Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W , 9x Power Plant po X době zase pěst :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 65

Mno a jeste jedna vec : neprelivas to?zalit,nechat vyschnout.do nekonecna

Old Post 06-01-2015 v 18:49 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 66

zalejvám 1 za 3 dny vždy, vodu nechávám odstátá vždy 24h a hnojky JIDB si pH upravý (( A jinak nejedu v hlíně ale v kokosu.... Přelitím to asi nebude si myslím... po těch 3 dnesch je vždy i znát že už by vodu chtěli i sušší listy to má na dotek... A dostávají 1 za ty tři dny cca 600ml na kytku...

Je to prostě zábava.

Old Post 06-01-2015 v 19:09 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 67






Ještě foto listů za světla a pak detailnější foto listu... zajímavé je že hned pod světlem to žloutne a po krajích ani ne... Stáhl jsem tedy světlo ze 400 + super lumen jen na 400W a uvidíme no Je fakt že po přidání se to možná ještě zhoršilo no....

1. Foto jsou uplně u kraje boxu, tam jsou v pohodě skoro po celém obvodu....

Je to prostě zábava.

Old Post 06-01-2015 v 19:16 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 68

Ahoj.... Takže pH na zálivce je 6,3 cca a na výtoku cca 5,8.... Což mi na kokos přijde dost (( :/

EC metr bohužel nemám.... Kytky jsou na tom zatím stejně....

Je to prostě zábava.

Old Post 08-01-2015 v 19:28 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Ahoj.... Takže pH na zálivce je 6,3 cca a na výtoku cca 5,8.... Což mi na kokos přijde dost (( :/

EC metr bohužel nemám.... Kytky jsou na tom zatím stejně....

Zkontroluj, jestli nežerou kořeny breberky, rozhrab substrát navrchu a dívej se, jestli se tam nehemži larvy. Kytky by takto měli problém s přijmem živin. Ještě to EC výtoku by ukázalo, zda mají moc a nebo málo.
Na tom listu to vypadá, jak od třásněnek.

Grow Max 150W

Old Post 09-01-2015 v 09:59 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 70

Vůbec nikde nic... Ani na listech, žádný potvůrky, ani v květináči, ani v podtáckách nikde nic... :/ Zkusím dát dneska nějakou tu kapku na snížení pH a uvidíme, zda se to nějako změní, ale už se mi to fakt, ale fakt nelíbí, žloutne to až nahoru..,.

Je to prostě zábava.

Old Post 11-01-2015 v 17:15 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Vůbec nikde nic... Ani na listech, žádný potvůrky, ani v květináči, ani v podtáckách nikde nic... :/ Zkusím dát dneska nějakou tu kapku na snížení pH a uvidíme, zda se to nějako změní, ale už se mi to fakt, ale fakt nelíbí, žloutne to až nahoru..,.

PH bude dobré, spíše u zasolení by bylo nízké, ale pod 5,5 by to začalo a navíc u nízkého PH by byl světlý vrch a tmavější spodek. Na fotkách toho moc není vidět, ale pokud ti žloutnou spíše spodní listy, tak je to urřitě na přihnojení, bez měření výtoku EC mohu jen odhadovat. Pokud máš květináče delší dobu stále mokré, tak nech částečně vyschnout, před další zálivkou.

Grow Max 150W

Old Post 11-01-2015 v 17:26 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 72

Právě že jsou uplně vyschlé ty květináče.... fakt uplně v poho... suché.... Přihnojit mohu zkusit no

Je to prostě zábava.

Old Post 11-01-2015 v 18:04 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 73

Tak přece jen.... V květináčích jsem dneska našel nějaký malý šmejdy... strašně maličký, úzký zmrdíci :/ Doma mám jen AgroBio Karate 6ml... : http://www.agrobio.cz/vyrobky/245-karate-zeon-5-sc.html

Pfff jinak jsem na 41. dnu květu.... tak nějaký dobrý rady na ukončení? Popřípadě zda nějakej postřik nebo to už mám dopjet...? popřípadě jen proplach vodou a enzymy co mám od HESI ? :/

Popřípadě kdy přestat přesně hnojit? na tom cca 50-55 dnu květu? Když mají mít cca 65 dnů ...? Předem díky... Popřípadě nějaké ozkoušené zlepšováky na větší výnosnost teď před tím koncem, stresy kytek atd... ( i když ty moje maj stres asi dost z těch pachantů )

Je to prostě zábava.

Old Post 12-01-2015 v 18:33 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 74

jestli tak rychle poskakujou ty carky v hline tak sou to chvostoskoci...kdyz nejsou premnozeni tak by nemeli vadit,meli by se zivit mrtvyma korenama nekde sem cetl ze je dokonce dobry je mit,taky sem si myslel ze mi kvuli nim odchazi kytky ale bylo to prave tema hnijicima korenama...a cim vic hnijicich korenu tim vic chvostoskoku,a to prosim v kokosu kerej by mel byt vzdusnej...podivej na net jestli je to ono,a nejak bych to neresil,kdyz to nechas radne vyschnout tak pochcipaji...to je vyzkouseny...a prestan hnojit tak tech deset az 14 dnu pred kosou,no proplach sprcha,pak upravena voda,nebo voda s enzymama...pic at to dobre dojede

Old Post 12-01-2015 v 18:42 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 75

Hele tak to nevypadá jako oni... naopak tohle je fakt úzký parchanti, lezou docela rychle a vypadá to jako by měli křidélka, ale nelítají... možná si s nima jen pomáhají při přeskocích... Ale na listech nikde není po nikom ani stopa... nikde nic... Zkusím to někde najít podle obrázků co by to mohlo být

Jinak Ok děkuji

Je to prostě zábava.

Old Post 12-01-2015 v 18:47 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 76

http://www.skudci.com/files/chvostoskok-2.jpg
podiv se na ty svoje lupou,taky mi pripadalo ze maji kridylka nez sem si je priblizil...

Old Post 12-01-2015 v 20:29 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Tak přece jen.... V květináčích jsem dneska našel nějaký malý šmejdy... strašně maličký, úzký zmrdíci :/ Doma mám jen AgroBio Karate 6ml... : http://www.agrobio.cz/vyrobky/245-karate-zeon-5-sc.html

Pfff jinak jsem na 41. dnu květu.... tak nějaký dobrý rady na ukončení? Popřípadě zda nějakej postřik nebo to už mám dopjet...? popřípadě jen proplach vodou a enzymy co mám od HESI ? :/

Popřípadě kdy přestat přesně hnojit? na tom cca 50-55 dnu květu? Když mají mít cca 65 dnů ...? Předem díky... Popřípadě nějaké ozkoušené zlepšováky na větší výnosnost teď před tím koncem, stresy kytek atd... ( i když ty moje maj stres asi dost z těch pachantů )

Karate se dá použít i do zálivky, ničemu to nevadí, jen breberkám, ochranou lhůtu stihneš. Snad každé breberky v substrátu dělají problémy, živé kořínky pro ně budou potravou. Ještě mám odzkoušené hnojivo od výrobce Floria s názvem Smutnice, 40ml na 10L vody dává EC 2 +- a funguje výborně jako hnojivo i proti breberkám, jen vynecháš stávající hnojivo a 1-2x týdně použiješ hnojivo Floria -Smutnice. To hnojivo obsahuje nějaké citrusová aromata a silně odpuzuje veškerý hmyz, mám ho dlouhodobě odzkoušeno a klidně k němu přidej i Karate .

Grow Max 150W

Old Post 13-01-2015 v 10:25 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 78

Zdravím FarmBoys. Tak jak jde válka se škůdci?daří se?taky teď zápasím s nezvanými hosty, jak radí Bárt dal jsem jim Karate a čekám co to udělá.
Jinak pěknej pěst a držím palce ať to dojedeš;-)

Old Post 19-01-2015 v 16:28 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 79

Ahoj, Vrámci možností přežívám... dneska jsem na 49. dnu květu a hele... přijde mi že je to na kytkách znát ty breberky, na dobu květu mi přijdou pálky poněkud menšího vzrůstu Dodám foto po zálivce... jen se chci optat dneska je budu zalejvat s hnojkama a ptám se, má to být poslední zálivka s hnojkama pak třeba už jen enzymi a proplachy a nebo ještě počkat do pátku což bude 52. den květu a až pak přestat hnojit?

Jinak listy přestali tolika žloutnout po zálivce tím karate.... Ale rozhodně se to nezlepšuje, ustálo to.... Jinak dneska jsem postřehl že se asi 2-3 hlavní větve ohýbají a padají na bok stanu... tudíž jsem letěl pro dřevěné tyčky a hnedka dělám podpěry...

Je to prostě zábava.

Old Post 20-01-2015 v 17:55 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od FarmBoys
Ahoj, Vrámci možností přežívám... dneska jsem na 49. dnu květu a hele... přijde mi že je to na kytkách znát ty breberky, na dobu květu mi přijdou pálky poněkud menšího vzrůstu Dodám foto po zálivce... jen se chci optat dneska je budu zalejvat s hnojkama a ptám se, má to být poslední zálivka s hnojkama pak třeba už jen enzymi a proplachy a nebo ještě počkat do pátku což bude 52. den květu a až pak přestat hnojit?

Jinak listy přestali tolika žloutnout po zálivce tím karate.... Ale rozhodně se to nezlepšuje, ustálo to.... Jinak dneska jsem postřehl že se asi 2-3 hlavní větve ohýbají a padají na bok stanu... tudíž jsem letěl pro dřevěné tyčky a hnedka dělám podpěry...

Poškozeným kořenům trvá, než se opraví, ale na přípravu před koncem je asi ještě brzo, určitě ti ještě moc nezavadají pestíky, lepší, když sem dáš fotku palic.

Grow Max 150W

Old Post 20-01-2015 v 18:03 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9175350 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív