Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » W23 Outdoor 08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65







Čus

Tak kyti mi dělají opravdu velkou radost protože ta největší už začala kvést
Jo abych nezapomněl tak tu největší kytí jsem roztáhnul do šířky.A je zase o trošku lepší a na kráse jí to také přidalo

Nedávno jsem si pořídil kval.hnojku :Plagron Terra Bloom tak jsem jí hned vyskoušel ale nevím jestli není ještě brzo?s tim souvisý další otázka : mužete mi někdo pleas poradit. Začali se mi kroutit všechny listy na vrškách tak nevím jestli na to nemá vliv ta hnojka??Přidávám i fotas a díky za všechny odpovědi

Zatim PIC

Old Post 03-07-2008 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 66

čuz w23 tak jestli ses držel dávkování na obalu tak problém určitě neni v přehnojení takováhle kytí to musí zkousnout úplně v poho

Old Post 03-07-2008 v 21:28 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

ČUS

To dávkování jsem dodržel a ta malá kyti v tom kyblu to skousla uplně v poho tak nevím...Co ta holka velká vyvádí no uvydíme snad se spamatuje..

Jinak díkes
Zatim pic

Old Post 04-07-2008 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68











Čus

Dnes jsem byl po hodně dlouhé době podívat na střeše a byl jsem mile překvapen jednu kyti, kterou jsem nechal volně rust bez jakého koli zalévání a hnojení tak se o sebe krásně postarala sama a je z ní docela hezká holčina a je na prvních fotkách

Na dalších dvou fotkách je síla stonků té největší kyti, která roste od 8.5. 08 a po roztažení větví se jí krásně daří...
Jinak dostávají s každou zálivkou trochu plagronu a ty menší zatím ještě kris.start aby se trochu vytáhli..

Na dalších jsou zachyceni dva šneci jak se ládují otrhaným listím a docela jim šmakuje jinak po slimácích ani památka což mě dělá radost...

A poslední jsou společná fota všech holčin po hromadě..

Jinak pište své názory, ohlasy a kritiku vše prijmu s radostí

Zatim se tu mějte PIC

Old Post 05-07-2008 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69






Čus

Tak přináším další nová fotas kytičkám se pěkně daří a už začínají pěkně vonět a s toho mam velkou radost...

Zatim se mějte PIC

Old Post 11-07-2008 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70








Tak jsem opět spět s novími fotkami.ta nejmenčí má už krasně malé paličky a moc hezky voní...Už aby byli dozrálé tak moc se těším až je okoštujeme..

Zatim pic

Old Post 23-07-2008 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 71

Čau, měl bys je víc zalévat, mají dost svěšené listy. Jinak ať se daří. Medvěd

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 24-07-2008 v 11:35 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

Čus

JJ já vím je to focené přesně po zalití..byli zmožené po celodením slunci,jinak dnes už byli v poho....

Zatim pic a díkes

Old Post 24-07-2008 v 21:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shrek
Stálý Člen

Karma uživatele shrek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 25  

Upozornění Příspěvek č. 73

Ty si tim kitickam dal zabrat ...Ked som videl tie 5cm. listk jeste vo vate ale mas to v poho oK. zatim cuz.

Zivot je jeden velky Grow

Old Post 25-07-2008 v 16:22 PM
shrek je offline   Profil uživatele shrek   Find more posts by shrek   Foto galerie člena shrek   Click here to Send shrek a Private Message   Add shrek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

Čus

Jak to myslíš že jsem jim dal zabrat....? jen je pěkně hnojím a zaštipuji tak se jim daří..

Jinak dikes zatim pic .punk:

Old Post 26-07-2008 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75

Čus

Tak přátelé a kamarádi mám pro vás tu nejhorší správu.Všechno je prič ani beliky mi nezůstaly nic prostě vůbec nic...Čórky skur....,zas....,poj.....,usekat ruce a zlámat hnáty....

Tak snad se mi povede lépe až se přestěhujeme to si pořídíme horské sluníčko domů to bude lepší...

Tak zatím pic a ať se vám daří lépe než mě hlavně žadné čorky jsou hajzli co sami neuměj pěstit a radči kradou cizí..

Čus Čus

Old Post 28-07-2008 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

Tak to upřímnou soustrast.Krásné keříky si měl....Takové škody.
Nakopat ty zmrdy do zadku!!!!!
K+ pro útěchu.
Sežeň si řezy a rychle zasaď , ať máš na podzim aspoň něco.


edit: Když ti to zmizlo i s kbeliky, tak to určitě někde chcou dopěstovat.
Kdo o tom všechno věděl? Podle mě to byl určitě někdo kdo o tom ví.

Old Post 28-07-2008 v 16:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 77

Jj, jak říká Lil Jon, pořeš to. Čorky jsou u nás celkem zásadní problém, vím to mnohokrát z vlastní zkušenosti. Určitě to byl někdo, kdo o tom věděl. Zkus je očekovat, třeba, že ti kytky rostou dál a uvidíš , jak budou někteří reagovat . Je to jen návrh.

Old Post 28-07-2008 v 17:12 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 78

Skoda, skoda. Snad se ti podari zjistit, kdo ti je vzal a nalezite ho za to odmenit. Jen cekam, kdy to potka me.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 28-07-2008 v 22:37 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

w23 Outdoor 09 Příspěvek č. 79






Zdravým vás přátelé po hodně dlouhé odmlce jsem spět a přináším nějaká fotas letošní zatím jedné kyti,které za nedlouho přibudou ještě další sestřičky a doufám že mezi nimi nebude žádný ale žádný bratříček..

Tady jsou ty fotas::

Naposledy upravil 29-04-2009 v 17:01 PM

Old Post 29-04-2009 v 13:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8040500 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív