Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Snow White + Hempstar 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
CwincZ
Stálý Člen

Karma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 65






Old Post 10-10-2010 v 15:44 PM
CwincZ je offline   Profil uživatele CwincZ   Find more posts by CwincZ   Foto galerie člena CwincZ   Click here to Send CwincZ a Private Message   Add CwincZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CwincZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 66

Pěkný tyjo, vypadá to fakt dobře, to už je poklizený? Já sklízel white dwarfa - podle ochutnávek něco pro milovníky rozsekaných stavů, já mám radši euforický, ale je to silný. Za týden mě čeká WW, ale už mám koflíky doma za oknem, přeci jen už de ručička teploměru pod bod mrazu a to kytkám vůbec nesvědčí. Chci je dát taky ještě na den do tmy, prej vytvoří hodně pryskyřice takhle. Akorát to šíleně provonilo pokoj jak sem je dal dom. Tak pěstu zdar, máš to hezký

rum rum nezavazne

Old Post 10-10-2010 v 20:46 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 67

Taky koukám, že ti to fialový. Nějakej místní domorodec mi říkal, že je to ze zimy, že v tej zimě kytka hůř nebo skoro vůbec nepřenese některý živiny. Tohle je prej fosforem, že je ho málo. Jinak vypadaj pálky podobně jak na mých WW, jen mám ty palice huňatější, ale zas nejsou úplně všude na větvičkách.

rum rum nezavazne

Old Post 10-10-2010 v 20:49 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CwincZ
Stálý Člen

Karma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% PěstitelskáKarma uživatele CwincZ - 98% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 68

JJ už je to sklizený sice by to tam ještě mohlo bejt když je teď tak pěkný počasí ale už se tam začala celkem dost rozjíždět plíseň tak sem to radši sekl hned a pestíky sou už stejně všechny hnědý. S tím schováním do tmy před sklizní sem to už taky dělal minulý rok ale to tak kytka byla menší tuhle potvoru bych nikam nenarval Jo to fialovění bude asi určitě zimou ale nemyslím si že by to kytce nějak vážnějc vadilo

Old Post 11-10-2010 v 11:11 AM
CwincZ je offline   Profil uživatele CwincZ   Find more posts by CwincZ   Foto galerie člena CwincZ   Click here to Send CwincZ a Private Message   Add CwincZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele CwincZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 69

Taky to utnu, venku už přes noc mrzne, tak sem dal bestie do tmy a k ránu pudou na věšák kořenama nahoru:p. Tak pěstu zdar, a kdybys chtěl vyměnit ochutnavku, domluvime se přes PM

rum rum nezavazne

Old Post 11-10-2010 v 19:21 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marthyn
Nový Člen

Karma uživatele Marthyn - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 70

Dobrá práce.

Old Post 21-10-2010 v 14:41 PM
Marthyn je offline   Profil uživatele Marthyn   Find more posts by Marthyn   Foto galerie člena Marthyn   Click here to Send Marthyn a Private Message   Add Marthyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6622890 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív