Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Tauron
Stálý Člen

Karma uživatele Tauron - 18% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 65

Ja su z Brna, je mi 23, cadim cca 8 let, pestovat sem zacal az letos (outdoor) bohuzel to bylo dost na ... jelikoz ze sedmi kytek byla jen jedna samice, kterou mi navic zrovna gdyz zacinalo babi leto ukousla dceruska :-))) Sice byla malinkata cca 50cm ale docela f pohode :-)))

No jasne ze to bylo stenatko na "normalni" potomstvo je casu dost :-)))

{:-]}

Old Post 11-10-2001 v 15:16 PM
Tauron je offline   Profil uživatele Tauron   Find more posts by Tauron   Foto galerie člena Tauron   Click here to Send Tauron a Private Message   Add Tauron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldman
Nový Člen

Karma uživatele Oldman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Obecné Příspěvek č. 66

No já sem z Jižní Moravy z Hodonína hulím asi 4-tým rokem a pěstuju spíš se snažím pěstovat Outdoor tak 2 roky

Old Post 11-10-2001 v 15:19 PM
Oldman je offline   Profil uživatele Oldman   Find more posts by Oldman   Foto galerie člena Oldman   Click here to Send Oldman a Private Message   Add Oldman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

komunita Příspěvek č. 67

Je to skoro blbý. 51 let, od zhruba dvacítky, léta pěstuju pod širákem, indoor jsem zkoušel, ale asi jsem nemehlo. Hulím po otýpkách, miluju svojí rodinu a všechny nehádavý lidi. Chtěl bych bejt prezident!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 11-10-2001 v 17:28 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Croaty
Nový Člen

Karma uživatele Croaty - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 20 

about me Příspěvek č. 68

eee je mi 17 a gulit budu uz skoro rok :] proste takovej lama :] penguin power [linux]

Bye Croaty

Old Post 11-10-2001 v 18:26 PM
Croaty je offline   Profil uživatele Croaty   Find more posts by Croaty   Foto galerie člena Croaty   Click here to Send Croaty a Private Message   Add Croaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
\/\/ickpick
Stálý Člen

Karma uživatele \/\/ickpick - 78% PěstitelskáKarma uživatele \/\/ickpick - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 63 

tak ja se taky pridam Příspěvek č. 69

wickpick
nearly20
pochutnávám si asi přes rok
letos první úroda
typical greenhorn
mám to rád

\/\/ickpick
-growin' better-

Old Post 12-10-2001 v 22:38 PM
\/\/ickpick je offline   Profil uživatele \/\/ickpick   Find more posts by \/\/ickpick   Foto galerie člena \/\/ickpick   Click here to Send \/\/ickpick a Private Message   Add \/\/ickpick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 70

Věk: 23
Zkušenosti: poprvé ve 14, aktivně od 20.
Pěstování: Končím druhou várku indoor.
Hlavní mimopěstební činnost: Studium.
Místo trvalého pobytu: Střední morava.

Pod tímto nickem píší Yawn a Getluna.

Old Post 15-10-2001 v 17:25 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Obecné Příspěvek č. 71

24
Nymburk
stjuudent v CB

pokuruji obcasno pravidelno od 18
grouvim jen pod mraky a posledni dobou i ve sklenicku, rad bych zuslechtil nejaky balzamek na dlouhe vecery

Naposledy upravil JAyEFF 09-04-2003 v 20:13 PM

Old Post 15-10-2001 v 19:46 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Obecné Příspěvek č. 72

Beskydy, 21 let, hulím od vojny (co mi dala vojna ? Přece semínka..) 1 rok hulím, měl jsem první sklizeň (nic-moc, bo sem ještě nevěděl o groweru), a teď jdu na indoor (vďaka vám) a plánuju příští rok fóliovníček... čekají mě samé pěkné věci... programátor

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 16-10-2001 v 06:50 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Obecné pište všichni! Příspěvek č. 73

Je mi 17,hulim dva roky a letos sem pěstoval outdoor.Jo a bydlim v krásném městě,kde snad každej 3 člověk hulí-Písek.Apeluju na všechny,aby sem něco o sobě napsali.

Old Post 18-10-2001 v 09:03 AM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

Příspěvek č. 74

Mě je 19, pocházím z Prahy, hulím 3 rokem a pěstuju 2 roky outdoor, zatím to bylo s úspěchem. Ale až příští rok se do toho obuju pořádně a to díky Groweru.

Old Post 18-10-2001 v 12:08 PM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travnicek
Nový Člen

Karma uživatele travnicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Organika Příspěvek č. 75

Sice sem napsal ze mi je18, ale je mi 17, ja vim sem kreten, ale co, ze? Sem z Ostravy a hulim cca 2 roky. Origos meno je Filip.

Old Post 18-10-2001 v 22:40 PM
travnicek je offline   Profil uživatele travnicek   Find more posts by travnicek   Foto galerie člena travnicek   Click here to Send travnicek a Private Message   Add travnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

komunita Příspěvek č. 76

Ať to čtu jak to čtu, zdá se mi, že jsem tady nejstarší. Nebo je mezi námi nějaký starší ročník než 1950? Ne, že by na tom zase tolik záleželo. Věk je přece stav mysli, ne!?

Kdo nekouří s námi, ať si klidně kouří proti nám!

Old Post 19-10-2001 v 04:37 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 77

tak taky něco na sebe něco prásknu........
věk: 23
první joint: asi v 16 - stav zhulenosti špatnej - bylo mi blbě - proto jsem měl dost dlouho k THC odpor, velice špatný model
Aktivně zhulen: asi tak před 4 roky
Začátek pěstění: před 3 roky
Metody: outdoor, začínám s indoorem
Zájmy: scifi, cars, music(Haus, jangl, techno, hip hop...atd), ženský, marjána, četba, dobrej filmeček ..... atd.
místo kde se teď nacházím: severní čechy - něco jako Ústí nad labem.....

Jen mě tak napadá estli tyhle informace nelze zneužít - viďte páni Policisti....

Old Post 19-10-2001 v 10:32 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Příspěvek č. 78

Neboj. Kdyby něco, řekni že jsi byl dočista zkouřenej.

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 19-10-2001 v 18:51 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Shamananda Jayadeva Příspěvek č. 79

Tak mě je 18, jsem od Karlových Varů a pěstuju čtyři roky a teprve teď se chystám na lampový indoor. Jinak hulím docela často a myslím si, že mě to zatím tolik neomezuje. Když nehulím, tak hraju na didgeridoo a na bonga nebo prostě surfuju na netu...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 20-10-2001 v 13:51 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mios
Stálý Člen

Karma uživatele Mios - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mios - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 74 

Pohodička To som ja Příspěvek č. 80

Mam 16 rokov som z Trencina a hulim 1 rok.
Petvat som zacal pred 2 rokmi, ale 1. rok som nic navypestoval. Teraz som skusal urodu z tohto roka bolo toho malo (pre 6 ludi) ale celkom kvalitne.
Co robim vo volnim case: PC, lezenie, hudba, priroda

Old Post 20-10-2001 v 22:05 PM
Mios je offline   Profil uživatele Mios   Find more posts by Mios   Foto galerie člena Mios   Click here to Send Mios a Private Message   Add Mios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9568140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív