Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Barney´s L.S.D fem. Project 150W SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 65

Dik za odpoved. Snazim se zjistit co nejvic o hermacich a postupem casu zjistuju ze jsou jakoby dva typy,druhy, hermafroditismu.


!!!Predem prohlasuju,ze cele je to jen moje teorie,odvozena od vlastnich zkusenosti a informaci co zjistuju od ruznych pestitelu a z internetu.Je to teorie , ale teorie ktera se mi cim dal casteji potvrzuje.!!!

1) I prvni typ/druh muzeme nazyvat treba : "dedicny" . Vznika uz pri feminizaci seemene ktera neni provedena dostatecne kvalitne a nebo je semeno prirozenym potomkem hermafodita . U techto rostlin se vyskytuje samci i samici kvet vsude po cele rostline, a koule muzete trhat treba do zblbnuti,ale misto nich narostou rychle nove....
Jako Hermac se narodi,a i jako hermac umre.Proste MutantUzFurt Mu-Fu . XD

2) II typ/druh budu nazyvat "stresový" .Ten vznika pri stresovani jiz zivých rostoucich rostlinach, napr.vysokou teplotou,nizkou vlhkosti,nizkou nebo naopak vysokou intenzitou svetla,nepravidelnou svetelnou periodou (napr. prosvitani svetla skrze pritah ventilace,spatne utesnene dvere u skriní),Dál spatnym PH,EC a kdovi jakym dalsim stresem...Tyto hermace se vyskytuji jen na mistech zasazenych stresem ,spodky co nemaj dost svetla,halouzka pred prosvitajicim pritahem ventilace,vrcholek vystaveny velkemu zaru vybojky.Spatne Ph a EC samozrejme stresuje celou kytku,takze hermac si vyrasi tam kde se mu zachce.Cim vetsi stres,tim vetsi sance na vznik hermacu a to i u regualar NEfeminizovanych semen!!!Samozrejme diky feminizaci (zasah cloveka do genu semene) , jsou kytky z FEM semen na kazdy stres citlivejsi diky vznikle geneticke zmene.


Ja vim , mozna si rikate:Hermac jako Hermac.Jasne, ale jestli je to tak jak pisu, je možnost se aspon tomu druhemu"stresovemu" druhu/typu hermacu vyhnout pomoci ruznych opatreni.Ja momentalne taky jedu z Fem semen, a diky me Hermafroditni paranoi a teorii o Stresovych a Dědicnych typech hermafroditismu,kytkam nedovolim pocitit jakykoliv stres.Jediny stres ktery doposud zazily bylo samotne prepnuti na 12/12 a zmena svetla z dvou 55W zarivek na 250W Metlu.Tak snad mi to vyjde a koule se mi vyhnou. Mam v sobe speka ,takze se omlouvam jestli tam budu mit par prebreptu.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 14-12-2012 v 11:11 AM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Smokereport Příspěvek č. 66






A na konec světa tu mam schrnutí...

Co dodat k tomuto kolu hodně se mi toho nepovedlo ale hodně jsem se toho naučil a doufám že v dalším kole se už tomu vyhnu.
Bohužel s váhou to todle kolo bylo přece jen trochu horší než to kolo minulé.Přisuzuju to pár věcem například špatná seed banka, problém s prostorem pro rostliny co ho tak zdárně přerostly a další by se našly.Ze začátku z devíti kytek mi přežily pouze šest co jsem zdárně doved do konce, takže i finální váha je trochu jinde než jsem si představoval.
A bylo toho celých 81 Germánců ale zase mohu říct že kvalita předčila kvantitu.

Složení: převážně Indica
Genotyp: Skunk #1 X Mazar
Kouř: velice hutný a štiplavý
Chuť: je zemitá až trošku do kysela
Vůně: má velice silný odér, hodně kořeněný smíchamý s pižmem-SMRAĎOCH
Stav:No co napsat ke stavu, je to odkuř po pár práskách už cítíte silný tlak na oči a pokud se už nekuckáte v hustým těžkým dýmu tak vás to u konce jointa pěkně posadí na prdel a připraví o řeč
Zas na druhou stranu sice je to kouření k filmu nebo na domácí pohodičku ale po dvou hodinkách stav příjemně odpluje a vy se cítíte příjemně naladěni na další joint.

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 21-12-2012 v 07:50 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0089280 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív