Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st own indoor 400W, 8xBlack Domina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Cobee
Stálý Člen

Karma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 65




Zdravím a pozdravuji !

tak tu jsem s výsledkem ! Je to krásných a voňavých 290,8 g.. to znamená,že tipovačku ovládl kolega Grunger ! K+ Tvým směrem letí..

No přáli jste mi hodně, ale hold 0,64 m2 plochy má svý limity..ale určitě bych řekl, že ta devátá kytina tam chyběla, místo tam bylo..no tak pro příště..

jinak je to voňavka libová..aroma černýho rybízu, některý frajerky maj nádech až naftalínu, a jedna do tmavých třešní...moc chutnej jemnej kouř..i čistý se dá.. prostě biokvalita !

Vám všem obrovský dík a vděk !! s podporou to jde mnohem líp ! Vůbec bych nečekal, že první grow dám takhle, no laťku jsem si nastavil solidně

Na další jízdu tu už klíčej Vanilla Kushe, tak s chutí a pílí hurá dál dííík a žijte blaze !!! mííír a úspěchy groweři !!!

'Cobee McWeedson'

Old Post 02-07-2012 v 15:02 PM
Cobee je offline   Profil uživatele Cobee   Find more posts by Cobee   Foto galerie člena Cobee   Click here to Send Cobee a Private Message   Add Cobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Vyhrál nízký tip, ale i tak potěší, přeji super zážitky.

Old Post 10-07-2012 v 22:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí
03-05-2010 - First GROW, 250W, 6x Black Domina - 20 odpovědí
22-03-2006 - 1st round 70W G13xBlackWidow - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1760880 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív