Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5 x White widow, 3 x Papaya, 5 x No name pod 250 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 65

232 gramu!!!!!!!!

Tak jsem tady po delsi odmlce. Tipu tady moc neni, asi proto, ze podle by to chtelo dodat foto susiny. To muzu dodat dnes odpoledne.
Kytky mi udelaly radost, po tech problemech na zacatku jsem to dotahl na, pro me nadhernych 232 G paradniho materialku!!!!!!
Takze nejpresnejsi tip ma u me K+ a taky ja dekuji za pochvalu a za Kacka....
Jedna Papaya me trosku zklamala, palice ma ridke, jako by zhermila, ale stale se jedna o kvalitni vzorek. Dalsi dve mi vse vynahradili!

Ta no name kytka mela fakt nejvetsi vynos- 41 G! Vuni spis jako orient, jakoby mela nadech nejakeho koreni, ucinky spis energy.

Bila vdova, ta se teda povedla. Palice neskutecne tvrde, chut i vune velmi silna!!!! U tohodle modelu jeden prask a good bye!!! :-) Absolutne se nehodi behem dne, naopak vecer je to pecka, proste na tohle uz musim mit svuj klid a nemit pred sebou zadne vyrizovani....
Z peti kytek se nasla jedna s nezamenitelnou vuni i chuti! Od zacatku vonela jinac, jdou z ni citit tutti frutti zvykacky nebo tak neco. Taky ji mam zvlast od ostatnich, ta bude neco spesl:-)

Old Post 22-06-2010 v 10:13 AM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mareckin
Stálý Člen

Karma uživatele mareckin - 85% PěstitelskáKarma uživatele mareckin - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 66

188g

Old Post 24-06-2010 v 20:13 PM
mareckin je offline   Profil uživatele mareckin   Find more posts by mareckin   Foto galerie člena mareckin   Click here to Send mareckin a Private Message   Add mareckin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 67

To mareckin: Delas si prdel??? :-) :-)

Old Post 25-06-2010 v 22:23 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Preps
Stálý Člen

Karma uživatele Preps - 92% PěstitelskáKarma uživatele Preps - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 68

coolio krasa krasa krasa .. ja chci taky mne zezloutli horni listy na zlto a zoschli.. davam jim prvni pomoc.. sem plny ocekavani jak to skonci

som tu preto aby som mal svoj makacik ) za rady tipi a triky vopred dakujem

Old Post 26-06-2010 v 10:42 AM
Preps je offline   Profil uživatele Preps   Find more posts by Preps   Foto galerie člena Preps   Click here to Send Preps a Private Message   Add Preps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7362750 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív