Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Nový zákon...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 65

for Homolka

Připouštím že i spisovatel a dramatik byl obroušen a kdo ne?
Jsem však přesvědčen že pan president doufám že to nezní příliš servilně návrh zákona vrátí k přepracování. Narozdíl od jiných to Ty chápeš
Měj se

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 27-03-2002 v 18:15 PM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Nový zákon... Příspěvek č. 66

to Xmalcolm
To, že by to Havel nevrátil si ani nepřipouštím, ale co dál? Ty blbouni se jen tak nevzdají.

to Homolka
Samozřejmě, že by se to muselo nějak řešit, ale to už budem úplně v p..... . Připadám si jako v Kocourkově, snad aby jsme zase začali říkat dětem, že je nosí čáp,néééé!

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 27-03-2002 v 18:20 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 67

for Shadowlady,

nechci tě děsit ale připrav se na další jobovky je totiž před volbama bez urážky
měj se

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 27-03-2002 v 18:28 PM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Příspěvek č. 68

A je to v p..........................................arlamentu, teda na Hradě, teda v zákoně. Nemám slov, logika utíká.

[Edited by WiB on 28-03-2002 at 06:51 PM]

Old Post 27-03-2002 v 18:31 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 69

Přišlo to na mě jak rána z děla a udělám všechno proto,abych jí odrazil. Hned začnu informovat lidi co znám, aby bylo více podpisů.

Zippi

Old Post 27-03-2002 v 18:32 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
v.28
Nový Člen

Karma uživatele v.28 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 1 

Obecné Jsou to pecky Příspěvek č. 70

Jestli to projde tak prisaham, ze rozseju seminka alespon technickeho konopi (da se sehnat ve zverimexech) vsude na verejnych mistech, kde budou mit byt kratkou sanci vyrust a na silnicich se zacnou objevovat "zakazane" napisi - to bude pouze tecka za vztekem, ale dokud je na hrade Vasek, tak se myslim nemame ceho bat.

Old Post 27-03-2002 v 19:01 PM
v.28 je offline   Profil uživatele v.28   Find more posts by v.28   Foto galerie člena v.28   Click here to Send v.28 a Private Message   Add v.28 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shadowlady
Stálý Člen

Karma uživatele Shadowlady - 0% PěstitelskáKarma uživatele Shadowlady - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 65 

Nový zákon... Příspěvek č. 71

to v.28

Beru tvůj humor, v téhle situaci je to opravdu lepší, než někoho střílet a psát, jak jim tam hodíme bombu.
Připomělo mi to dobu, kdy jsem každý den chodila kolem sídla vlády a oni tam tak krásně udržovali zahrádku kolem plotu (půda byla krásně zoraná) a tak jsme jim tam pokaždé hodili hrst semínek. Těšila jsem se, kdy tam něco vyroste, ale moc to nezabralo. Buď to pravidelně pleli nebo to chtělo dát do země!
No nic, to jen tak na uvolnění, aby jsme se z toho úplně nezbláznili.

Za každým úspěšným mužem stojí jedna tvrdě pracující žena.

Old Post 27-03-2002 v 19:11 PM
Shadowlady je offline   Profil uživatele Shadowlady   Find more posts by Shadowlady   Foto galerie člena Shadowlady   Click here to Send Shadowlady a Private Message   Add Shadowlady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepino
Nový Člen

Karma uživatele Pepino - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 1 

Pohodička dotaz Příspěvek č. 72

Chtel bych se zeptat jestli musi bejt vsichni v te petici plnoleti ,s tim bych mel asi problem

Old Post 27-03-2002 v 19:15 PM
Pepino je offline   Profil uživatele Pepino   Find more posts by Pepino   Foto galerie člena Pepino   Click here to Send Pepino a Private Message   Add Pepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seno
Nový Člen

Karma uživatele seno - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 73

kouknul jsem se na tu adresu jak pasla maggie a je tam clanek od j.x.dolezala kterej zalozil mail adresu na kterou muzeme(spis musime) napsat svuj nazor . takze piste protoze s timhle se musi neco udelat!!!!!!!!!!
verim ze to vasek nepodepise!
ta adresa je:
ne_cenzure@yahoo.com

Old Post 27-03-2002 v 19:37 PM
seno je offline   Profil uživatele seno   Find more posts by seno   Foto galerie člena seno   Click here to Send seno a Private Message   Add seno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 74

to seno:
No já nevím, ale mě ta adresa nějak nefachá. Vždycky se mi ten mail vrátil s odůvodnením, že tam je nějakej problém či co . Ale vem to čert, petici už mám vytisklou, tak snad tam taky seženu nějaké podpisy, i když ten termín je na mě docela vražednej.

Old Post 27-03-2002 v 20:35 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Palec dolů Kdyby to slo, Příspěvek č. 75

takhle z dalky to nejak podepsat, coz bych rozhodne chtel udelat a to moc...ale vidim to beznadejne..

prosim tedy vsechny zucastnene v teto petici a by i za me se pokusili sehnat toho jednoho cloveka navic, protoze to odtud z Finska nemam jak udelati...

Dekuju

Sire Al-Bane ujmete se toho?

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 27-03-2002 v 20:51 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Hlásím návrat z akce. Příspěvek č. 76

Vypil jsem tři desítky, potáhl ze dvou jointů a vyneslo to čtrnáct podpisů.
K těm plno a neplnoletým. Tato petice nebude přepočítávána a kontrolována, takže klidně projevte svůj názor. Není to žádné právní znesvěcení, jedná se o soukromou výzvu JXD a v našem případě o gesto solidarity s jeho názorem.
A hlavně prosím nezoufat, neboť všechno zlé je pro něco dobré a každá akce budí reakci. Tentokrát už má trpět i svoboda slova a to celý problém posouvá do jiné oblasti. Na naší straně teď bude mnohem více lidí, neboť svoboda slova a názoru, včetně práva na jeho šíření, to je sakra něco jiného než hulení trávy.
Ahoj Groweři, nedejte se!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 27-03-2002 v 21:47 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička No to mi taky spadla brada Příspěvek č. 77

Já jsem se o ten zákon nezajímal a celý ho neznám ale když si přečtu to znění:
§ 188a
Šíření toxikomanie
(1) Kdo svádí jiného ke zneužívání jiné návykové látky než alkoholu nebo ho v tom podporuje anebo kdo zneužívání takové látky jinak podněcuje nebo šíří, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem.
Tak mě napadá.
1. a co nikotin? Ten není návykový? To by měli jít za mříže všichni ci dělají reklamu na cigarety ( a to nemluvím o nějakých prášcích)
2. Co je to svádění. Jaký je rozdíl mezi sváděním a informováním?
3. Je rozdíl mezi zneužíváním a užíváním?
- Chtělo by to si přečíst výklad zákona a nechat udělat právní rozbor.

V každém případě by nebylo marné se nějak spojit, protože třeba 1000 lidí najednou nezavřou.
Možná by pomohla i nějaká ta demostrace. Myslím, že když za odkriminalizování marihuany budou manifestovat i "normální" lidi (kteří se tady na Groweru objevují), tak to může udělat jiný obrázek o marihuaně než když je v podvědomí společnosti marihuana spojená s feťáky, které se dají potkat na ulici (a kteří ani v drtivé většině případů nejsou pod vlivem marihuany ale jiné daleko tvrdší drogy). Měli bychom Pejřilovi nějak pomoct.
Bral bych to jako podnět pro nás co se o to zajímáme.

nemo

Old Post 27-03-2002 v 22:09 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bryant
Stálý Člen

Karma uživatele Bryant - 21% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 127 

Re: No to mi taky spadla brada Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od nemo

. Měli bychom Pejřilovi nějak pomoct.
Bral bych to jako podnět pro nás co se o to zajímáme. [/B]


Ja bych mu i rad pomohl....divne ale je, ze pro tuhle novelu zvedl ruku taky....tak si nekdy rikam, na ci strane vlastne stoji, nebo co tim sleduje????

Pohodku,nohy na stole..ale hlavne.....


pohoda jazzzzzz :-)

Old Post 27-03-2002 v 22:26 PM
Bryant je offline   Profil uživatele Bryant   Find more posts by Bryant   Foto galerie člena Bryant   Click here to Send Bryant a Private Message   Add Bryant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 79

Taky sem s timto dotazem poslal mail i prispel do jeho fora na http://pejril.czweb.org ....

Ocekavam odpoved ve stylu, ze toho ted maj hodne a ze nema cas sledovat vsechno, za co ve vlade hlasuje, nebo ze to nikdo nebude zneuzivat ....

Chyba neocekavam zadnou odpoved ....

Jinak vcera sem videl Naostro a Tajmanova(?) tam dost rozume mluvila o trave a zduraznila nechut drtive vetsiny poslancu se hulicema zabyvat. Asi je budeme muset k tomu donutit ..

Old Post 27-03-2002 v 22:56 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Svůj předchozí příspěvek Příspěvek č. 80

jsem napsal aniž bych si přečetl všechny předchozí stránky (přečetl jsem si jen první). Proto je tak trochu mimo.
Myslím ale, že bychom měli přestat nadávat a rozčilovat se a začít se bavit o tom co je potřeba udělat. Jak je vidět, ani to, že se převážně repesivní protidrogová politka vlády nesetkala s úspěchem neodrazuje vládu, aby nepřitvrdila.
Už jsem to tu někde psal ale měli bychom si uvědomit několik věcí.
1. Na protidrogovou politiku tento stát vydává přes miliardu korun ročně (to je slušný balík) a z toho víc než 90% jde do represe a jen ten zbytek do prevence. Proto je mi už jasné proč je pro Komorouse marihuana stejně nebezpečná droga jako ostatní nezákonné drogy (podobně se vyjádřil v jednoum interview). Vždyť většina tzv. "uživatelů drog" o kterých se mluví, se rekrutuje z uživatelů marihuany a čím víc pěněz dostanu tím jsem větší šéf a mám větší moc a taky mi víc zbude. Z toho mi vychází jediný výsledek: Není v zájmu policie, aby byla marihuana odkriminalizovaná. Přišli by o peníze. A buďte si jistí, že policie má v parlamentu svou lobby
2. Pokud bude marihuana na indexu, bude její cena na trhu vyšší. Z toho mi vychází další výsledek: Není v zájmu velkopěstitelů a jejich dealerů aby byla marihuana odkriminalizovaná. Přišli by o peníze. A nemyslete si, že tito lidé nemají v parlamentu také svou lobby.
3. Obrázek o marihuaně a jejích uživatelích ve společnosti vytváří hlavně za
A) - ti kteří se potácí po ulici s brkem nebo i bez brka v hubě, zjevně málo se ovládající a dělající bordel (ale POZOR! většina z nich ovšem není pod vlivem marihuany ale to nikdo nerozlišuje
B) - články v novinách, zprávy v dalších sdělovacích prostředcích a v neposlední řadě i postavy ve filmech u kterých i laik pozná, že požili nějakou drogu.
4. Pod vlivem tohoto obrázku o marihuaně většina lidí ve společnosti také nerozlišuje mezi nebezpečností marihuany a například heroinu a pokládá fakticky všechny nelegální drogy za sobě rovné a tím nahrává výše zmíněným lobby. Všimněte si, že odborníci, kteří se s drogově závislými setkávají dnes a denně se k marihuaně staví jinak. Taky (aspoń podle mě) tak trochu v posledních letech díky tomu zmizeli z mediální scény.
Z vlastní zkušenosti vím, že jsem nebyl schopen přesvědčit ani mnohé své přátele, kteří mě už docela znají a ví, že čas od času hulím, že marihuana není nebezpečná. Nelámal jsem je k tomu, aby začali sami
s užíváním ale chtěl jsem jen, aby se na problém podívali tak, že odkriminalizování marihuany by pomohlo tomu, že zbude víc prostředků na potírání opravdu nebezpečných drog
Je mi 45 let a i mí přátelé jsou v podobném věku a je třeba si uvědomit, že v podobném a vyšším věku je i mnoho lidí, kteří v této zemi mají moc něco změnit. Myslím, že na tomto serveru je mnoho lidí, kteří přemýšlí a myslím, že bychom měli diskutovat o tom, co je možné a co je třeba udělat pro konečné prosazení když už ne odkriminalizování marihuany, tak aspoň její zařazení do méně nebezpečné skupiny drog s menšími postihy.
Vždyť se to už v mnoha státech Evropy stalo a i britský ministerský předseda měl na toto téma řeč.
Naše společnost by si měla uvědomit, že
1. drogy (uznávám, že mnohdy bohužel) patří k lidské společnosti od nepaměti, a že jejich užívání se vymýtit nedá. Dá se s nimi ale naučit žít a je lepší se s nimi naučit žít a umět je zvládnout (viz například u alkoholu naše a okolní země na rozdíl od severských zemí, kde musí být prohibice a lidé tam si ji přejí), protože
2. represe k ničemu nevede, že to jsou vyhozené peníze, a že vede jen k posílení pozic ilegálních dealerů (o tom se přesvědčili v U.S.A. už ve dvacátých letech s alkoholem)
a my bychom měli uvažovat jak jí (té naší společnosti) k tomuto poznání pomoci. A já osobně si nemyslím, že násilné akce nebo akce, které vzbudí odpor vůči uživatelům marihuany tomu mohou prospět.
Chápu rozčilení mých mladších kolegů v užívání marihuany nad utahujícími se šrouby represe a respektuji, že mají víc energie a jsou ji ochotni použít ale já bych byl pro to napřed vyzkoušet pokojnou ale o to větší akci. Myslím, že bychom se měli spojit (dobří huliči všech zemí spojte se) a utvořit vlastně něco jako lobby, které bude získávat víc a víc lidí pro odkriminalizování marihuany. Pomůžeme tím Pejřilovi a ostatním.
Jsem přesvědčen, že až generace, které je dnes 15-25 let doroste do věku, kdy ji začne zajímat politika a snad se někteří i do politiky víc zapojí, tak to nebude problém (vždyť 50 % z nich bude mít zkušenost s marihuanou a budou vědět o co jde, že to není horší než alkohol). Jenže kdo má čekat tak dlohou dobu!

Ptejte se svého kandidáta nebo poslance do parlamentu jestli je pro odkriminalizování marihuany! A řekněte mu, že ho nebudete volit, když bude pro pokračování kriminalizace.. Vždyť nakonec o těch zákonech rozhoduje jen pár stovek lidí. Ale mnozí z nich dobře poslouchají co si myslí společnost, protože když nepůjdou se společností, tak půjdou v příštích volbách od koryta. Mějte tohle na paměti.

A opatrujte se

nemo

Old Post 27-03-2002 v 23:14 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2003 - Zákon - 1 odpovědí
03-04-2002 - Přísný zákon. - 1 odpovědí
26-01-2001 - Zákony - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9083560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív