda ? nikdo nic ? žádné rady ? mám to nechat dýl nebo to mám udělat takhle ?


Ahoj,
doporučuju si něco přečíst o trichomech a koupit si tohle http://www.growmania.cz/kapesni-mik...enim-p-261.html
Díky tomuhle kukátku poznáš kdy má kytka ideální poměr všech aktivních látek. Můžeš to sklidit brzo a mít málo CBD, nebo pozdě a mít ho hodně. S timhle to vychytáš.
Už 4 roky nesklízim jinak a kvalitu mojí travky si pochvalujou široko daleko

Old Post 05-09-2011 v 22:46 PM
The Ace je offline   Profil uživatele The Ace   Find more posts by The Ace   Foto galerie člena The Ace   Click here to Send The Ace a Private Message   Add The Ace to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 885

citace:
Původní příspěvek od The Ace


Ahoj,
doporučuju si něco přečíst o trichomech a koupit si tohle http://www.growmania.cz/kapesni-mik...enim-p-261.html
Díky tomuhle kukátku poznáš kdy má kytka ideální poměr všech aktivních látek. Můžeš to sklidit brzo a mít málo CBD, nebo pozdě a mít ho hodně. S timhle to vychytáš.
Už 4 roky nesklízim jinak a kvalitu mojí travky si pochvalujou široko daleko


Zdar, a v jake fazy tedy sklizis? Kdyz jsou trichomy cire, mlecne?

Old Post 06-09-2011 v 06:52 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 886

citace:
Původní příspěvek od Celller


Zdar, a v jake fazy tedy sklizis? Kdyz jsou trichomy cire, mlecne?


50% mléčné, 50% jantarove zbarvené trichomy nejlepší

To Ace: já vim, jen jsem ztratil lupu co jsem měl nevim tak jestli to třeba nějakej mega expert nepozná takhle díky za link

Old Post 06-09-2011 v 16:50 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění HELP ! pls ! Příspěvek č. 887

Zdravím mám problém, dneska som sa dozvedel že budem musiet pracovne odscestovať. No tam vonka ma čakajú moje deti , plánoval som ich kosiť o týžden+ ked ich skosím dnes ?! Bude to aspoň ako tak ? bude sa to dať fajčiť ? či to nemá cenu ?

Old Post 06-09-2011 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 888

Mrknul jsem se ještě po něčem informativním na netu... určitě už to tady bylo xkrát ale...

http://valetudocafe.files.wordpress...-to-harvest.jpg

http://img119.imageshack.us/img119/...oharvest0mi.jpg

Old Post 06-09-2011 v 19:30 PM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: problém s dozráváním Příspěvek č. 889

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček


EDIT: Spojeno vice trýdu , a tady je fotka podle které se orientovat , kdy sklidit ? Hlava

EDIT2 :a tady ješte druhá ,.,,,,,,


ahoj,
mám malý problém a kytičkama na půdě. Když jsem je chtěl sklidit všiml jsem si, že mezi hnědými bliznami v dost velké míře vyrůstají nové pěkně bílé (zhruba u 6 kytek), a proto se ptám mam je i přes to už sklidit když už je cca. 90% ostatních blizen hnědejch. Toto se mi ješte nestalo a tak teď fakt nevim co s tim.


jo prvni přispěvek

Old Post 06-09-2011 v 19:49 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
emk
Stálý Člen

Karma uživatele emk - 80% PěstitelskáKarma uživatele emk - 80% PěstitelskáKarma uživatele emk - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 890

Pridaj par detailnejsich fotiek palic, tiez musim predcasne kosit, koli kukurici, tento rok dozrela dost skoro, ale nevadi palice su uz tiez pekne

Old Post 06-09-2011 v 20:37 PM
emk je offline   Profil uživatele emk   Find more posts by emk   Foto galerie člena emk   Click here to Send emk a Private Message   Add emk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schneck
Nový Člen

Karma uživatele schneck - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 10  

Re: Re: problém s dozráváním Příspěvek č. 891

citace:
Původní příspěvek od Hlava


jo prvni přispěvek


hmm aha tak je to taky to hlavní co vyskočí na Google Images

Old Post 06-09-2011 v 22:12 PM
schneck je offline   Profil uživatele schneck   Find more posts by schneck   Foto galerie člena schneck   Click here to Send schneck a Private Message   Add schneck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

fota Příspěvek č. 892


zdravim, chtel bych se zeptat jestli mi muzete poradit kdy tak zhruba pokosit....jedna se o shamana ze semenka od dutcha passion, vylezlo z hliny 26.4 a pisou ze prej prvni tyden v rijnu by to melo byt ale ty palice uz se tak tejden nijak nemenej sice pomer bilejch blizen vuci hnedejm zaschlejm je tak 70% / 30% ale vetsinou sou hnedsi na nizzsich aldach nez na vrskach ...nechci mit ze sativky uspavaci srac...fota sou z jedne kytky behem dvou dnu...

JAH LIVE

Old Post 07-09-2011 v 09:22 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

... Příspěvek č. 893


photo2

JAH LIVE

Old Post 07-09-2011 v 09:27 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

... Příspěvek č. 894


photo3

JAH LIVE

Old Post 07-09-2011 v 09:28 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

... Příspěvek č. 895


photo4

JAH LIVE

Old Post 07-09-2011 v 09:34 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Dotaz Passion#1 x G13MTF Příspěvek č. 896


Kolik myslíte že jí mám dat ještě času? Má za sebou cca 35dní květu, zkoušel jsem prohnat přez sklo menší záštipek a vše fungovalo tak jak mělo ..Měl jsem v plánu jí sklidit až tak 30.9-10.10, ale myslím si že to bez listů už stejně moc nepokyne, navíc se docela obávam čorek, tak bych to měl už nejradši doma.. tak přemýšlím že jí dám posledních 14dní.. Jak to vidíte vy??

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Naposledy upravil gremlin101 08-09-2011 v 14:09 PM

Old Post 07-09-2011 v 16:09 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 54 55 56 57 58 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2459660 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív