Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dutch Passion - Euforia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

to Hy3na a nebolo by moc napr. 400W na pestnik 60x60x160 cm vela ?

Old Post 07-08-2012 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od maugly
to Hy3na a nebolo by moc napr. 400W na pestnik 60x60x160 cm vela ?

na 60*60 máš 250w akorát, 400w je efektivní na m2. ale když to uchladíš, tak kvalitnější palice budeš mít pod 400w. taky to s víc svetlem rychleji roste.
ale zkus si to CFL, nasbiras zkusenosti a uvidiš, jak dál

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 07-08-2012 v 21:04 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

to Hy3na nak nejak som aj chcel ze urcite zacat z noecim menej narocnym a nie takym zrutom elektriny a potom snad vyskusam aj silnejsie sodikove vybojky .

Old Post 07-08-2012 v 21:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


jenže silnější lampy nejsou jen o kvantitě, ale hlavně taky o kvalitě


JJ, já vím. Myslel jsem mou osobu. Mě stačí, když si udělám 100-150g, než bude další. Nevím co bych dělal např. s půl kilem hulení, než bude další.

Nekvalitní hulení - chtěl kvalitu
Kvalitní - chtěl kvalitu
Nekvalitní kvantita - chtěl kvalitní kvantitu nebo mu šlo o jen o kvantitu
Kvalitní kvantita - chtěl kvalitní kvantitu

Né všichni umí kvalitu a navíc pod větší wattáží.

Nebo zkráceně. Stačí mi kvalitní hulení pod 250W, než kvalitní kvantita pod větší watáží.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 07-08-2012 v 21:33 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69



Tak mi vyrasili pekne dve nove vetvicky musim sa pochvalit

Old Post 08-08-2012 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 70

Tak vidíš, že je lepší mít lampu kousek od vrcholků a nijak jim to nevadí. Kdyby jsi jí nechal v 50cm, tak by to takhle nevypadalo.
Zachvilku si s ní začni hrát, aby jsi z ní měl krásný keřík.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 08-08-2012 v 15:01 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

to Growman no pomali aj ano uz aj spodne vyhonky zacinaju byt vadsie tak ich pomali aj zacnem odtahovat od hlavneho kmena .

Old Post 08-08-2012 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72




Tak som kupil aj novy zvlchcovac a par dalsich fotiek . normalne mam 100 chuti ju uz prepnut na kvet

Old Post 11-08-2012 v 08:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 73

Nic nepřepínej. Nech ji ještě jet, když se tak pěkně rozjela. Vypadá fakt pěkně zdravě. jen počítej, že ještě po přepuntí o něco vyroste. Ale neporadím ti o kolik, já mám sodík 400W, takže nevím, co to udělá pod CFL.

Old Post 11-08-2012 v 10:58 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

to Kosmej jasne to je len uz som nedockavy na ten pekny kvet a hlavne na to co pride ponom ked ho ususim . A tebe to asi o kolko povirastie pod sodikom som cital ze moze az o 1/3 svojej vysky povirast .

Old Post 11-08-2012 v 11:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od maugly
to Kosmej jasne to je len uz som nedockavy na ten pekny kvet a hlavne na to co pride ponom ked ho ususim . A tebe to asi o kolko povirastie pod sodikom som cital ze moze az o 1/3 svojej vysky povirast .


Hele, podle rozvětvenosti kytky. U hodně rozvětvené asi do 30 cm.

Old Post 11-08-2012 v 11:04 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

No tak to aby mi este cca o 60 cm povirastla kurna to bude doba
ur sa nemozem dockat

Old Post 11-08-2012 v 11:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od maugly
No tak to aby mi este cca o 60 cm povirastla kurna to bude doba
ur sa nemozem dockat


To ale neber jako relevantní informaci. Jak píšu - pěstuju pod jiným světlem než ty. Mám jiný květináč než ty. Taky záleží na mnoha jiných aspektech. A každá kytka je trochu jiná, některá mi přeroste. Některá je OK, i když jsem si myslel, že jsem přepnul pozdě...

Old Post 11-08-2012 v 11:22 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

no ved hej ale ked ze moj box ma 160 cm a ventilator s lampou maju cca 50 cm tak asi aj tak to necham tak max do 60 cm rast a potom prepnem uvydim ako to bude vyzerat ked to bude vadsie

Old Post 11-08-2012 v 11:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 79

citace:
Původní příspěvek od maugly
Tak som kupil aj novy zvlchcovac a par dalsich fotiek . normalne mam 100 chuti ju uz prepnut na kvet


Jak funguje ta membránová zvlhčovačka z gs.
Nějak jsem si nevšivml, že by měla regulaci vlhkosti a někde jsem i četl, že není dobré mít jí v časovači.

Jinak kytička ti roste pěkně.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 11-08-2012 v 14:47 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

no prave ho mam v casovaci stalo to sice 49 € ale uvydime dufam ze mi neodide lebo ked pola stale zapnuta tak mi to strasne striekalo von tak som tam musel dat aj nejaku kritku nech ta voda nevystrekuje s kybla von . inak diky tesim sa jak mali chlapec z nej je to moja druha rastlinka a zatial vsetko uplne nez sebemensieho problemu neviem ci to je nahoda alebo zaciatocnicke stastie .

Old Post 11-08-2012 v 15:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-05-2006 - Mazar-Dutch Passion - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7045250 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív