Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Suchý drink od high barmana
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

Protože když jsem to zakládal, udělal jsem chybu ...tj. Suchy drink ...bez čárky. Tak jsem to přejmenoval ať to líp vypadá. měj se

Old Post 22-11-2005 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 66

no suchac jsem dal po sklizni z toho co mi samovolne zustalo po strihani palic na rukou. Dalo to praci ale byla z toho takova d=7mm kulicka ktera naadherne vonela. Nic moc jsem od toho necekal ale dali sme hada (slo to parade rozvalet skoro do jehly) a pak suchac - sklenicka, pivni tacek zeshora skrz spendlik a z toho had. Kazdej sme si dali pet plnejch sklinek a pak jsem mel primo nabozensky zazitek, poslalo me to do uplne jine dimenze nez "bezne" huleni ci hash, jel jsem na tom cely den az do usnuti. Fakt huste, mit plantaz tak jen chodim, hladim po palickach a davam suchace

Old Post 22-11-2005 v 21:43 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 67

a akuste to iste ako to tu uz niekto pisal ze na vrchu PETky alobal s kotlikom kde date šisku ale neodrezes dno ale len do boku spravis dierku cigaretou alebo to ide pekne aj zapalovacom.kotlik dame este dole zapchame prstom dierku co sme spravili cigou alebo zapikom a napustime do plna vody.Dame kotlik na hrdlo PETky zo šištickou a zapalime zapikom,pustime prst aby voda vytiekla von a ako tecie taha dym do flase ked je plna a voda este vyse dierky dame dole kotlik a cez tu trochu vody co ostala na dne flasi prebubleme cely obsah flase.Poviem Vam ze z dobreho indooru jedno taketo bongo a mate co so sebou robit...

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 22-11-2005 v 22:55 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 68

další modifikace kýblování... celkem jednoduché a dobré je vzít půllitrovou až litrovou flašku (podle kapacity plic), do vršku dát kotlík (alobal nebo upravený vršek třeba s obyčejnou skleněnkou), nabít, odpálit a tahat... flaška se napustí dýmem a zároveň si dáte prvního práska, pak odšroubujete vršek a všechno vtá-hnnne-tttee... a máte co dělat se stabilitou

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 22-11-2005 v 23:14 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 69

jj kýbl znam moc dobře.Je to fakt mazec

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 23-11-2005 v 05:13 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 70

(u té flašky jsem zapomněl na propálení sací ďoury)
nevím, mě kýbl nikdy pořádně nerozsekal, navíc hrozba zvrhnutí při víc lidech je akutní, měl jsem 10l vody na koberci , ale osvědčil se mi na šalvěj, doporučuju

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 23-11-2005 v 06:40 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
husajn
Stálý Člen

Karma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% PěstitelskáKarma uživatele husajn - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 148 

Příspěvek č. 71

My sme kýblovali hlavně v létě v exterierech,takže nás nějaký vylití moc nesralo.Jinak minulej tejden sem se byl mrknout na statku,kam sme chodili celý léto kalit a ještě teď tam stojí aparatura z posledního kýble Nějak nebyl čas to uklidit Hned se mi vybavily vzpomínky.Paráda. Už aby zase bylo teploučko a my se při pohledu na náš rostoucí out krmili kyblíkem

Kdo si počká,ten se dočká...
***** Hawaii x Skunk #1 - SKLENÍK 2005 - SKLIZENO !!! *****
***** Zelená radost 2006 - květníček *****


Old Post 23-11-2005 v 11:45 AM
husajn je offline   Profil uživatele husajn   Find more posts by husajn   Foto galerie člena husajn   Click here to Send husajn a Private Message   Add husajn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 72

U suchace mam rad tu vuni, chut, ale hlavne me to bavi

Old Post 23-11-2005 v 21:08 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darisss
Stálý Člen

Karma uživatele Darisss - 56% PěstitelskáKarma uživatele Darisss - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 73

Jak si to tady procitam tak me napada, ze si radeji na Silvestra tuknu suchacem misto sampanskym ;-)

Old Post 17-12-2005 v 14:31 PM
Darisss je offline   Profil uživatele Darisss   Find more posts by Darisss   Foto galerie člena Darisss   Click here to Send Darisss a Private Message   Add Darisss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lutemnik
Stálý Člen

Karma uživatele lutemnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 74

Sucháč je luxusní,mám v oblibě pivní půllitr+pivní tácek+špendlík+plastik

Old Post 30-12-2005 v 01:17 AM
lutemnik je offline   Profil uživatele lutemnik   Find more posts by lutemnik   Foto galerie člena lutemnik   Click here to Send lutemnik a Private Message   Add lutemnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9195220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív