Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » My very First Gro's In/250W&out/bySun WW+NoNames
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65


last...

Old Post 28-09-2010 v 15:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66


Raritka...Když jsem 14tý den 12/12 zastřihoval kytky odspoda , jako myslím takové ty slaboučké větvičky do kterých jsem nechtěl aby zbytečně do nich rostlina dávala energii a aby se soustředila spíš na vrchy...tak jsem je zkoušel vykořenit..Lidi ..myslím že není vůbec třeba kupovat nějaký klonex za tězké love...vzal jsem oůlku na chlast...naředil do půl litru biobizz root juice který jsem používal když jsem kytky rostl...a hodil jeden z těchto tehdy cca 6cm velký řízeček do té půlky jen do té vody...a hodil jsem to pod lampu..druhý ten druhý jsem zkusil dát jen do hlíny GK a koukal co z toho bude..a protože uz jsem měl přepnuto na 12/12 tak jsem je nechal spolu s ostatníma...a podívejte co se podařilo kvetoucí řízečky...dokonce na jednom ten vršek produkuje celkem úctyhodné dávky priskyřice.. je to celkem sranda...a jsem zvedavý co se z toho podaří...tedka jsou to proste vrchy se dvěmi patry a koreny už koukají odspoda květináče z dírek...
je to ceklem funny...fakt jsem zvědav jak se vytáhnou viz. Foto

Old Post 03-10-2010 v 11:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Final Stage!!!! Příspěvek č. 67

Nevím co mi hráblo v bedně ale sundal jsem sklo a snížil světlo o 15cm...počítám že kytky kolem 20th půjdou pod kosu tak tedka se na nich vyřádím...niní jsem snížil výbojku na 31cm od vrcholku a jelikož začíná pravděpodobně posledních 17dni života , tak ji dám poslední 2 zálivky nabouchané Hnojkama v 6ti dnech a pak přejdu na střídavý proud očisťóvací kůry co 2den sedmičku čisté Dešťovky a kohoukové peroxidované vody...a pak nechámposlední 3 dny kyti uplně vyschnout..posledních 24hodin nechám uplně zhasnuté aby jsem je zmátl...v den kdy budu kytky sklízet uvařím vodu do vany cca 20cm a kořeny obrané od hlíny ponořím na 5 min do cca 80srupňů horké vody...aby naběhla všechna síla z kořenů do palic...pak je pověsím vzůru nohama do tmy aby pěkně během 7-10ti dní doběhli všechny žíviny z Kořene...kistů...a stonků...a jestli se toto podaří tak to jsem zvědav co se bude dít po zahulení...

Naposledy upravil 03-10-2010 v 18:36 PM

Old Post 03-10-2010 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

táák za chvilku jdu do grow shopu pro final solution tak už se nemohu dočkat

Old Post 07-10-2010 v 14:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

Bobtná...nxt foto příští sobotu...až bude porážka...

Old Post 13-10-2010 v 18:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70


Zdar...Update from...?/12...jediny co vím je že příští týden půjdou pod nůž...některé vrchy cca 12-15cm...některé zase menší ale skálopevné ...smrdí jak když skank prdí ...tejden už popíjejí Final Solution...neska dostali celkem slušnou zálivku čisté dešťové vody..a jedem posledni 2,5 zalivky FS a.td. atd.

Old Post 17-10-2010 v 15:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71


Tyhle jsou menší...jsou totiž v menším kvetináči než ty ostatní dve...a nemají ani dírky na odtok...zato paličky a vrchy jsou velice pevné...je to až zvláštní..no jsem zvědav...dávám jim asi jeden týden ještě pak půjdou...bude to asi 50tý den květu..

Old Post 17-10-2010 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72


zhasnuto...Přemejšlim že ten poslední týden jím zasvítím 14/10...co myslíte zajímal by mě váš názor...

Old Post 17-10-2010 v 15:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73


To nezmáčkneš...

Old Post 17-10-2010 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74


Hmmm...Palice jsou na omak velice hutné...jakoby by byli nasákle vodou k prasknuti...velice vitální na omak...

Old Post 17-10-2010 v 15:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

další up...bude v sobotu nebo v neděli ...exkluzivní záběry z uspávání...

Old Post 17-10-2010 v 15:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76


hmmm...mé první gro se blíží ke konci...o úspěchu ani nemluvně...díky GreenCity Grow shopu...a hlavně Grower.cz

Old Post 18-10-2010 v 16:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milanec
Stálý Člen

Karma uživatele Milanec - 88% PěstitelskáKarma uživatele Milanec - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 77

Čus
Nádhera. Na začátku si je opravdu krásně vymazlil. Přeju hodně štěstí Určitě se tím roztahováním na keříky v mém druhém grow inspiruji

EADGHE \n/
125 CFL Dual

Old Post 21-10-2010 v 11:23 AM
Milanec je offline   Profil uživatele Milanec   Find more posts by Milanec   Foto galerie člena Milanec   Click here to Send Milanec a Private Message   Add Milanec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

čes...dík...už mám po sklizni...nečekal jsem kolik materiálu jsem ze 3 kytek dostal...fotky mám ale neni čas je tu posílat tedka...určite to vyskoušej to roztahování moc mi to pomohlo...fotky ze žní hodím co nejdříve to bude možné

Old Post 21-10-2010 v 17:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79


Zdar lidi ...již je sklizeno...Statistiky následující..1.st Round...3x WW..250W..Květ 56dní...vejvar116g...100% Bio...vrchy skálopevné..voní pronikavou ovocnou vůni a všichni říkali že je to moc dobré bučínko...jsem zvědavý na Druhé kolo...

Old Post 28-10-2010 v 12:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2010 - My very First Gro's In/250W&out/bySun WW+NoNames - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5435790 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív