Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 54 55 56 57 58 »
Autor
Téma 
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 881

Hele ty přidrbanej kecale, i ve Fruity Loops dokáže bejt "muzikantem" kdejakej šimpanz, je to úplně primitivní. Ale zkus hudbu opravdu a doslova hrát a vymýšlet ! Chtěl bych tě vidět.

Old Post 29-06-2005 v 22:04 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 882

Kdo je podla teba pridrbany kecal ty jebek - fruity loops je asi to jedine co poznas, takze o tom drz picu, ty si asi taky isty drbko, jak hipik, co o tom kokot vie a z hlavy mu vide bud smrad, alebo nejaka picovina. S fruity loopsom si stravil najviac asi tak 5 min ty hlupak a uz si myslis jak to ovladas a mozes posudit, ze aky to je program. Debil, ved aby si dobre spoznal aj taky jednoduhsi program ako fruity, tak na to potrebujes min 1 mesiac a to nehovorim o reasone. A ked uz ide o to na gitarovu hudbu som nepovedal ani jedno krive slovo ty traged stroskotany. Pridrbany si tu asi nakoniec ty.

Old Post 30-06-2005 v 01:38 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 883

Dan.Bass - to co je za kokota

Old Post 30-06-2005 v 01:40 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 884

....sem ti ty vypady patricne ohodnotil .... pa pa Hlava

Old Post 30-06-2005 v 01:56 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Palec dolů Příspěvek č. 885

nooo, nechtěli byste se trochu krotit? nadáváte tu jak ty hovada, možná je to tim že jsem zvyklej na jinou kulturu na fóru ale tohle je fakt bordel... každej má snad svůj styl a nemusíme tu do sebe drbat, já třeba nesnáším valnou většinu HH a tyk do nikoho nedrbu že on hophip poslouchá :p
--
@ fruityloops: když to člověk vidí poprvé a čumí an to jak vyoraná myš tak aby se posral
@ drumec za volamnetm: jojo, jediná správná hudba do auta
@ trip-hop: další fajn hudba, akorát lepší na relax než na oživení

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 30-06-2005 v 08:42 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blownancyblow
Stálý Člen

Karma uživatele blownancyblow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 886

ambient,občas goa , dancehall i nu jazz a vlastne všetko čo sa mi páči aľebo ľúbi

Old Post 30-06-2005 v 09:47 AM
blownancyblow je offline   Profil uživatele blownancyblow   Find more posts by blownancyblow   Foto galerie člena blownancyblow   Click here to Send blownancyblow a Private Message   Add blownancyblow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 887

Sorry, ale musel som sa nejak branit pred tym stroskotanym gitaristom, nenecham si tu od chudaka nadavat do pridrbanych kecalov, len za to ze poviem svoj nazor na vec.

Old Post 30-06-2005 v 11:03 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 888

Grower už opravdu není to, co býval. Nedivím se, že spousta lidí, kteří sem dříve přispívali velmi hodnotnými příspěvky, se zde dnes už jen tak neobjeví. Zato takovejchhle floutků, ze kterejch může mít každej aspoň trochu soudnej člověk tak akorát srandu, je tu poslední dobou jak hub po dešti.

Old Post 30-06-2005 v 11:55 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů 2dan bass Příspěvek č. 889

smě nasral...

někde tady sem narazil na to, že teda jako hraješ na basu ahá, zřejmě to umíš moc pjekně, ale co ti moc nejde tak to je tolerance...

mám rád akustický nástroje všeho druhu, v poslední době mě bere třeba cymbál... ale samozřejmě poslouchám i elektroniku, nebráním se novým stylům, novým rytmům, novým myšlekám...

pokud nehraješ přímo a pouze na kontrabas, tak mi tvoje průpovídky příjdou naprosto směšný, páč a protože i ty máš elektroniku narvanou ve svým nástroji a minimálně amplifiéru... to že se dneska používá elektronika trochu jinak je přirozený vývoj...

zřejmě neumíš elektronickou hudbu poslouchat a z toho důvodu kritizuješ i postupy kterými vzniká...

vy se tady bavíte o softwarech, to je ale tak trochu slabej odvar...
drtivá většina vzniká na hardwarovejch mašinách... víme samplery, synthy, sekvencry, rhytm boxy... k tomu pár signálovejch processorů...no a samozřejmě MIDI ovladače, kterejma to všechno lze ovládat reáltajm... MIDI keys MIDI bicí a pady MIDI housle violy kontrabasy MIDI dechy MIDI kejtry a basy MIDI slipy.... kotle

pokud se tomu budeš opravdu věnovat mužeš taky jednoho dne zjistit, že stojíš za hradbou a máš problém ovládat to jenom dvěma rukama...

ale ty se rači budeš věnovat jen tý svý kejtře bassový a jednou taky mužeš zjistit, že už na tom seš jak ten šimpanz vopičí, páč zjistíš, že tvůj jack už neni z žádnou dírkou kompatibilní...



hele ten last odstavec je fór, taxe prosim tě neuraž, ale prostě a jednoduše i elektronická hudba se dá vymýšlet a hrát...

a co scratche? kurwa to je práce rukou...

poslechni si třeba shadowa...


už sem klidnej....

Old Post 30-06-2005 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 890

to Mirkoff : jo jo, nemůžu s tebou jinak než souhlasit. Sám mám asi 5 alb LTJ Bukema, nemůže mi tu chybět Herbaliser nebo Tricky, ale co teprve Shadow ! Nebránim se ani prolínaní elektroniky a "živosti" (viz Eric Truffaz, Don Byron ad.), ale jediné, co mi vadí a čemu se směju, jsou kucí (a příp. holký), co si sednou k počítači, naházej pár uhlazenejch samplů do buď zcela hloupýho (to jsou ty umělci, co dělaj všechno strašně originálně), nebo příliš ordinérního (to jsou ti machři) schématu a myslej si, jakou nedělaj muziku. A ještě pak ostatní strašně poučujou. Tvý reakci, Mirkoffe, se divím tím spíš, že i tebe před nedávnem mistr Ragnar zhusta urážel. Pročítal jsem totiž všechny jeho příspěvky, abych se ujistil, že je to opravdu idiot navýsost grandiózní Krom toho, že píše deset příspěvků za sebou a že vysévá semena na konci června (pro outdoor), tu zcela bezdůvodně napadá kdekoho (samozřejmě opět v několika po sobě jdoucích "příspěvcích"), což je podle mne dost na to, abych zažádal Moderátory o jeho vyloučení. Ostatním se omlouvám za částečnej OT

Old Post 30-06-2005 v 13:42 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 891

ragnara se fakt asi zastávat nemusim... nevim by to takovej tvrďák pobral.... a hlavně... mám ho f <->

hlavně sem se chtěl zastat hudby, která je pro mě nej... now

tvoření hudby (ale i jiných "uměleckých" oborů) je složitá záležitost, ke které je zapotřebí hlavně talent - ale hlavně začátky jsou vždycky těžký a pokud je člověk zapálenej používá občas prostředky nad kterými leckterý "profík" ohrnuje nos, pokud ovšem nezapoměl na svoje začátky....

sem rád, že nejsi žádnej stylovej puritán, protože nejni nic horšího než člověk, kterej se nechce nic novýho přiučit, případně se z toho poučit...

hudba je pro mě citlivý téma, z jednoho prostýho důvodu... první co udělám ráno je, že si pustim hudbu a když jdu spát tak jí ani nevypínám, protože to zvládne sama... teda plejer

zvládám hudbu od strictly klasik až po stristly electronik... mám jen favority interprety, né styly....

........

Old Post 30-06-2005 v 14:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 892

to Drumm.Bass :-) Tu nejde o mna a ked uz ide o to tak ty si si zacal prvy s tym pridrbanym kecalom a kludne sa stazuj aj na lamparni, aj tak ti to nepomoze. Jedine, v com mam ja problem, to je asi to, ze si s tojim za svojim nazorom a niektorym sa to tu nepaci, tak do mna zacnu picovat a takto sa podlizuju druhym aby si ich ziskali na svoju stranu ako Dan Bass Mirkofovi. Na hipikov prispevok som reagoval len pre to, lebo typek zjavne nevedel ako vznika elektronicka hudba, tak som mu poradil, ze nech si nahra nejaky program a skusi tam strieskat nieco suvisleho aby mal trochu predstavu, ze to neni az take jednoduche. Moj kamarat je profesionalny zvukar a dj a co to som sa od neho naucil a vobec neviem jak ty mozes posudit, z jedneho prispevku, jake ja mam s tym skusenosti? Trocha dost zovseobecnujes veci, co je znakom povrchnosti.
Tiez som si pozeral tvoje prispevky a zistil som kam chodis na skolu a pisal si tam aj kedy si nastupil, takze sa da zistit aj v ktorom si rocniku a podla tvojho nicku sa asi volas Daniel. Dam ti jednu radu nepicuj do niekoho o kom nic nevies, nasadnut do auta a prist sa porozpravat z oci do oci neni ziadny problem. A co sa tyka tych rastlin, tak uz mam 2 pekne kosate rastline early skunku, ktore som visadil v maji, tie dalsie som si vysadil len 2 lebo semienka mi dosli az pred 2 tyzdnami feminizovany durban od dutchu, tak som to len tak experimentalne vysadil, viem ze nebudu vysoke ale rast budu dovtedy pokial bude svetelna perioda 12/12, ale dokvitnut mi stihnu urcite lebo to neni ruderalis odroda, ktora nekvitne podla svetelnej periody ty mudrc - preto som ich vysadil vies?

Old Post 30-06-2005 v 15:17 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 893

A myslim si ze fakt by sme sa mohli bavit aj na inej urovni.

Old Post 30-06-2005 v 15:33 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 894

To: dann Bass vies o mne velke hovno, tak isto ja by som o tebe kludne mohol teraz povedat : podla mna si, ako ty typci co si od tatinka vyplacu gitaru, potom si zapamataju par akordov a uz sa tvaria, ako velky umelci a su na kazdeho arogantny a mudruju do vsetkeho co sa tyka hudby, lebo si myslia ze vsetko vedia a vsade boli - ty si taky truhlik - vydis to je to zovseobecnovanie.

Mirkoff: co si myslel tym ze : nevim by to takovej tvrďák pobral.? A tiez ta mam v p..i a vobec nepotrebujem aby si sa ma zastaval.

Old Post 01-07-2005 v 02:03 AM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wOOkie
Stálý Člen

Karma uživatele wOOkie - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 895

banda blaznu, tady ti lidi... Bombete se pres PMka, tady je normální konverzace o hudbe, nebo si zajdete na Gonuv battle thread a lyricky si rozbijte držky

"máš to pálo?"
"jaký pálo?"
"jak sem ti včera dával to kilo..."
"jaký kilo?"
"no víš, jak sme stáli na mostě?"
"eh?"

Old Post 01-07-2005 v 07:31 AM
wOOkie je offline   Profil uživatele wOOkie   Find more posts by wOOkie   Foto galerie člena wOOkie   Click here to Send wOOkie a Private Message   Add wOOkie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 896

Prepacte za pripevek mimo tema, ale tohle je fakt maras. ragnar tvuj problem je, ze nedokazes napsat normalni slusny prispevek bez urazek a pokud nekdo napise neco proti tobe tak ho hned posilas do pice. Kdyby ses choval k ostatnim tolerantne, tak tady neni zadny problem. To, ze nekdo napise neco o elektronicke hudbe a tebe se to dotkne, neznamena, ze z neho musis delat nejvetsiho curaka. normalni clovek by mu napsal argumenty proc tomu tak neni. A taky je zajimava tva agrese a potreba osobniho vyrizovani Hlavne ze ses zastaval Ronnieho a toho,ze pripravky pouzivane pri posilovani nevyvolavaji agresi. Jsi toho opravdu krasnym prikladem Jsem zvedavy co ted ze mne udelas, kdyz jsem se opovazil napsat svuj nazor.

Old Post 01-07-2005 v 08:00 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 54 55 56 57 58 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0786020 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív