Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Policajti?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Nawy
Stálý Člen

Karma uživatele Nawy - 68% PěstitelskáKarma uživatele Nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 65

Sou to nejvetsi hajzlove !!! dal se o tom bavit nebudu ....

Old Post 25-01-2005 v 12:48 PM
Nawy je offline   Profil uživatele Nawy   Find more posts by Nawy   Foto galerie člena Nawy   Click here to Send Nawy a Private Message   Add Nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

re: to nawy Příspěvek č. 66

Šel za mnou jenom jeden policajt vostatní (2) šli za kámošema
který byli asi 20 metrů vo demě a dělali nějakej bordel bo co - a dostali 200 kila .

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 26-01-2005 v 09:19 AM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaava
Stálý Člen

Karma uživatele vaava - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 67

sou to taky normalni lidi...vobcas je kazdej hajzl, akorat oni to maj v popisu prace...

nemoh bych bejt polda asi

Peace forever...

...marijuana je špatná vlastnost...

Old Post 26-01-2005 v 15:54 PM
vaava je offline   Profil uživatele vaava   Find more posts by vaava   Foto galerie člena vaava   Click here to Send vaava a Private Message   Add vaava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Dread
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Dread - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 68

Hele ja dostal 200kila zato ze sem presel koleje abych tak tak stihl skocit do vlaku.A to me fakt sere!Jasne neni to moc penez ale de vo ten princip!Budme radi ze nejsme policejni stat jako je treba U.S.A

Old Post 26-01-2005 v 17:11 PM
Mr.Dread je offline   Profil uživatele Mr.Dread   Find more posts by Mr.Dread   Foto galerie člena Mr.Dread   Click here to Send Mr.Dread a Private Message   Add Mr.Dread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaava
Stálý Člen

Karma uživatele vaava - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 69

a stihnuls ten vlak, nebo ti dal pokutu a este te nechal pockat na dalsi?

...marijuana je špatná vlastnost...

Old Post 26-01-2005 v 17:34 PM
vaava je offline   Profil uživatele vaava   Find more posts by vaava   Foto galerie člena vaava   Click here to Send vaava a Private Message   Add vaava to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: 2x stačí Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od Dude
nevim jestli dostali shora nějaký nařízení, že maj jít po drogách nebo podezřelejch typech, ale takhle nevim, ještě že sme v Čechách...


nedávno mi ríkal známej barman (pro plzeňský - Pája), že prej je takhle jednou zastavili na hranicích (jeli z hollandu), auto plný dredařů, nic nevezli, ale i přesto je brutálně prohledali. Pak tam na ně začali bejt hustý, no skončilo to tim, že Pája nesměl na pět let do hollandu

A to je jenom kontrolovali kvůli těm dredům

Old Post 27-01-2005 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 71

Ramon_Dexter:Tak v tom prípade sú niektorí policajti fakt chudáci.

Old Post 27-01-2005 v 11:34 AM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Palec dolů Příspěvek č. 72

Já dostal jednou pokutu 200,- za to, že sem jel s kámošem z hospody na jednom kole. Já sem řídil (a šlapal ) a on seděl na nosiči. No měl to stejným směrem jako já, tak proč bych ho nesvez? Já měl asi 8 piv, on možná ještě víc a tak si to drandíme městem. Chybělo nám asi 100 metrů když nás na semaforu zastavili benga, byla červená já jsem způsobně zastavil. A policajt-ženská na mě, že je to jednomístné vozidlo (takový sračky, jako by nemohla říct, že kolo je jen pro jednoho ne? ) a navíc že mi kolo nesvítí (bylo to kolem půlnoci).
Tak sem jí ukázal, že kolo svítí, jenom že sem světlo zapoměl zapnout, to byla moje záchrana. Pak se mě ptali, jeslti jsem pil - a já vůl řek, že sem měl dvě piva. Už tahala trubičky, když se mě eště zeptala jestli mam řidičák, no to mě osvítil nějakej svatej a od tý doby sem všechno zatlouk. Když se teda dozvěděla, že mi nemá co sebrat tak mě nechala odjet (kámoš musel pěšky). No a ty dvě kilča samo.

Old Post 27-01-2005 v 12:33 PM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slim
Stálý Člen

Karma uživatele Slim - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 73

Cest!
Policajti co znam,sou docela v pohode.Jelikoz nas navstevovali uz od zakladni skoly,tak je vsechny tak nejak znam Driv sem si myslel jaci to nejsou blbci,ale cim vice zkusenosti sem s nima mnel tim vic sem vydel ze si na nie akorat hrajou (ti co znam pozn.red.).

Pamatuj v pokoji a míru,že Absolutno,Tao je vtobě samém,že mezi ním a tebou nestojí žadný kněz ani kult,dogma,výrok,žadné učení ani učitel.Mysli na to,že není podstatné Dobro a Zlo,Já a Ty,Nitro a Vnějšek,Život a Smrt.Vejdi do Sféry,v níž není strach ze smrti ani naděje na posmrtný život,kde jsi prost břemen života i potřeby spasení.Ty sám jsi Tao.Buď tedy niní skálou,na níž marně naražejí vlny života.

*MiGueL*

Old Post 27-01-2005 v 13:01 PM
Slim je offline   Profil uživatele Slim   Find more posts by Slim   Foto galerie člena Slim   Click here to Send Slim a Private Message   Add Slim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ytsim
Stálý Člen

Karma uživatele ytsim - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 74

Jo a ještě jsem si vzpomněl, jeden kámoš policajt (bejvalej spolužák ze střední) mě zval ať s nima někdy jedu na chlastačku do hospody asi tak 20km od našeho města. Když sem se ho zeptal jak to dělaj s odvozem tak se mi dostalo docela překvapující odpovědi: nijak vole, jezdíme vožralý. Samozřejmě že v civilu. No takže takhle to taky může vypadat.

Old Post 28-01-2005 v 00:29 AM
ytsim je offline   Profil uživatele ytsim   Find more posts by ytsim   Foto galerie člena ytsim   Click here to Send ytsim a Private Message   Add ytsim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozin
Nový Člen

Karma uživatele jozin - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 7 

Organika Příspěvek č. 75

Tak to ja mam taky naky storky a vo bengach sio myslim ze vic nez cokoli jinyho sou ZKORUMPOVANY!
1:Me vyzvedla kamoska ze se jedem koupat a v aute byl cizi typ,rikam ze hodim kamosovi naky huleni co sme koupili napul no a nez sme dorazili ke kamosovi do prace tak z nej vypadlo ze je svestka, no asi je vam jasny jak sem se citil s deseti g skanoura pro myho kamose v ruce.Vratim se zpatky a kamoska uz mota a ja celej vykulenej ptam se svestky co von na to a von ze pohoda ale ze nehuli. ma mprej naky rodiny problemy a co ze mu prej dela dobre:Piko!, no tak to sem cumel jak bukvice a nakonec sem si vylet docela uzil nakonec byl prislusnik docela pohodovej typ.
2: kamos po destei jointech a deseti pivech byl zastaven pcr, dechova zkouska apod. Tak co s tim pane ridici udelame? Bankomat-5000kc a pak ho este odoprovodili domu.
3:Chlatsame na tridnim srazu a ex spoluzak(rekl bych ze se chtel vytahnout) zavolal jeho oblibenou hlidku, rekl jim chlapci trosku sme popili a chceme zmenit lokal naskakali sme do aut a za chvili sme meli policejni eskortu jak remen pres pulku prahy este si s nama pak dali panaka1
Tak co si o prislusnicihc myslite ted?Neverim na dobry a zly policajty jenom na chytry a blby.S tim ze tech blbu je tam asi tak 80% Spravedlnosti zdar!

Old Post 28-01-2005 v 19:57 PM
jozin je offline   Profil uživatele jozin   Find more posts by jozin   Foto galerie člena jozin   Click here to Send jozin a Private Message   Add jozin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3625170 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív