Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » dalíší pěstitel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 65

no ja myslim ...?ze hlavni je dulezity prvni grow..utoho se naucis hodne ..a jak se rika vsechno zle je k necemu dobre.tady je to dobry pruvodce, ale naucis se sam(u me se posralo snad skoro vsechno tecka by byla asi policejni komando..

Old Post 27-05-2010 v 17:17 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

mam dotaz pěstuju v hlině mam 4l květníky ale připada mi to už jako hydro co naleju nahoru hned proteče do misky pod květnikem deně dostanou 4dcl vody v ni je 2ml Plagron terra bloom a 0,2ml Plagron Green Sensation kytky to snaseji ok ale chci se zeptat neni to malo

Old Post 29-05-2010 v 12:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

musíš to dělat opatrně, jak se ti seschne ten substrát tak se ti jakoby oddělí od květníku a když to zaleješ tak ti po stěnách ta voda steče než se pořádně stačí vsáknout. zkus si odhrnout ten keramzit kolem kytky a zalévat třeba na dvakrát ke stonku.

Old Post 29-05-2010 v 20:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68



dnes jsem to tam nalival snad 2 minuty na jednu kytku a OK jinak dnešní foto 31 den na 12/12

Old Post 30-05-2010 v 19:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69

zdravim všechny odborníky a mam dotaz.WW ma dobu kveteni 6 až 8 tydnu na poslední tyden mám naplánované zalívat jen vodou a dva tydny před kosou je chci nechat při světle jen 6 hodin a 18 hodin tma je to pry dobre na krystaly no uvidime co vy na to?

Old Post 02-06-2010 v 19:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 70

Myslim ze by stacilo je nechat posledni dva dny uplne po tme.
Nevim jaky by to melo vliv na dozravani, ale dva tydny se mi zdaji celkem dost dloho.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 02-06-2010 v 19:20 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 71

mmm.. ja jsem bralpokazede kdyz se na kytku svitilo...ve tme byla kytka malo ,,upocena" se mi zda

Old Post 03-06-2010 v 16:16 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

dik za odpoved tak ja to necham na 12/12 a posledni dva dny tmu

Old Post 04-06-2010 v 20:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 73






tak dnes 37 den na 12/12

Naposledy upravil 05-06-2010 v 21:27 PM

Old Post 05-06-2010 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

zdravim a prosim o radu.Jak se mi pred casem zacaly nejky kyky hermit tak sem otrhaval samci kvety a ok.A ted se mi zacinaji na dvou kytkach tvorit semena ale jen na vedlejsich palicich na hlavni nic ta vypada ok asi jsem to neuhlidal.Ted chci 2 tydny zalivat jen vodou a pak setnout.muze se mi cela uroda jeste pojeb.. nebo ty samice ty 2 tydny budou v pohode.Ten samci kvet ne a ne najit.

Old Post 08-06-2010 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weed
Nový Člen

Karma uživatele weed - 71% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 75

Skus hledat poblíž těch zasaženejch paliček, jináč nevim.

Old Post 08-06-2010 v 21:53 PM
weed je offline   Profil uživatele weed   Find more posts by weed   Foto galerie člena weed   Click here to Send weed a Private Message   Add weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 76

Je to dost tezke uhlidat, muselo se to prcnout uz davno, bude tam jen par semen, nic hrozneho..


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 08-06-2010 v 22:38 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 77

no a kdyby tam nekde porad byl ten samci kvet muze se mi cela uroda jeste pojeb.. nebo ty samice ty 2 tydny budou v pohode

Old Post 09-06-2010 v 05:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 78

bude to v pohode


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 09-06-2010 v 06:29 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

čím víc se na kytičky divám a tím víc semen tam vidím je to v pr.......

Old Post 09-06-2010 v 19:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 80

ale na dvou vubec nic jestli se tam nejake udelaji tak

Old Post 09-06-2010 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9657760 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív