Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 53 54 55 56 57 »
Autor
Téma 
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 865

moc se nechápu. posloucham totiž fakt skoro všecko. no vopravdu. mam třeba měsíc, kdy posloucham čistě hip hop. no ale pak se mi to najednou nelíbí a posloucham třeba System of a down. občas to promíchnu nějakym mixíkem. nebo si pustim vypsanou fixu, nirvanu, čechomor! nohavicu. no fááááákt děsnej hafec

Old Post 14-06-2005 v 19:02 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reskara15
Nový Člen

Karma uživatele reskara15 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Upozornění Příspěvek č. 866

urcite je u mna najlepsi metal ,rock , sem tam aj ten daky hip-hop si vypocujem ,,, a aj regee. Asi vsetko sa u mna da.

Po huleni si dam taku 2-hodinovu relaxaciu pri dakom heavy metal alebo ked som s toho az velmi vymlety tak daky electric.


Vela stastia pri pocuvani muzicky.....

Old Post 14-06-2005 v 22:26 PM
reskara15 je offline   Profil uživatele reskara15   Find more posts by reskara15   Foto galerie člena reskara15   Click here to Send reskara15 a Private Message   Add reskara15 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 867

Master:
já sem podobnej případ jako ty, ale čistý techno mi nepřipadá zajímavý. Mám rád mixlý styly a kvalitní hudbu. Hlavně teda psytrance, trance ale ulítávám i na System Of A Down, Korn, Disturbed... Prostě kvalitní hudba je skoro každej styl, ale musíš umět hledat. Smažky taky nemusim. A sem rád že nejsem jedna z nich...

Old Post 15-06-2005 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 868

MIRIS:
no jasny. ono to techno casem prestane bavit. ale nasel sem hodne zajimavy muziky z Japonska, Svedska, Birminghamsky techno je velice solidni. Zatim poznavam strasnou spoustu vynikajiciho techna a vubec nemam pocit, ze by se ta hudba opakovala. Takze mi sedi. )

rock'n'roll, you know... things break, you know... fuck it! my bad!

Old Post 15-06-2005 v 14:33 PM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 869

gdyž víš že je to kvalita a vyznáš se v tom tak sesh vysmátej ať ti říká gdokoliv cokoliv. Prostě mash pak nadhled a ten je v hudbě důležitej...

Old Post 15-06-2005 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 870

no ja sem proste na rock a vse co je ktomu blizce pribuzny ale nejvic teda punk-ceskej..........ale co teda nemuzu ani slyset je nejaky super star ci co a veci tomu podobny......................................naopak co si rad poslechnu z ty modernejsi doby je dub .........např:eastern dub

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 15-06-2005 v 14:43 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 871

MIRIS: je to o tom hlavne shanet hodne zajimavy veci. predstav si latinsky techno. nebo jako vyznavac psy bys mel urcite znat Juno Reaktor - i ti se venuji technu. je toho vazne plno.

rock'n'roll, you know... things break, you know... fuck it! my bad!

Old Post 15-06-2005 v 14:45 PM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TOXIC...SG
Nový Člen

Karma uživatele TOXIC...SG - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 872

Jo nezna tady ne¨kdo PSYCHOFARMAK sou to typci do phody hrajou hlavne v okoji Hk

Old Post 15-06-2005 v 15:42 PM
TOXIC...SG je offline   Profil uživatele TOXIC...SG   Find more posts by TOXIC...SG   Foto galerie člena TOXIC...SG   Click here to Send TOXIC...SG a Private Message   Add TOXIC...SG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 873

jasný - Juno Reactor. to je hodně zajímavá a kvalitní hudba...doporučuju...ideální jako soundtrack k lepším filmům. Von to vlastně je soundtrack k matrixu...

Old Post 17-06-2005 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medvidek Pu
Nový Člen

Karma uživatele Medvidek Pu - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 874

CYPRESS HILL FOREVER

ZIVOT JE KRASNY

Old Post 24-06-2005 v 14:23 PM
Medvidek Pu je offline   Profil uživatele Medvidek Pu   Find more posts by Medvidek Pu   Foto galerie člena Medvidek Pu   Click here to Send Medvidek Pu a Private Message   Add Medvidek Pu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 875

Hele já mám taky rád Hip Hop .Mám i nejvíc CD od Hip Hopu
Ale poslední dobou se mně začína líbit hudba která se dotýká mého srdce(Nevím styl) Lí bí se mně i irská hudba(lidová), A taky mystická hudba a bubínky.
Jinak techno jsem poslouchal na základce ale to jen proto že jsem neměl nic jinýho a půjčil si to od bráchy.
Ted mně z toho bolý hlava

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 24-06-2005 v 20:48 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 876

Hele Super star je fakticky PSYCHO byla dělaná pro teanagery kolem 18 ale poslouchaj to jenom základáci.
Super star je zase jenom blbá soutěž vo tom jyk nahrabat peníze z telefonu vod tý doby co jsem si to uvědomil už mně to nepříjde lepší jak DOREMI či karůsošou nebo rozjezdy pro hvězdy je to jenom zábavnej program

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 24-06-2005 v 20:53 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 877

System of a down ,Cradle of Filth no prostě pořádný metal . Peace

Old Post 25-06-2005 v 10:56 AM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Chemie Příspěvek č. 878

PsyTRANCE && Drum'n'basS UNiTED
IMO asi nejlepší úletové styly, akorát je potřebqa solidní bedny a žádně sousedy co ejště ujde tak industrial typu Crystal Method a samozřejmě ambient/chillout a punk

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 28-06-2005 v 11:18 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 879

Hej Hej Drum and Bass, to je fakt parada, hlavne, ked soferujes zhuleny a ta hudba mi proste dava energiu. Mam rad aj regge a dobry cesky hip hop. Z celeho srdca ale nenavidim slovenske trosky - dj Vec - je to uplny sedlak. Na 10 strane tohto threadu tu napisal nejaky hipik, ze neuznava elektro styles hudbu, ze to je velmi lahke vytvorit - tento clovek o tom vie naozaj velke hovno, asi si zohnal ten trapny program techno ejay, na ktorom posklada zo samplov muziku hociaky simpanz - to je pravda. Ale nech sa skusi pohrat s programami ako reason 2.5, alebo fruity loops, alebo orion platinum plus - toho tie pridrbane kecy hned prejdu.

Old Post 29-06-2005 v 16:56 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ragnar
Stálý Člen

Karma uživatele ragnar - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 880

Bjork? Ta osoba urcite neni normalna a ta hudba? - fakt len ako na zaspavanie

Old Post 29-06-2005 v 17:00 PM
ragnar je offline   Profil uživatele ragnar   Find more posts by ragnar   Foto galerie člena ragnar   Click here to Send ragnar a Private Message   Add ragnar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 53 54 55 56 57 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9897460 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív