Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dá se něco vypěstit pod 70W sodíkem Son-t?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
wathek
Nový Člen

Karma uživatele wathek - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 65

mám rozměry skříně v*s*h 50x90*40, teprve se chystám ji zařídit. Asi pro mě bude nejlepší (s těmihle rozměry) pořídit 70w (?) možná dvě(?). nebe bych měl tu skříň postavit a vzniklo by v*s*h 90x40x50 - bylo by to výhodnější?

Old Post 27-05-2003 v 10:36 AM
wathek je offline   Profil uživatele wathek   Find more posts by wathek   Foto galerie člena wathek   Click here to Send wathek a Private Message   Add wathek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vsvadlenka
Stálý Člen

Karma uživatele vsvadlenka - 38% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 68 

Příspěvek č. 66

Já mám nejlepší zkušenost s válcem prům. tak 40 (odraz je tak nejlepší) vylepeným odraznou foliií.

Old Post 27-05-2003 v 16:40 PM
vsvadlenka je offline   Profil uživatele vsvadlenka   Find more posts by vsvadlenka   Foto galerie člena vsvadlenka   Click here to Send vsvadlenka a Private Message   Add vsvadlenka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schimpy
Nový Člen

Karma uživatele schimpy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 67

*Správná volba*
Já mám taky taky 70w a myslim si že pěstovat je pro potěchu ne na prodáváni nebo něco tak podobnyho je to kravina ,že 70 je málo je to dost tak akorát pro osobní spotřebu a to stačí .

Old Post 22-07-2003 v 10:43 AM
schimpy je offline   Profil uživatele schimpy   Find more posts by schimpy   Foto galerie člena schimpy   Click here to Send schimpy a Private Message   Add schimpy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kathos
Stálý Člen

Karma uživatele Kathos - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 68

pod 2*70W je teda fakt moooc malo,jedna filmovka!Moc malo!

Old Post 15-11-2003 v 16:43 PM
Kathos je offline   Profil uživatele Kathos   Find more posts by Kathos   Foto galerie člena Kathos   Click here to Send Kathos a Private Message   Add Kathos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigHead
Nový Člen

Karma uživatele BigHead - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 13 

Nápad Příspěvek č. 69

ze 2x50W skřín 100x80x40 sem sklidil něco okolo 30g dobře funkčního matroše ted jsem udělal upgread s tou folii z grower shopu mám noví kitičky tak tejden a je to jedna báseň jedou jako divý

Old Post 13-12-2003 v 14:26 PM
BigHead je offline   Profil uživatele BigHead   Find more posts by BigHead   Foto galerie člena BigHead   Click here to Send BigHead a Private Message   Add BigHead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dloob-pRo|gameR
Stálý Člen

Karma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% PěstitelskáKarma uživatele dloob-pRo|gameR - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 70

pod 70w mi vyrostly 2 kyticky noname modelu vysoky jedna 50 a druha 60 cm!! sice byly to desny kostata vytahly, ale nakonec se pekne obalily, vrchni palicky opravdu staly za to,sice nebyly nijak extra tvrdy ale na to ze jsem sadil poprve a bez vetrani v totalne amaterske pestine, docela sem byl spokojen=) nevim kolik toho je(jeste se susi) v gramech ale kdyz se na to tam koukam taq par filmovek to urcite bude)
(nerad bych vas mystifikoval ale odhadem taq 5-7) takze si myslim ze pro vlastni potrebu je 70 idealni.

Old Post 14-12-2003 v 17:31 PM
dloob-pRo|gameR je offline   Profil uživatele dloob-pRo|gameR   Find more posts by dloob-pRo|gameR   Foto galerie člena dloob-pRo|gameR   Click here to Send dloob-pRo|gameR a Private Message   Add dloob-pRo|gameR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 71

2 koblihostrom,
tak to si kamo asi neudelal neco tak jak by to melo bejt.
Ja jel pod 2x 70W son-t .Jednu kytu BELLADONNA(dik za rizan LOKIMU)
jel sem to v bublaku 10l,hnojka AH,na květ 3x za tejden phytamin.
Kdyz byla v rustu 10dní zaštípal sem všechny větyvky FIMem,nechal sem další tejden aby rozvětvila a přepnul sem na květ.Kýťa měla cca 35 cm do vejšky ,asi tak 55cm do šířky .Paldy vypadaly jako zelený hovna na který někdo vysypal dvě kila cukru.Tzn.:Musel by ses k tem kytkam chovat nějak extra zrůdně abys v nich neměl ani trochu THC.
Keep smiling

Old Post 15-12-2003 v 16:20 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 72

Taky si myslim. Lepší než pod úsporkama...

Old Post 31-08-2006 v 11:03 AM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tulinator
Nový Člen

Karma uživatele Tulinator - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 73

Jak to tu tak citam tak som normalne rozmislal ze sa na 70w vikaslem a ze to rozbehnem pod 100 alebo as 150w ale ma to par problemov 1 budem mat malu skrinku 2 zvisi sa spotreba a hrozi odhalenie od nasich a po 3 ako by som napasoval 150w vibojku do skrinki v*s*h
90*35*35 ? No tak po studii toho co tu vsetci pisete som zistil ze pod 70w sa da vipestovat dost pre cloveka ktori sa nezhuluje kazdi den a ak by bol pestovatel sikovni tak by mohol vypestovat tolko aby mal pre svoju spotrebu as do dalsej urodi.S tim ze elektriku mu zaplatia rodicia a ani len nebudu tusit ze ma niekde doma ich syn travu.Ale sprav si doma skrinu kde vpalis 250 alebo este lepsie 400w a z mesiaca na mesiac pride domou ucet za elektriku o 2500 alebo as o 5000 korun vissi no nebude to rodicom divne? Takze stari dobri 70w sodicek. Tos moje rozhodnutie.

Človek sa musi naucit žit v simbióze so vsetkim rastucim, chodiacim, plaziacim, lezúcim a žijúcim.

Old Post 31-08-2006 v 12:48 PM
Tulinator je offline   Profil uživatele Tulinator   Find more posts by Tulinator   Foto galerie člena Tulinator   Click here to Send Tulinator a Private Message   Add Tulinator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0910800 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív