Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » QB 120w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 65




.......

Old Post 19-12-2019 v 10:20 AM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 66




A celkem toho je 139.3g

Old Post 19-12-2019 v 10:31 AM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 67

Dobrá práce,pěkně vybarvené bambulky 🙂👍



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 19-12-2019 v 13:49 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 68

Moc pekny

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 19-12-2019 v 16:34 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 69

Tak to gratulujem! Pekne satívne pheno na pohľad si chytil. Pestoval som tento model 1x - 1ks a plánujem sa k tomu ešte znovu vrátiť. :-) Ako dlho si to preplachoval? Použil si niečo v závere, alebo si to polieval iba čistou vodou? Nemal si to trochu dlho na kvete? Ja som kosil niekde okolo 55-56. dňa, ak ma pamať neklame.
Fajčíš to, alebo vapuješ. Môžeš popísať účinky?

Naposledy upravil odo 19-12-2019 v 21:37 PM

Old Post 19-12-2019 v 21:18 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 70

Malý Velký Grow :-)
Píšeš světlo 50 cm nad vršky, to kvůli rozložení světla na větší plochu ? Evidentně je to dobře .Maximálně spodky nebudou tak zralý, ale ty to máš srovnaný dobře. Jen že píšou jak to můžeš dat blízko tak mě to překvapilo..

Old Post 19-12-2019 v 22:14 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warema
Stálý Člen

Karma uživatele Warema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2018
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 71

Ahoj, sledoval jsem od začátku, pěkně, karma +

Old Post 23-12-2019 v 20:56 PM
Warema je offline   Profil uživatele Warema   Find more posts by Warema   Foto galerie člena Warema   Click here to Send Warema a Private Message   Add Warema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od odo
Tak to gratulujem! Pekne satívne pheno na pohľad si chytil. Pestoval som tento model 1x - 1ks a plánujem sa k tomu ešte znovu vrátiť. :-) Ako dlho si to preplachoval? Použil si niečo v závere, alebo si to polieval iba čistou vodou? Nemal si to trochu dlho na kvete? Ja som kosil niekde okolo 55-56. dňa, ak ma pamať neklame.
Fajčíš to, alebo vapuješ. Môžeš popísať účinky?


Ahoj, proplachoval jsem pouze týden a pouze čistou upravenou vodou (Ph). Já jsem sledoval zakalenou pryskyřici a vyšlo to na těch 70 dní, ale mě ani nevadí kdybych jí nechal o něco více, protože by pak měla více CBD a na tom mi záleží nejvíce . A co se týče užívání tak mám vaporizér Davinci IQ a účinky jsem fakt čistě sativní a to znamená že si hodně zrychlený a neusedíš ani na chvíli . Já mám RSku ( roztroušenou sklerózu ) a tahle je ideální odrůda na to

Old Post 06-02-2020 v 13:42 PM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček01
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% PěstitelskáKarma uživatele Rákosníček01 - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 300  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od Lemonade
Malý Velký Grow :-)
Píšeš světlo 50 cm nad vršky, to kvůli rozložení světla na větší plochu ? Evidentně je to dobře .Maximálně spodky nebudou tak zralý, ale ty to máš srovnaný dobře. Jen že píšou jak to můžeš dat blízko tak mě to překvapilo..


Ahoj, kvůli rozložení světla a co jsem četl tak všude se doporučuje u Ledek je mít 50cm nad vrcholky. A ano ty spodky byly nezralé

Old Post 06-02-2020 v 13:45 PM
Rákosníček01 je offline   Profil uživatele Rákosníček01   Find more posts by Rákosníček01   Foto galerie člena Rákosníček01   Click here to Send Rákosníček01 a Private Message   Add Rákosníček01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-12-2020 - QB 120w - 3 kolo - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7605370 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív